Pokker

Lindpere, Müürsepp ja Kovalenko tähistasid vabariigi aastapäeva pokkeriturniiriga

Toimetas Ott Järvela, 24. veebruar 2016 16:30
Joel Lindpere.Foto: Rene Velli
Teisipäeval algas Tallinnas Põhjamaade esinduslikem pokkerifestival Kings of Tallinn, mille esimesel, Eesti vabariigi aastapäevale pühendatud turniiri 211 osaleja seas olid ka jalgpallur Joel Lindpere, ringrajasõitja Anastassia Kovalenko ja Kalev/Cramo abitreener Martin Müürsepp.

110eurose sisseostuga turniir oligi mõeldud muhedaks sissejuhatuseks Olybet Kings of Tallinn festivalile, mille täna alanud põhiturniiri (prognoositav auhinnafond 200 000 eurot) sisseost on 1100 eurot ja mille kalleima turniiri osalustasu on 2150 eurot.

Lisaks Lindperele, Kovalenkole ja Müürsepale istusid pokkerilauda näiteks lauljad Maarja-Liis Ilus ja Margus Vaher, tantsustaar Mairold Millert, seltskonnatäht Evely Ventsli ja mustkunstnik Charlekas. Erikülalistest saavutas parima tulemuse Millert, kes teenis 9. koha eest 422 eurot auhinnaraha.

Anastassia Kovalenko. Foto: Rene Velli

Kuigi turniiril osales võistlejaid 12 eri riigist, jäi vabariigi aastapäeva eriturniiri võit siiski koju, kui lõpumängus alistas rootslase Michael Johanssoni kohalik mängija Margus Mägi, teenides auhinnarahana 5 233 eurot.

Eestisse sadu pokkerimängijaid toov OlyBet Kings of Tallinn festival kestab Tallinnas pühapäevani. Kokku peetakse festivali raames 27 erinevat pokkeriturniiri.

Martin Müürsepp. Foto: Rene Velli

26.09.2019
ÕL ARHIIVIST | Martin Müürsepp: „Ma ei saa hästi otse kõndida. Iga samm on valus ja joosta on väga valus.“