(AFP / Scanpix)

Mars Eesti kutsub ettevaatusabinõuna tagasi Hollandis Vegheli tehases toodetud Snickers nelipakid, mille parim enne kuupäevaks on märgitud tänavu 10. juuli.

Tagasikutsumise põhjuseks on Saksamaal ühest tootest leitud plastiktükk.

Marsi esindaja Kairi Kaasiku sõnul puudutab tagasikutsumine ainult Vegheli tehases valmistatud konkreetset toodet. "Tagasi kutsutakse ainult Snickers nelipakk, parim enne kuupäevaga 10.07.2016. Eestis pole mitte ükski teine šokolaadisort, pakkeformaat või batooni suurus intsidendiga seotud,“ kinnitas Kaasik.

Tarbijatel, kes on vastava kuupäevaga toote ostnud, palutakse neid ettevaatusabinõuna mitte tarbida.

"Ostutšeki olemasolul palume toote tagastada kauplusesse, kust toode osteti ning ostutšeki puudumisel või lisainformatsiooni saamiseks palume helistada klienditoe numbrile 67 103 61," ütles Kaasik.

Juhul kui tarbija on nelipaki ümbrise ära visanud, saab ka üksiku Snickers batooni puhul veenduda, kas tegemist võib olla tagasikutsutava tootega. Selleks peab kontrollima toote seerianumbrit, tagasikutsutava toote seerianumber on 550G2NLD03 või 550F3NLD03.

"Me tahaksime veel kord vabandada kõigi tarbijate ees ning kinnitada, et Vegheli tehasest Eesti turule jõudnud toode ei kujuta vähimatki ohtu inimese elule ega tervisele," sõnas Kaasik ja lisas, et tagasikutsumine on vaid ennetav meede.

Jaga artiklit

7 kommentaari

M
Mars  /   11:23, 26. veebr 2016
Plastik massi magusa snäkkides on üks ohutumaid lisandeid! Pole mõtet põdeda, parem vältida nende ostmisi! On palju paremaid tooteid, kui otsida kodumaisest talutoodangust!
  /   21:05, 25. veebr 2016
Ostsin just 2 nelipakki, kas võin poodi tagasi viia

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis