Galeriid

GALERII | Viru Keskuses musitseerisid armastatud muusikute duod (1)

Õhtuleht.ee, 20. veebruar 2016 16:12
Foto: Arno Saar
Täna toimus Viru Keskuse aatriumis lähenevale vabariigi aastapäevale pühendatud kaunis muusikasündmus „Eesti Heli“.  Ürituse raames astusid üles armastatud Eesti muusikute duod, keda just tihti koos esinemas ei näe. 

Lavale astusid koos musitseerima kõigepealt legendaarne Ultima Thule basskitarrist Raul Vaigla koos lauljast tütre Marie M. Vaiglaga, seejärel džässilaulja Anna Põldvee koos Ewert and The Two Dragonsi kitarristist elukaaslase Erki Pärnojaga ning päeva lõpetasid lauljatest elukaaslased Mikk Saar ja Tanja Mihhailova.

„Väga tihti meid Mikuga koos akustilist kontserti  andmas ei näe. Detsembris olime koos jõulutuuril ja ees ootavad veel paar kontserti, kuid need on tõesti üksikud esinemised. Meile meeldib laulda ja suhelda publikuga, tihti viskame nalja ja räägime ka meie muusikute Karl Kanteri (kitarr) ja Timo Vendtiga (saksofon/viiul). Meie esinemised on väga vahetud, armsad ja soojad, vahepeal kurvad ja vahepeal naljakad - täpselt nagu meie ise,“ tutvustas Tanja eesootavat muusikaelamust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee