Eesti uudised

UUE ESILEEDI KLEIDIVALIK: kavalalt tagasihoidlik ja tagasihoidlikult ilus (153)

Kais Allkivi, Katharina Toomemets, 25. veebruar 2016 06:00
“KAUNIS PAAR!” Moeekspertidelt said kiita nii värske esileedi Ieva Ilves, kes kandis läti moelooja Ingrīda Drāzniece kleiti, kui ka riigipea Toomas Hendrik Ilves. “Presidendi vest sobitus presidendiproua kleidiga imeliselt. Väga kaunis paar!” kommenteeris disainer Kätlin Kikkas.Foto: Rene Riisalu / Scanpix

Mida arvavad Ieva Ilvese kleidist ja teiste vastuvõtuliste tualettidest moeloojad Kätlin Kikkas ja Kätlin Haak ning laulja Laura Remmel? 

“Ieva Ilvese kleit sümboliseerib põhjamaisust. Lõige on minimalistlik ning kaunilt figuuri rõhutav. Ajatu elegants!” kiitis moekunstnik Kätlin Haak esileedi eileõhtust vabariigi aastapäeva vastuvõtu tualetti. Häid sõnu jagus teiselgi disaineril, tänavusel Hõbenõela nominendil Kätlin Kikkasel: “Väga kaunis ning lihtsa lõikega kleit. Sobib tema kaunile figuurile imehästi.” 

Õhtulehe palvel kommenteerisid vabariigi aastapäeva vastuvõtu kostüüme noored moeloojad Kätlin Haak ja Kätlin Kikkas ning laulja Laura Remmel, kes paistab silma omapäraste ja põnevate esinemisriietega. President Toomas Hendrik Ilvese uue abikaasa Ieva Ilvese hõbedane liibuva lõikega kleit pälvis kõigilt kolmelt kiitust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

26.02.2016
"Vaadakem vastuvõtukleite kui kunstinäitust, mitte kui missivõistlust."
25.02.2016
Mida arvas Ieva Ilvese kleidist Luisa Värk?
25.02.2016
ÕHTULEHE VIDEO | SÜDAMLIKKUSEST TULVIL: vaata, kuidas armunud presidendipaar ballil tantsu lõi!
24.02.2016
GALERII | Õhtulehe moetoimetaja 15 parimat kleiti vabariigi aastapäeva vastuvõtult

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee