(THIERRY ROGE)

Kuigi Facebook on populaarne nii noorte kui ka veidi vanemate seas, on endiselt neid, kes end sellest suhtlusvõrgustikust eemale hoiavad. Samas on neidki, kes ütlevad, et kui sind pole Facebookis, siis sind pole olemaski.

Kuulsin hiljuti seika – üks varastes 40ndates mees kohtas nädalavahetusel perega spaas käies oma klassivenda, keda polnud aastaid näinud. Mees oli klassivenna nägemisest suisa šokeeritud. “Ma mõtlesin, et sa oled surnud, sind pole ju Facebookis ega kuskil.”

Tahame me seda kasutada või mitte, kuid tuleb tunnistada, et Facebookist on saanud mitmekülgne ja kasulik teabe- ning suhtlusvahend. Paljud firmad piirduvad kodulehe asemel Facebooki lehega ja aina rohkem on ametikohti, mis nõuavad sotsiaalmeedias tegutsemist. Ometi võiks inimesed hoida nädalas vähemalt ühe päeva Facebooki, veel parem, täiesti internetivabana, meenutamaks, et päris elu käib ikkagi mujal kui virtuaalmaailmas.

Jaga artiklit

15 kommentaari

K
Kes elab virtuaalselt,  /   15:57, 22. veebr 2016
kes päriselt.
M
Ma käin  /   14:01, 22. veebr 2016
seal harva, kuna pole midagi huvitavat ja minu maitse järgi, aga mõni vanem tuttav on ka sealt juba mitu aastat kadunud, ju siis surnud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis