Kaitseliitlased.Foto: Aldo Luud
Õhtuleht.ee 24. veebruar 2016 08:33
Kaitseliidu Harju maleva Saue kompanii ja Naiskodukaitse Saue jaoskond korraldavad täna, 24. veebruari pärastlõunal iseseisvuspäeva ja Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva auks piduliku jalutuskäigu Saue linnas.   Pidulikul jalutuskäigul osalevad kaitseliitlased ja naiskodukaitsjad varustuse ja tehnikaga, sh tagasilöögita tankitõrjekahurid.   Pidulikule jalutuskäigule eelneval kolmveerandtunnil alates kella 14.15-st pakuvad Saue naiskodukaitsjad kõigile Keskuse pargis sõdurisuppi.   Jalutuskäik algab kell 15 Ladva tänavalt kompanii maja juurest ning kulgeb piki Ladva, Kuuseheki, Kütise ja Pärnasalu tänavat Saue kiriku juurde.   Linna ja Saue kompanii juhid tervitavad pidulikul jalutuskäigul osalejaid Keskuse pargis.   Jalutuskäigule järgneb kell 15.20 pärgade asetamine Eesti vabaduse eest langenute mälestuskivi jalamile Saue vabakiriku juures ja vabariigi aastapäevale pühendatud kontsert-jumalateenistus Saue kirikus. Juhatab Vahur Utno, muusikaga teenib Kei

Kommentaarid  (3)

Kisub 24. veebruar 2016 12:50
Kinnitati riigikaitse arengukava ja kaitsevägi saab järgmise nelja aasta jooksul 818 miljoni euro eest relvastust ja varustust.
Majandusest ei taha siin riigis keegi rääkida, peale selle kuidas ikka paremini makse koguda. Aga et kuhu edasi riigimajandus läheb ? kas need kes kooli lõpetavad peavad minema Soome Rootsi tööle ?
Või kuna riik panustab militaarkuludesse nii palju raha (oleme natos viiendal kohal) peaksid töötud kodanikud liituma sõjaväega või kaitseliiduga et vaesusest välja tulla, riik kisub sinna P-Korea poole.
Miks peavad vormis ja relvadega inimesed tegema " pidulike jalutuskäike " kusagil linnapeal ?
Ei olnud " pidulike jalutuskäike " okupatsiooniajal ja ei ole kuulnud et ka tänasel venemaal (meie jaoks kurjuseriik) toimuksid militaarsed "pidulikud jalutuskäikud "
ja ÄRGE UNUSTAGE KELL19:: OO -- 24. veebruar 2016 11:34
ET VABADUSE VÄLJAKULT ---ALGAB SUUREM TÕRVIKUTEGA
LIIKUMINE -- "" PIDULISTE MAJA JUURDE
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS