Laadin videot...
1
foto

Alles täna pärastlõunal võistluspaika jõudnuna sai Kelly Sildaru teada, et saab Oslo X-mängude Big Airis võistelda. Seda arvestades on lõpuks väljavõideldud neljas koht väga tubli tulemus. "Kuna sain hüpet üsna vähe harjutada, oli üpris raske ja ka hoog oli iga sõit üpris erinev," rääkis Kelly, et tulemusega tuleb rahule jääda.

"Enne seda, kui Emma (Dahlström, pronksi võitnud rootslanna) oma teise sõidu tegi, lootsin juba, et olen poodiumil. Aga iga kord ei saagi minna ühtemoodi hästi. Ka meeste seas on nii, et kord oled esimene, kord viimane," ei olnud Sildaru pärast kaotust väga kurb.

Saadud kogemustest kavatseb piiga õppida: "Tuleb rohkem pingutada või midagi uut õppida, et järgmine kord ise võita!"

Jaga artiklit

36 kommentaari

S
sedasi  /   00:37, 29. veebr 2016
lootus on lollide lohutus
O
oi  /   19:31, 28. veebr 2016
Miks Kellyt maailma parimaks kutsutakse? Koguaeg räägitakse, et kõik inimesed on võrdsed ja keegi pole kellestki parem. Kuidas nüüd Kelly maailma parim saab olla???? Võitis mingitel olematutel võistlustel kuld medali. (Minuarust ei ole võistlus see, kus on ainult 6-7 inimest). Ja ega seda Xmängu ei saa võrrelda ka olümpiatega, nagu kirjutatakse koguaeg, et see on suurem kui olümpia. Pole ta midagi. Need on ju kaks väga erinevat asja.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis