Robert Antropov (Mati Hiis)

Endine riigikogulane ja politseijuht Robert Antropov kaotas lõplikult kohtuvaidluse ja peab OÜle Nord Business Group maksma riigikogu valimiskampaaniaks tehtud kulutused, koos viivistega üle 90 000 euro.

Robert Antropovi võlg tuleneb 2007. aastal maksmata jäetud valimiskampaania korraldamise tasust ja kulutustest, mida OÜ Droom tema huvides tegi.

OÜ Droom loovutas nõude ettevõttele, kellel õnnestus Antropovilt osa rahast kätte saada ja kes loovutas järelejäänud nõude OÜle Nord Business Group.

Antropov vaidlustas riigikohtus Tallinna ringkonnakohtu otsuse, millega ei tühistatud temalt 2007. aasta valimiskampaania rahavaidluses raha välja mõistmist. Kuna riigikohus nüüd kaebust menetlusse ei võtnud, on kohtuotsus jõustunud.

OÜ Nord Business Group esindaja, vandeadvokaat Maksim Greinomani sõnul on praegu võlg umbes 92 000 eurot, sest viivis kasvab.

Jaga artiklit

3 kommentaari

P
Penskar Sass  /   15:36, 23. veebr 2016
Võla sisenõuet teostav firma ei ole " kes ", vaid "mis ". Kas ajakirjanikud koolis ka eesti keelt õppisid? Iga päev kuuleb telerist ettevõtetest, erakondadest jm. sellisest, mis kõik on tõstetud elusolendi seisusesse. Kord oli "Reporteris" juttu Moskvast, "kes" oma joru ajab.
I
intresting  /   14:22, 23. veebr 2016
Kohtumenetluse ajaks aegumistähtaeg peatub.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis