Maailm

Kurdi eriüksused päästsid Islamiriigi küüsist Rootsi tüdruku

Toimetas Kristin Aasma, 25. veebruar 2016 11:40

11 KOMMENTAARI

a
A.H./ 27. veebruar 2016 18:46
Mis tarvis nüüd üht lolli tibi päästa? Läks sinna vabatahtlikult, tulgu ka sama vabatahtlikukt tagasi.
a
Aga/ 25. veebruar 2016 20:56
Kes ütleb, et ta ei käinud seal väljaõppet saamas. Selliseid just kasutatakse ära. Ja laps jäeti nagu pandiks, teed ära ja saad lapse tagasi.
r
Ruts/ 25. veebruar 2016 12:33
kuidas on see võimalik: päästsid Islamiriigi küüsist Rootsi tüdruku? kuidas vajab päästmist inimene, kes on sinna läinud vabatahtlikult? ma saan aru kui inimene kukub kaevu ja sealt välja pääsemiseks vajab abi, aga minna kuhugi vabatahtlikult ja siis rääkida päästmisest, see on lihtsalt idiootlik. Antud olukorras saab seda nimetada päästmiseks kui tüdruk on alaarenenud mõistusega ja ei anna endale aru oma tegutsemise kohta!!
n
25. veebruar 2016 21:47
need,kes isist toetavad,ongi alaarenenud mõistusega.
a
Aleksander/ 25. veebruar 2016 12:22
Vanemad olid ikka väga lollakad!! Ikka tuleb lapsele rääkida mis maailmas toimub. Lapsel hakkab siis huvi tundma kui vanemad ka räägiksid sellest ja mõne spordi teemast.... veidigi. Mitte ei pea laial ja pikkalt rääkima.... siis muutub tema jaoks igavaks ja loenguks klassi tunnis! Teda ei tohiks noomitada ja karistada vaid vanemad peaksid omad järeldused tegema. Emotsionaalselt toetama sest see oli ikka vanemate süü, et talle huvi ei julgustanud uudiseid lugema või vaatama.
t
To Aleksander./ 25. veebruar 2016 13:24
miks sa arvad, et tänapäeva noored lollid on ja ei tea mis maailmas toimub? Väga hästi teavad, nad on päevad läbi ninapidi moblas. Viga on hoopis multikulti pasas mida noortele päevast päeva pähe taotakse ja kiidetakse kui toredad moslemid on ja tuleb nendega löimuda. Loll plika löimuski ja lasi endale isegi sellel tolgusel tite teha. Vanemate syy on see sellel juhul kui nad samasugused tolerastid on.
s
25. veebruar 2016 14:23
Sa ikka lugesid seda kommentaari ja artiklit? Aleksander rääkis juba, et Vanemad oleks pidanud selle tüdrukule rääkima. Ja kõik moslemid ei ole väärastunud mõttega.
m
mina/ 25. veebruar 2016 19:14
Vanemad? Kuskilt sama artikli versioonist käis läbi info et see laps kasvanud asenduskodus, ilmselt oma emalt ära võetud ja võõrad kasvatanud, noh see laste eraldamine peredest mis meilgi toimuma hakkab. Kommentaari ei kustutata sest uues lastekaitse seaduses on termin laste eraldamine vanematest mõistena meil sees.
u
Uu4sti/ 25. veebruar 2016 19:15
Vanemad? Kuskilt sama artikli versioonist käis läbi info et see laps kasvanud asenduskodus, ilmselt oma emalt ära võetud ja võõrad kasvatanud, noh see laste eraldamine peredest mis meilgi toimuma hakkab. Kommentaari ei kustutata sest uues lastekaitse seaduses on termin laste eraldamine vanematest mõistena meil sees.
t
To 14.23/ 25. veebruar 2016 23:01
Sa ikka lugesid mida mina kirjutasin. Asi pole vanemates vaid multikulti promojates ja lollid lapsed usuvad paska mida neile koolis pähe taotakse. Köik moslemid vöib-olla ei ole väärastunud aga 99% neist on sest neile on synnist saadik tehtud ajupesu, et kristlased pole inimesed ja neil tuleb körid läbi löigata.
v
Vanasõna/ 25. veebruar 2016 12:14
Loll pea on inimesele nuhtluseks!
Leidis kah kuhu minna, Süüriasse! Sai mida otsis. Oma sõpru tuleks hoolikamalt valida. Loodetavasti on tal nüüd islamistidest lõpuks villand. Või mine ta, astub äkki veel teist kordagi sama reha otsa?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee