Vabariigi aastapäev

ÕHTULEHE VIDEO | Peaminister Rõivas: terve aasta tuleks mõelda, et Eesti on elamiseks parim paik! (84)

LISA KOMMENTAAR

ka 26. veebruar 2016 16:48
Minu arvates näitab riigi madalat taset juba see kui palju inimesi on eestist lahkunud ja neid lahkub veelgi. Kui tõesti oleks elu siin nii hea nagu Rõivas pasandab siis ei oleks inmesed eestisse jäänud.
Minni 26. veebruar 2016 11:15
Mitte ainult mõelda, vaid ikka terve aasta teha ka, et oleks parem paik!
Maxumaxja 25. veebruar 2016 19:03
Ühes on pintsakul õigus-Eesti on parim koht elamiseks- aga kuna põhiseadus ütleb,et kõrgeim võim on rahvas siis kaldun arvama et rahvas sooviks elada teistsuguse valitsuse juhtimisel.Näiteks sellise kes hoolib ka töötavast inimesest mitte mullipuhujatest.Hoolima ja seadused peaks tegema ikka rahva heaolu silmas pidades mitte loosungeid hõikama ja eralennukitega maailmapidi tuuritama.Kas see pintsaklipslane teab palju elab või õigemini vireleb Eestis perekondi alla igasuguse vaesuspiisi.Kui palju on lapsi kelle ainuke söögikord on koolilõuna kui sedagi.Aga need kes koolis ei käi??Taavikene võiksjalgrattaga tiiru Eestimaale peale vändata sest lennukist eriti selget ülevaadet vist ikka ei saa.Tule no ometi maapeale kulla mees ja ära mõnita rahvast oma tobedate sõnavõttudega ki midagi asjalikku öelda ei oska.Pole see päästeameti Sergei midagi suurem mõnitaja kui nn.meie oma "valitsuseülem".Tegelikult võiks ka seda jõuku vahtkonnaks nimetada sest mida muud naad ikka teevad kui vahivad.
Poisikene 25. veebruar 2016 16:01
Kui maksta sulle iga kuu 300 eurot kas sa siis ka möliseks,et eesti on elamiseks parim paik.Tule teeme diili mulle makstakse iga kuu 7000 eurot ja sulle maksame 300 eurot.Tahaks näha mitu kuud sa vastu peaks,enne kui nälga kärvaks.Veel lisaküsimus sulle:miks sa pole läbinudKOHUSTUSLIKKU AJA TEENISTUSTUST? KAS SUL ON MINGI PUUE?
XYZ. 25. veebruar 2016 15:44
Kõik oleneb absoluutselt riigijuhtidest, kui hea või halb on riigis elada!
zooloog 25. veebruar 2016 15:11
Vaadates suvalisele oravale näkku, on kohe selge, et tegemist on jultunud pähklivarastega, kelle põsed on alatasa punnis pähklitest, mis teiste tagant varastatud.
klf 25. veebruar 2016 13:46
kuule kalts sina t.....a ei sebi siin midagi jobu ja parem on kui astud tagasi nagu räbalale kohane
Ilves.... 25. veebruar 2016 13:10
...ei jäta mõnitamata isegi pidupäeval,Rõivas laulab üht ja sama vana ansiplaste laulu,oksendama ajab.Ausalt olekski hea,kui ansiplased riiki põhja himuga ei laseks,savisaarlased venelasi pukki ei upitaks (mis eriti räige,teades nende tegusid). Panete tähele,noomitakse eestlasi,vaikitakse täielikult maha ligi kolmesajatuh.vene ebaseadusliku immigrandi ühe ohu allikana ja surutakse vägisi pähe pagulasi---hirmutatakse ,et siis võetakse ära euroopa toetused,võtku,mina ja väga paljud teised pole kordagi seda euroopa tuge oma rahakotis tundnud,ainult viha ja häbi,kui sõidan mõtetul Möo ristmikul.Vot sellised "ajuhiiglased" on meie "väljavalitud". rollatajad,ärmatajad,niigi vaeste inimeste maksude peal paisujad.Kas sa poisike tead,et riik on täpselt nii õnnelik ja rikas,kui õnnelik ja rikas on tema kõige vaesem kodanik,aga selline võrdlus teie ajju ei jõua.

See 25. veebruar 2016 13:05
on ikka seesama jutt Eesti jõudmisest viie rikkama Euroopa riigi hulka, ainult et uues kuues. Rõivaste sarnastel on muidugi Eestis hea elada, aga kuidas enamikul rahvast on?
Einari 25. veebruar 2016 11:44
Kui mones riigis Taavi oled sa töötanu ja elanu ????? LOLL :-)
Mats. 25. veebruar 2016 11:31
Muidugi on hea elada neljakordse keskmisega aga mida peab ütlema miinimumpalgaline. Arvestage ei saa ka suure rahaga kõike nagu Sumaher olid suured rahad nüüd vegeteerib koomas. Riigikogulaste palgad tuleb siduda miinimumpalgaga, annetused erakondadele võrdsustada altkäemaksuga, erakondade riiklik rahastamine lõpetada ja riigikogulaste kuluhüvitis kaotada.
Jüri Kukk 25. veebruar 2016 11:11
Ongi, aga ilma Reformierakonna juhitava valitsuseta!
METSAVEND 25. veebruar 2016 11:07
See ütlemine ,et Eestis on hea elada kehtib jah nende kohta kes rollotavad ja ärmatavad ,sest raha tuleb lihtsalt kätte siis on töesti hea elada .Räägiks nagu sellest ,mis tegelikult riigis jätkuvalt toimub ,ehk täpsemalt öeldes vaataks töele näkku .Vabariigi aastapäeva jaoks kulutati löbusalt 24 miljonit euri nagu peenraha ,et ise hakanud eliit kes enamus jaolt on korupeerunud saaksid pidutseda maksumaksja kulul .Rahvast on tehtud orjad kes peavad makse maksma ,et koruptandid saaksid hüvesid nautida .Demokraatlikust riigist pole peagi midagi järel ,sest valitsev koruptantide eliit on kehtestanud diktatuuri ,et valitseda ja varastada .Hale on see kuidas rahvast läbi meedia lollitatakse ja hirmutatakse Putini Venemaaga ja neid kes pole nöus valiseva eliidiga tembeldatakse venemeelseteks ja püütakse igati hävitada kuna nähakse ohtu sellele ,et enam ei saa rollotada ja varastada .Selle asemel ,et hoolitseda selle eest ,et riigis oleks normaalselt toimiv majandus püütakse hävitada sedagi mis veel toimib olgu selleks kasvöi pöllumajandus .Pole vaja olla ajuhiiglane ,et aru saada ,et kui see raha mis on laristatud mingil moel oleks läinud majanduse arendamiseks oleks juba mingid edusammud ja sellist vaesust mis praegu ei oleks .Seni kuni Eesti rahvas ei saa aru ,et enda eest tuleb ise seista ja pole mötet loota koruptantidest koosneva valitsuse peale ei muutu midagi ,sest diktaatorid oma positsioonist ei loobu .
maimu otepäält 25. veebruar 2016 11:04
mulle meeldib taavi. võtsin tema soovitust tõsiselt. hakkasin ka mõtlema ja selleks terve aastajagu, kuid unustasin sellega terve aasta tööle minematta. ja kui olin aasta juba mõelnud, siis avastasin, et olen samas kohas kust alustasin mõtlemisega. järgmisel hommikult juba ruttasin jälle tööle kuna mõtlemine tulu ei toonud, aga minu ehmatuseks kus olin varem töötanud laiutas tühjus. nüüd istungi kodus ja mõtlen uuesti kuidas kõhu täis saaks.
wismar 25. veebruar 2016 11:01
Kui politsei peatab auto ja juht ajab ebaadekvaatset lora ,siis viiakse ta narkokontrolli. Kui aga Toompeal keegi ajab täiesti hullusi suust välja ,siis kiidetakse takka. Kas seal ka kunagi narkoteste on tehtud ,igatahes oleks kindlasti tarvis teha ,sest normaalse peaga sellist möga ei ole võimeline ükski inimene suust välja ajama.
mikojaan 25. veebruar 2016 10:55
oleks kõik taavid küll oleks hea elu kõik mõtlevad elu ilusaks, ümarguseks , värviliseks palliks. hakkasin ka taavi moodi mõtlema ja ei saanud töölegi minna nüüd siis on selle suure mõtlemise tagajärjed käes sain töölt suuska. nüüd juba mõtlen jälle kuidas edasi elada, kuid seni pole midagi välja mõelnud. aitäh taavi heade soovituste eest.

25. veebruar 2016 10:43
mulle meie Taavi meeldib, ta suudab mõtlemisega muuta elamise eestis paremaks, aga mina kahjuks ei suuda, ei too mõtlemine mulle leiba lauale, ei anna ta mulle resurssi puhkamiseks ja tervise parandamiseks jne. Järeldus, ei ole nii suur mõttehiiglane kui meie Taavi.
pensionär 25. veebruar 2016 10:37
Sinul kindlasti ja kõigil seal "mäel"--sina imetled oma siniseid sokke ja "karusnahka" krael,oled turvatud ja kaitstud,raha rahakotist enne palgapäeva otsa ei saa.Istud oma limusiini ja tuhised meist mööda,kes me vastu maad küürutame,et sinusugune ükskõikne ja valelik inimene saaks kõike teha,mis hing ihkab ja süda himustab.Et stalnuhhinid saaks endale autosid liisida,et toobalid saaks bensiini pooltele poistele tankida,et president saaks pidevalt kõrgelt pukist rahvast mõnitada.Jooge ja sööge head ja paremat terviseks.Te oleks kogu tunde ära rikkunud,kui poleks EKRE kogunemist,mis tõi hinge püha tunde ja silma pisara.Ja õnneks ei kõlanud seal vene keelt,vähemalt minul oli õnn sel õhtul kõrvu puhata ja lasta hingel laulda.Tooge siia kohe neid pagulasi nii,et meile eluruumi ei jääkski,või parem,saatke meid välja mõnele astutamata metsikule saarele.Kõik teised on tähtsamad kui oma rahvas.
pisar silmis 25. veebruar 2016 10:19
Mine jaluta veidi Tallinna tänavatel ja tunned muidugi kui sa üldse tead mis on valutunne südames ja hoolimine teistest.Sila tuli pisar kui mõni päev tagasi Norde tsentrumi juures sadamasse jalutasin.Istus vanem naine ,korralikult riides ja väljanägemiselt kurb,ees topsik kus sees mõned sendid juba.Esimene mulju minus ma pean aitama seda naist,ja andsingi talle paberraha.Naine tänas pisar silmis ja mainis et pensionist ei jätku kuuks.Mul esimene mõte peas,kus oled SINA Rõivas just hetkel ja kui sa näeksid sama mida mina kas üldse tekkib sul tundest pisar silma.Ja see naine ei ole kindlasti ainuke meie kodumaal.
25. veebruar 2016 13:32
Sama hästi võiksid seda puupakule soovitada.
25. veebruar 2016 13:32
Sama hästi võiksid seda puupakule soovitada.
Paugu Peeter(oravakütt) 25. veebruar 2016 10:17
Eestis on hea elada .... pärast seda, kui kõik refioravad on oma naha varumisplaani täitumise hüvanguks seljast antud, all-linna ninasarviku büst kaavikuna seina risustamas ja igasugu muud karvaste-suleliste(irl ja sde) arvukus EV seadustega kooskõlla viidud. Fakt!
nojah 25. veebruar 2016 10:03
sina poisu mõtled tõesti nii aga rahvas mõtleb - seda tümikat tuleb vist veidike aidata ukse üles leidmisega
Andrus (andrus2000@gmail.com) 25. veebruar 2016 09:44
Eestis läbi viidud inimaruande uurimus räägib hoopis teist keelt. eestis pole kunagi olnud nii palju vaeseid kui täna. Valitsus aga eirab täielikult seda aruannet, võtab aga taas exceli tabeli lahti ja tõstab aga makse/aktsiise. aruandes on selgelt näha, et taoline tegevus suurendab vaesuse tõusu ja väljarännet. Kaua võib ennast imetleda. Kui ei oska ega taha valitseda, tuleb taanduda. See ei ole mingi teie riik vaid meie kõigi krt!!!!!!!!!
nojah 25. veebruar 2016 09:37
Saab tõesti paremat palka,elamispinna, suuremad maksud.
mutt 25. veebruar 2016 09:34
meil on surmanuhtlus kaotatud, milleks meile siis noortevanglad`? Ei saa laste kasvatamisega hakkama? Tehke siis juba mungaklooster, lapsvangid!

ants 25. veebruar 2016 09:04
Oh Taavi, kui sa teaks missugune elu on väljaspool Tallinna, vaesus töötus, see on jube
Miks küll valitsus ei taha tunnistada, et eestis on väga raske elada, rabad mingit tööd teha pöevast pöeva, et lastel oleks koolis käimiseks raha ja kõhud täis, arved makstud aga ei jötku raha selleks kuidagi, pidevalt oled stressis, närviline ja magamatu, mis vanemad need lastele on kes koguaeg stressis ja mõtlevad mis ma lastele lauale panen jube.
Mis moodi ma saan mõelda, et eestis on hea elada, kuidagi ei saa.
Nii palju suutsin, et vabariigi aastapäeval sain makarone keeta ja hakkliha kastet teha, see oli meie pere pidulaud, häbi meie valitsusele. Aga mis laud oli estonias, oi kuidas ajab vihale.
zeus 25. veebruar 2016 08:43
HÜVASTI KALTSUPEA-KANTPEA-RÕIVAS!!!!!!!
MITTE AINULT SM, ANSIPI SABARAKK ROIGAS -- 25. veebruar 2016 08:58
VAID KOGU SEE REFORMI ERAKOND + HOMO POOLDAJA RANDPERE
VIIGE EESTIS KAUGEMALE -----MINEMA SIIT EDASI BRÜSSELI::::
2:::MUIDU EESTIS ÕNNELIK PERE---ELUKE EI TAASTU
50+ AASTAGA:::: """ AITAB JUBA OMA RAHVA SURUMISEST,,
ET AINULT --RAHA SESTER SAAKS LUGEDA
3:: AGA 10--- AASTAT ----POLE SUUDETUD ---INIMESTE
UPPUMISEST VÄLJA PÄÄSTA---AMMU VEEL LAPSI
AIDATA ......ESIMENE KURI SÕNA TULI TSAHKNA SUUST ,,
ET ÜKSI LAST KASVATAV EMA---SAAB KUUS 100€ RAHA ,,
taat 25. veebruar 2016 09:22
sa pooletoobine õpi kirjutama normaalselt
Esialgu ei saa! 25. veebruar 2016 08:28
Seni kuni Eestit valitseb Rõivase eestivaenulik kamp, aktsiiside tõstja ja julmade trahvide määraja, siin küll hea elada pole. Natuke lootust siiski on, ehk tõuseb rahva viha nii kõrgele, et enam ei aita isegi E-häältega manipuleerimine ja see bande lendab ajaloo prügikasti. Siis muutub Eesti jälle elamisväärseks paigaks!
Banaaniast 25. veebruar 2016 08:09
Ole 25. veebruar 2016 08:08
hea ja ära rohkem peale mõtle, see lõpeb teistele halvasti
tõesti natsid või mõne rahva suhtes juba. 25. veebruar 2016 07:44
on , on kellegile kui tuled süürjast saad katuse aluse, pappi, teenindajad.Tuled eestlane näiteks kolmandast riigist saadab oma kotti kantud riietega kulleriga, saab tolli ametnikud, maksud.Ja kui võttab kolmanda riigi kuller firmaga ühendust , et mis värk sellega on aihtuvad kõik nädala pärast visatakse kott ukse taha.
MUIDUGI OLEKS KUI AINULT REFORMIERAKONNA SAAST EESTIT PALJAKS EI RÖÖVIKS 25. veebruar 2016 07:37
MUIDUGI OLEKS KUI AINULT REFORMIERAKONNA SAAST EESTIT PALJAKS EI RÖÖVIKS 25. veebruar 2016 07:37

alf 25. veebruar 2016 07:16
Seda hüüdlauset ilmselt Rõivas pidas silmas ja mõtles pagulasi-moslemitest-terroriste ja Eritrea neegreid. .
ää 25. veebruar 2016 06:41
pole kahtlustki, mujal oleks paljud vangis.
MEIE KOHTUD ---KUULUVAD KA REFORMI JUHTIDE ALLA.. 25. veebruar 2016 09:02
NO KUIDAS SINA ---RIIGI----VARAST KINNI SIIS PANED:::
SIIN OM IKKA ----VÄGA HAIGE--- SIGADE KARI TOOMPEAL,,,, ----MIS TULEKS SINNA "" ERITI KALLISSE
""LOOMA----PÕLETI JÜRIPÄEVAL POOLED TOPPIDA,,
arvan nii 25. veebruar 2016 06:31
pätiriigis on elu hea pättidel ja korrupantidel ja need kuuluvad eliidi,valitsuse,riigikogu ja riigiametite ridadesse enamus jaolt,sa nolk hoia oma suumulk kinni ikka ,kui reaalsust ei näe.
Kõva 10 a. mõelnud 25. veebruar 2016 06:30
selle üle, kas tulla Eestisse, sellesse "parimasse" paika tagasi? Kodu on kõigile armas. Aga mis on kasu armsast paigast kui sa seal nälga sured? Las ma vaatan seda ilusat paika veel, veidi kaugemalt. Saan kauem vaadata. Kes koju ei tahaks? Aga millistel tingimustel? Et teerulli all surma saada? Aitäh, vara veel!
Heidrich. 25. veebruar 2016 06:20
Mitte ei tuleks järjekordselt terve aasta mõtlemisele raisata, vaid konkreetseid tegusi teha, et ka tavalistel inimestel, oleks tõepoolest Eestis hea elada! Sinu jõuk ei pea paraku tõesti peale mõtlemise millegigi vaeva nägema, sest heaolu on teil , ja teie lastel tagatud, elu lõpuni. NIIPALJU EESTIMAAST OLETE SUUTNUD MAHA PARSELDADA!
naine 25. veebruar 2016 06:09
muidugi on Eesti parim paik, metsad ja meri ja kodumaa on mulle hinge kasvanud,AGA SELLISE
pensioniga nagu meil on---260-300 pole võimalik kodumaal elada, ega ka ära kolida. Leidke lahendus riigimehed,ärge abistage võõraid, tehke enne kodumaa inimeste elu korda.
25. veebruar 2016 11:06
soovitus, koli teise pensionääriga kokku, siis tuleb kohe suur rikkus ja sellega ei oska te midagi peale hakata, irw
sama siin 25. veebruar 2016 13:40
Tublimad penskarid juba nüsivad veene, aeg on riigi rahakoti kergendamisele mõelda!
koffee Orjental 25. veebruar 2016 05:31
Teil, seal riigis võib tõesti hea elada olla aga Eestimaa on kaoses! Tühjad lagunevad külad, mõned hambutud elanikud, ohakates põllumaad! Magistraalteedest oleks ka hea kaugemale vaadata!
parim paik 25. veebruar 2016 05:22
tsuktsili kindlasti,oma eralennuka ja lillad sokid.

25. veebruar 2016 05:09
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
AHAA ILUS ILUS 25. veebruar 2016 07:49
Iseotsustav riik 25. veebruar 2016 03:24
HA ha ha ha haaaaaa. Keri põrgusse!
liiv 25. veebruar 2016 02:26
Rõigas on jälle metsamoori juures seeni käinud söömas, et hõljub niimoodi pilvedes? Ai, ai ― see ei ole tema niigi kidurale vaimsele tervisele hea.
Seaminister Rõigas 25. veebruar 2016 01:54
terve aasta tuleks mõelda, et kaltsukas on rõivale parim paik!
must 25. veebruar 2016 01:07
ma ei tea, miks mõne inimese lõust lihtsalt nõuab telliskivi.
art 25. veebruar 2016 00:34
me võime ju siin kiruda palju tahes aga sellest ei muutu mitte kunagi midagi,eestlane ei hakka kunagi mingit revolutsiooni ega mässu tegama ,kirume ja laimame aga mingit tagajärgi sellele ei ole,ja sellepärast ei muutu ka siin midagi .ja ärge hakkake mulle mingist demokraatiast rääkima see on täielik jäma,eestit valitsevad praegu ja edaspidi kinni makstud agendid,asi on ainult rahas ja ei milleski muus,nalja hakkab alles saama,rõivas on lihtalt marionett ,mina igatahes tõmban siit riigist esimesel võimalusel minema,kapo on kindlasti mind juba rahvavaenlaste nimekirja kandnud,
24. veebruar 2016 23:36
see mees küll eestis tööd ei leia ameti lõppu. äkki siiski nöudepesijaks
Ärni 24. veebruar 2016 23:31
Taavi on jälle purjus Taavi on jälle purjus..

heinz 24. veebruar 2016 23:30
aga millest tänaseni oled mõelnud??
ja 24. veebruar 2016 23:28
Kes tööd teeb kui kõik mõtlevad aasta läbi vaid sellest?
Kalts 24. veebruar 2016 23:23
Ära soni Taavi,mine oma tarkusega kuu peale,kedagi ei koti SINU arvamus
suli 24. veebruar 2016 23:13
aga unistada võib ju ikkagi
Mmanson 24. veebruar 2016 23:12
norra valmistub rootsi kokkukukkumiseks, niipalju siis majanduskasvust...
http://mvlehti.net/2016/02/24/norja-on-valmis-sulkemaan-rajansa-voimalla/
Jajahh, õpeta aga õpeta 24. veebruar 2016 23:10
Kallid kaasmaalased- leppige sellega et järgnevad kaks nädalat paisatakse meediast teie pihta seda kõnede, hilpude, sallivuse, koertenäituse (randpere) möga ja saa sta seega tasub vist lugeda AINULT välismaiseid väljaandeid ja paari nädala pärast uuesti siin ettevaatlikult ringi piiluda.
Vastasel juhul võib MÕISTUSE KAOTADA selle PROPAVAHU sees.
24. veebruar 2016 23:36
No aga siis tuleb putin kallale ja see on paha lugu!
ac/dc 24. veebruar 2016 23:01
Ainult unustas täpsustada kellele.
Hmm hale naljakas kuju 24. veebruar 2016 23:00
siiani olete seda vastupidi teinud või tõestanud!

rainz 24. veebruar 2016 22:58
Kui praegu raisati ei tea mille kuradi jaoks 24milli siis palju raisatakse 100 sünnipäeva puhul? 100 milli?
Täiesti pekkis,kuhu vi..u see raha kulus? Raudpolt,et 20 milli läks kõrvale ja 4 milli eest on suutelised 10000 inimest end lõhki sööma! kuhu see raha kulus? Nagu USA või venemaa suurune riik peaks sünnipäeva! Täiesti vi..uuuus!
Lumememm 24. veebruar 2016 22:54
Otse loomulikult on eesti kaunis ja armas paik.
Eesti loodus on ilus. Inimesed on abivalmid ja sõbralikud.
Vaatasin presidendi vastuvõttu, kass põlve peal nurrumas.
Pidusöögiks oli meil kartulipuder ja praetud haugi-kala :)
Pole sooja ega külma, et nemad seal sõid
*soolatud Põhjala lõhe mädarõikakreemiga
*mooritud veisepõske seemnerikkal näkileival magusa sinepikreemiga
*tumeda šokolaadi kreem mustasõstraga pehmel brownie-padjal
Kokku 36 sorti suupisteid, ja "suund hoiab lihtsuse poole".
http://naine24.postimees.ee/3587357/eksklusiivne-kolm-suupistet-mida-presidendi-vastuvotul-pakutakse
Kõik olekski päris hästi, kui IGA PÄEV mõni täiesti ebakompetentne isik ei õpetaks, kuidas ma pean mõtlema, millele ma pean kindel olema, mida ma peaks või mida ma ei tohiks...
Kellamees 24. veebruar 2016 22:35
......teie võite möelda aga meie peame siin elama !!! Te mõtlete , kuidas sitemaks saaks veel teha....!
nojah 24. veebruar 2016 22:19
Miinuskraadid öösel,must jää!
tähelepanek 24. veebruar 2016 22:18
Kui seda mantrat iga päev korrata, hakkadki seda uskuma.NII on ka Rõivase armastatud väljenditega :SEE EI OLE NII või et TEIE POLE ASJAST ÕIETI ARU SAANUD .See juhtub sageli siis, kui mehe aju on tühjaks jooksnud, et ei oska oma seisukohti argumenteerida
25. veebruar 2016 10:45
aga "meil" läheb ju hästi, irw
Ohoo 24. veebruar 2016 22:15
Kas tal pole häbi sellist juttu ajada. Eesti on küll väga armas koht, aga valitsus on teinud siin elamise paljudele väga raskeks. Nii tohutult palju vigu on tehtud.
MARGUS 24. veebruar 2016 22:10
plaanin Eestist ärakolimist ,kui Eesti on parim koht elamiseks siis andke andeks mida veel,võib olla nendele jah kes presidendi vastuvõtul käivad oma hõlste näitamas.
mehh 24. veebruar 2016 23:25
ära anna alla ! Miks sina peaks ära kolima ja jätma oma armsa kodumaa kaltsupeadele ja aafriklastele..?? Kodumaa eest tuleb võidelda nii nagu on 1000a võidelnud meie esivanemad. Igal põlvkonnal on oma vastutus. Meie vastutus on vältida immigratsiooni ja vastupidi püüda kasvatada eesti sugu. Kui kaob eesti rahvas saab sellest maakamarast eesti nimeline maakond euroopas.
margus 24. veebruar 2016 23:58
mehh, õiged sõnad sul.aga olen võidelnud Eesti eest algusest saati ,olen olnud piiri peal kui vene omon avas tule meie peale,jaa nii edasi ,aga ma enam ei jaksa ,esivanemad ju võitlesid aga mis sest tolku oli,tahaks ka natuke tunda et riik sinust hooliks ,ja tahaks ka normaalses ühiskonnas natuke elada,mitte siin tööd teha 70.aastasena kui siin tööd oleks,
taat 25. veebruar 2016 09:29
Veel mõned aastad jäänud soomes töötada ja siis pensile,siis kolin hispaaniasse pensipõlve pidama
Pööriöölane 24. veebruar 2016 22:09
Ülbitsegu edasi! Küll siis on iga koht parem elupaik, kui seda Eestimaa!

Ilma mõtlemata on selge 24. veebruar 2016 22:05
Et Eesti on lausa ideaalne paik parasiitluseks.
Sulle on 24. veebruar 2016 22:04
ta töesti parim paik ,kus mujal sa ikka saaks eralennukiga lennata mööda maailma ringi huvireisidel ja saada selle eest korralikku palka , kuluhyvitisi , raha ämma kapi jaoks. Kahjuks oled unustanud oma pöhitöö, nimelt tegutseda eesti riigi ja rahva eest. Täidad ainult mamma merkeli käske ja seda mida Brysselist kästakse, niipalju sinu iseseisvusest. Seni kuni sina ja reformarid pukis on ei ole eesti parim paik tavaeestlase jaoks, on ka paremaid kohti kus on ka tavainimestest hoolimine. Rikkusid pidutuju ainult oma rumala poisikese jutuga.
Turban 24. veebruar 2016 22:25
Mamma käske täita ei ole paha aga Merkeli kontor võiks vähemalt olla ülevaade meie vaesest olukorrast. Poliitikud on meie riiki nii ülesse kiitnud, et pagulaskvoodiks määrati meile algselt 2000 millegagi. See vastas Euroopa arenenud kap.riigi omale. Siis oli üllatus suur, et me polegi võimelised neid ülal pidama.
Küsimus reprekatele 24. veebruar 2016 22:29
Miks seda näiliselt naljakat kilekoti ja ämma kapi juhtumit ei uurita?
Selle taga võib olla suurkorruptsioon, kus riigist kaovad sajad miljonid?
lihtinimene 24. veebruar 2016 21:54
Mul oli täna hea päev: sain säästuka prügikastist terve saia, natukene oli ainult hallis. Tõeline pidupäev.
Oletan..... 24. veebruar 2016 21:47
...et ca 500000 inimest, kes näljapalka teenivad, sm hamstri arvamust ei jaga.
ddddddddddddddd 24. veebruar 2016 21:46
Sellisel hetkelkohe mitte ei hooli. Parim paik jah nälgimiseks pagulastega ja petturitest aafrika tudenkitega
Andrus (andrus2000@gmail.com) 24. veebruar 2016 21:34
seni kuni pooletoobised sovijettid seda riiki juhivad pole ta kindlasti seda.