Eesti uudised

Lennart Meri: "Esimene aumärk tuleb anda Ernst Jaaksonile ja teine… Arnold Rüütlile"

Rainer Kerge, 23. veebruar 2016 06:00

17 KOMMENTAARI

p
Pihkva Oblast/ 23. veebruar 2016 23:11
m
meenetekarbist medaliteni/ 23. veebruar 2016 16:01
...kui saksa kindralid teise maailmasõja lõpul kapituleerusid olid nad rõõmsameelsed ja aumärgid olid ilusad ja venelane kadestas. Ja sellele loole ei tulnudki lõppu .
d
DRGM/ 23. veebruar 2016 15:58
Seda ma arvasin, et Heinrich Mark ei olnud teenetemärki väärt, lõpuks sai II klassi Riigivapi.
d
DRGM/ 23. veebruar 2016 22:27
...Lennarti silmis, kui on vaja täpsustada.
õ
õigus/ 23. veebruar 2016 15:14
Need nn eestimeelsed kommunistid tegidki põhitöö ära, sest protseduur ja eestimeelsed Moskva ringkonnad olid teada ja Rüütel ei koogutanud sõnumit Moskvasse viies. Tubli mees!
k
Kes/ 23. veebruar 2016 14:01
vähegi mäletab seda aega siis peaks teadma,et Arnold Rüütel oli tolle aja kohta väga tubli ja arvestas ka ääremaadega ,mida aga praeguse valitsuse kohta öelda ei saa.Mis sõimate siin kommudeks,aeg oli selline ja kõik mis riigis toimus oli korras ja inimestel normaalne elu tolleaja kohta.Tänapäeva inimesed on nii mugavad,põllutöösid ei meeldi teha,see ongi see mis teie toidulauale jõuab.No küsiks mõne kisakõrist paskaadi käest siis nii,et pole praegu kommu ja mis nüüd siis viga on,et rasket maatööd teha ei taha.Kommunism tõi igaleühele toidu lauale ja maksud ausaltöeldes puudusid.Targad kommijad,kes siin kisavad,tehke järele.
p
palju sul neid kommunismivarusid maa sisse kaevatud on siis (hoiad mingit Vaderi poolt üle antud vimplit ja kompartei piletitki kaltsu sees ,igaksjuhuks?)?/ 23. veebruar 2016 15:39
misa sa ise karjud siin ,oled mingi endine rahvaerakonna Kärna Ärni või?
Oled ikka kindel ,et Arnold Fjodorovitsh kõigile eestlastele leiva lauale tõi? Võin arvata ,et sinule ehk küll,kui sa nii siin klähvid!
Pole mingit aega,aeg on alati konstantne! Ta on pärit saaremaalt ja võis olla ka maapoiss ,aga ülejäänud aja istus ta kommudega ,tblakommunistidega ,igatsorti Vaderite ,Klaussonite, Vannaste ,Gretshkinate,Käbinite,Vainode ,Kallionitega päevad läbi kas ENSV Kompartei majas või siis ENSV Ülemnõukogu Presiidumis ,oma hiigelnomenklatuurses eesruumidega kabinetis,seina peal Lenin, Hrustshjov, Brezhnev,Andropov ,Gorbatshov ja tunne on ,et on tal kabinettide seintel ka Stalini ja Tsherzinskigi pilt olnud.
Tule mõistusele amööb! Selle hõbejuukse sirgeseljalise kaunismees on alati olnud Kompartei Toiduahela Käsutäitev kvislingmutrike,poldike ja pärast juba ka mingi päris muhv. Flüüger on õige sõna ta kohta,teine asi ,et kord oli juba taasiseseisvunud eesti presidendiks ,mis siis teha ,aga ülistada teda ,tuua teda kõige eeskujuks sama mõttetu kui ülistada ka seda kaamelinägu. Eesti kõik eranditult presidendid on olnud Kahe Näoga Jaanused ! Ju siis meil kahjuks paremaid ei olnud ja vot siin võib lõpetada su sõnadega ,et AEG OLI SELLINE (ja ka rahvas,kes on ka jjäänud selliseks)!
m
Mida/ 23. veebruar 2016 19:22
oled sina teinud Eesti Vabariigi taastamise heaks ? Kas sina organiseerisid Jeltsini siia tunnustamisdokumente allkirjastama? Alles pärast seda tunnustasid meie iseseisvust teised riigid. Kätel peaksime Rüütlit kandma, mitte mõnitama ja sopaga loopima. Mulle tundub, et kunagi meie kuberneriks määtatud isikut soovitaksegi määratud kohale orgunnida.
p
PÄRJAD TIPPKOMMUNISTIDELE!/ 23. veebruar 2016 13:37
TIPPKOMMUNISTE tuleb ikka pärjata! Tallinna Linnavalitsuses on neid ka jalaga segada, alates Savisaarest, EKP Rajoonikomiteede esimestest sekretäridest ja lõpetades väiksemate kommunistidega!
p
Pane tähele!/ 23. veebruar 2016 15:15
Seda ütles Lennart Meri, tolle aja kontekstis.
p
PÄRJAD TIPPKOMMUNISTIDELE!/ 23. veebruar 2016 13:37
TIPPKOMMUNISTE tuleb ikka pärjata! Tallinna Linnavalitsuses on neid ka jalaga segada, alates Savisaarest, EKP Rajoonikomiteede esimestest sekretäridest ja lõpetades väiksemate kommunistidega!
k
Küll/ 23. veebruar 2016 20:28
oravad pärgavad. Kallase peab määratud kohale lossi paigutama. Peenhäälestus ikkagi.
E
(Pätsu) ajalugu õpetab ,et ta mitte midagi (eestlasele) ei õpeta/ 23. veebruar 2016 12:15
Endised tippkommarid ja mitmendat põlve nkvd-kgb "naisepeksjastest olmejoodikutest maailmarändurid" jagavad kette ja aumedaleid , eesti pööbel sööb kruubiputru ja plaksutab juba 26 aastat kogu selle showle kaasa.

n
nõustun/ 23. veebruar 2016 11:22
i
ilves muutis selle väärtusetuks plekiks/ 23. veebruar 2016 09:40
andes seda massiliselt kõiksugu klounidele
k
Kõik:/ 23. veebruar 2016 09:30
r
rein/ 23. veebruar 2016 08:53
j aei maksa unustada vaino väljast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee