Iraaklasest vägistaja sai Helsingis neli aastat.Foto: Reuters / Scanpix
Õhtuleht.ee 25. veebruar 2016 06:00
Helsingi kohus mõistis eile neljaks aastaks vangi 20aastase Sajjad Hassoon Chasib Al-Saedi, kes mullu 27. novembri öösel vägistas Hesperia pargis 18aastase Virpi, vahendab Iltalehti.

Samuti tuleb kurja­tegijal maksta kannatanule 18 000 eurot valuraha. Sajjad Hassoon Chasib Al-Saedi saabus Soome mullu septembris varjupaigataotlejana. Enne vägistamist küsis ta ohvrilt viletsas inglise keeles suitsule tuld, pakkus talle kanepit ja meelitas endaga kaasa.

Neiu keeldus ja jätkas teekonda, kuulates kõrvaklappidest muusikat. Iraaklane lähenes ohvrile selja tagant, hakkas teda kägistama ja vedas seejärel ooperimaja lähedal põõsastesse.

Surmahirmu tundnud Virpi informeeris pärast vägistaja lahkumist kohe politseid ja too tabati samal ööl Finlandia-talo lähedalt.

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

25. veebruar 2016 11:30
Saudi Araabias, kus järgitakse islami õigussüsteemi ja seadusi, kehtib surmanuhtlus lisaks vägistamise eest ka uimastikaubitsemise, relvastatud röövi, mõrva aga ka usust taganemise eest. Tavaliselt raiutakse surmamõistetuil rahva ees mõõgaga pea maha, mis on pälvinud inimõiguslaste kriitika. Siit ka põhjus ,miks saudidel kord selles suhtes majas ja ärgu tulgu keegi sellise mulaga ,et nad ei tea ,et naisi ei tohi vägistada.
Soome naised 25. veebruar 2016 18:40
pidid neilt raha eest sexi ostma, aga tema tegi tasuta heateo ja nüüd vangi?
häbi-häbi 25. veebruar 2016 11:16
ilves-säutsu nüüd twitteris,mikser-vaju häbi pärast maa alla,rõivas-rutta helsingisse protesteerima,lobjakas-kirjuta kaitseartikkel:sõjapõgenikust professorit kiusatakse soome natsivõimude poolt taga!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS