Ehkki Eestist on üle käinud suur sula ja näiteks Tartu suusamaraton jäi ära, näitas ETV pühapäevaõhtune spordisaade meeldivaid kaadreid Tamsalu-Neeruti mailt, kus peeti 40 kilomeetri pikkune suusasõit. Maa oli ilusti valge, distantsi läbinud rahul ja päev korda läinud.

Samas lisati, et algaval nädalal peetakse Kõrvemaa spordikeskuses Tallinna maraton. Seega leidub Eestis veel paiku, kus lund jätkub. Sügise lõpus ja talve alguses oli maa pikka-pikka aega must. Aga kes suusatamisest rõõmu tunneb, saab seda isegi praegu veel teha. Veebruari viimane nädal on juba käimas ja sel kuul hakkab külmal teatavasti teine silm tilkuma. Tilgubki, ja kõvasti. Ning ehkki märtski võib vahel lume ja külmaga üllatada, on ikkagi tegemist juba kevadkuuga.

Kui pealinna tulla, siis kesklinna musti tänavaid vaadates tundub olukord trööstitu. Ent linna sportlikematesse kohtadesse on üht-teist lumest alles jäänud. Näiteks nädalavahetusel sai oma silmaga üle vaadatud Pirita spordikeskuse ümbrus. Ehkki lumi pole kõige ilusam, siis suusatada saab ja kelgutada-uisutada samuti! Võtkem talvest viimast!

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis