Maailm

Põgenikud ajasid Kreeka ja Austria tülli

Aadu Hiietamm, 26. veebruar 2016 06:00

13 KOMMENTAARI

g
gh/ 26. veebruar 2016 17:09
Ega muu ei aitagi, et Kreeka ka oma piire kontrollima ja tegutsema hakkaks. Tegelikult ongi see ainuke vahend, et Kreekat tegutsema sundida. Kui Kreeka enam põgenikke välja kannatada ei suuda, siis hakkab ehk ka enda piire kontrollima ja välja saatma. Sihuke piiripealne ja riigisisene filter ja tagasisaatmine peaks igapäevaselt igas EL riigis käima, kui tahetakse veel Euroopaks jääda mitte taandareneda Aafrikaks.
u
utopist gh/ 27. veebruar 2016 01:49
Türgist võib mitmetele Kreeka saartele lausa ujuda, mis siin siis veel paatidest rääkida. Ja kuhu sa need tagasi saadad, välja saadad, Türgi neid ju enam vastu ei võta.
m
26. veebruar 2016 12:59
miks ja miks? tegu on ju tahtliku ja teadliku kuritegevusega- ei pea enam kaua ootama, sõda koputab euroopale juba uksele
K
!!!/ 26. veebruar 2016 11:17
Kreekal on Euroopa riikidest Vahemerel suurim merevägi. Eks kaitsku siis oma piire. Selle asemel on valitud Euroopa santažeerimise taktika. Etˇpõgenike kaarti välja mängides Euroopa rahakraanid lahti hoida. Et neid koomale ei pandaks, et veelgi rohkem Ateenasse raha voolaks.
a
Alar1/ 26. veebruar 2016 10:39
Merkel on terve Euroopa Liidu tülli ajanud. Tema pagulasarmastusega on EL viidud hävingu ja lagunemise ääre peale. Miks ta üldse veel vangis pole?
v
Vanasõna/ 26. veebruar 2016 11:21
Kas sa vanasõna ei tea, et kes maksab, see tellib ka muusika!
Ja Saksamaa on suurim ühiskassasse maksja. Kui astud Merkelile kannale, siis keerab too rahakraanid koomale. Sedasi tuleb Euroopa väikeriikidel paratamatult Merkeli muusika järgi kadrilli tantsida. Isegi kui too muusika kõlab kakofooniliselt.
d
dingdong/ 26. veebruar 2016 07:49
Mida kiiremini asjad totaalselt hapuks lähevad, swda kiiremini ehk tegutsema hakatakse. Ehk see aasta toob selles gomorras selgust.
d
dingdong/ 26. veebruar 2016 07:49
Kuidas see eliit ikka nii saamatu on. Omal söjaväed olemas, saatke piiridele ja mujale korda looma. See on see liberastia.ja tolerastia. Liigselt hambutu on meie liit
ü
üks kõik kust maailma otsast./ 26. veebruar 2016 08:11
Euroopal ei ole kaitseväge, vaid on sõjavägi, seal see konks ongi see tapab vaid siis kui keegi maksab.
n
Norman/ 26. veebruar 2016 14:49
Eliit ongi selle rändekriisi esile kutsunud, sest sellega täidetakse oma taskuid. Alles mõni aeg tagasi isegi oli artikkel, kus kirjeldati Hollandi saadiku osalusest kuskile rannikule püstitatud, rändajatele mõeldud, paatidega äritsevas putkast. Ehk nad elavad ainult tänase nimel ja tulevikust ei huvitu, nagu siinnegi "eliit". Ja ega asjata ei olnud Türgi ja Kreeke kategooriliselt selle vastu, et NATO merevägi hakkaks nende ranniku lähedal patrullima. Kui ei eksi, siis üleeile suruti nad siiski nö vastu seina ja patrullimine hakkab pihta.
d
dingdong/ 26. veebruar 2016 07:47
Kuidas see eliit ikka nii saamatu on. Omal söjaväed olemas, saatke piiridele ja mujale korda looma. See on see liberastia.ja tolerastia. Liigselt hambutu on meie liit
a
arvamus/ 26. veebruar 2016 06:52
Tsirpas toimetagu lõksus olijad lennukitega Saksamaale. Mida kiiremini, seda parem.Küll sakslased piletid kinni maksavad ja Merkel võtab nad kõik vastu. Kreeklased lohutagu ennast sellega, et suvi (invasiooni kõrgaeg) on alles ees ja tülli pööravad paljud riigid.
n
nii on/ 26. veebruar 2016 08:16
Jah inimsmuugeldamise rahadest ei taha keegi ju loobuda, samas ei taha neid keegi oma riikidesse pesitsema. Saksamaal ja Rootsil hakkab ka tasapisi mõõt täis saama, egas muidu Merkeli positsioon kõikuma pole löönud. Ja tülisid alles hakkab tulema nii riikides sees kui riikidel omavahel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee