Eesti uudised

TransferWise alustas koostööd Saksa startup-pangaga (2)

Õhtuleht.ee, 25. veebruar 2016 18:07
TransferWise'i asutajad Kristo Käärmann ja Taavet Hinrikus.Foto:
Rahvusvaheliste valuutaülekannetega tegelev TransferWise teatas koostööst Saksa finantstehnoloogiaettevõttega Number26, mille kliendid saavad nüüdsest sooritada TransferWise’i makseid otse Number26 äpist.

“Meie eesmärk on koondada Number26 äppi parimad pangatooted maailmas. Koostöös TransferWise’iga suudame teha innovatsiooni pangandusvaldkonnas märksa kiiremini kui tavapangad,” ütles Number26 tegevjuht ja kaasasutaja Valentin Stalf.

Samal teemal

Number26 on 2015. aastal asutatud ettevõte, mida peetakse üheks Saksamaa edukaimaks finantstehnoloogia start-upiks.

Saksamaal ja Austrias tegevust alustanud ettevõte on aastaga võitnud enam kui 130 000 kliendi poolehoiu ning tegutseb täna ka Prantsusmaal, Kreekas, Iirimaal, Itaalias, Slovakkias ja Hispaanias. TransferWise ja Number26 jagavad ka ühist investorit - mõlemasse ettevõttesse on raha paigutanud üks PayPali kaasasutajaid, Peter Thiel.

TransferWise’i teenus on tänasest kättesaadav Number26 klientidele Austrias, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas, Iirimaal ja Slovakkias. Ülekandeid saab teha kaheksasse valuutasse, lähiajal lisandub nii toetatavaid riike kui valuutasid. Veebruari algul teatas TransferWise partnerlusest LHV-ga, mille tulemusena saavad panga kliendid sooritada rahvusvahelisi välisvaluutas makseid TransferWise’i teenust kasutades otse LHV interneti- ja mobiilipangast.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee