Vabariigi aastapäev
Laadin videot...
1
foto

"Tahaksin talle ikka akvarellid kinkida, et ta joonistaks ja teeks laule. Miks mitte? Ma arvan, et inimesel ei ole kunagi hilja tegeleda kunstiliste annete arendamisega," sõnas Eesti luuletaja ja proosakirjanik Kristiina Ehin eilsel presidendi vastuvõtul Õhtulehele.

Kleit, mida Ehin presidendi vastuvõtul kandis, on väga eriline ja luksuslik. "See kleit on tehtud vanadest kalavõrkudest, mis on peaaegu sama vanad kui meie vabariik. Kuna praegu on merekultuuri aasta ja meie pere on tihedalt merega soetud - minu mees on mereäärsest rannakülast pärit. Sellel kleidil on päris mere lõhn!" sõnas ta.

Ehin rääkis õhinaga veel sellest, et Eesti Kirjandusmuuseum valis ta elulugude kogumise võistluse patrooniks. See on väga tihedalt vabariigi aastapäevaga seotud, kuna võistluse nimi on "Eesti vabariik 100. Minu elu ja armastus". "Kõik, mis inspireerib kirjutama sel teemal, on väga oodatud Eesti Kirjandusmuuseumisse ja parimatest pannakse kokku eestlaste uus elulugude raamat," rääkis Ehin, kutsudes inimesi ülesse oma elulugusid kirja panema.

Vaata täpsemalt juba Õhtulehe videost!

Jaga artiklit

1 kommentaar

P
pugeja  /   20:35, 25. veebr 2016
mina kingiks ilvesele tagasisõidu pileti ämeerikamaale.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis