Foto: Mari Luud
Helen Pentsa | Video: Mari Luud 24. veebruar 2016 21:14
Peaminister Taavi Rõivas rääkis presidendi vastuvõtul Õhtulehele, et eestlased peaksid mõtlema mitte ainult vabariigi aastapäeval, vaid terve aasta jooksul sellele, et tegelikult on Eesti parim koht elamiseks. Lisaks rääkis ta, et president Ilves on olnud tema arvates Eestile väga hea president. 

"Minu jaoks natukene arusaamatutel põhjustel on president Toomas Hendrik Ilvest väga palju kritiseeritud, minu meelest on ta olnud väga hea president Eestile. Ta on väga hästi välja kandnud selle rolli, mis on presidendi jaoks kõige olulisem - see on just välis- ja julgeolekupoliitika. Loodan, et järgmine president saab olema samasid teemasid väärtustav ja sama veenev nendel teemadel," rääkis Rõivas. 

Ent mida soovib peaminister eestlastele tänase sünnipäeva puhul? 

"Palju õnne meie Eesti sünnipäeva puhul! See on meie Eesti sünnipäev, see on kõigi meie sünnipäev! Mitte ainult täna, vaid kogu aasta võiks mõelda sellele, et Eesti on tegelikult elamiseks maailma parim koht. Me ju ei taha elada kuskil mujal, me ju ei taha, et Eesti ei oleks iseseisev, vaba, iseotsustav riik!" rääkis ta.

Samal teemal

Kommentaarid  (84)

ka 26. veebruar 2016 16:48
Minu arvates näitab riigi madalat taset juba see kui palju inimesi on eestist lahkunud ja neid lahkub veelgi. Kui tõesti oleks elu siin nii hea nagu Rõivas pasandab siis ei oleks inmesed eestisse jäänud.
Minni 26. veebruar 2016 11:15
Mitte ainult mõelda, vaid ikka terve aasta teha ka, et oleks parem paik!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS