Eesti uudised

Alaveski loomapargi aiasõda võib viia pargi sulgemise ja kõigi selle asukate hukkamiseni (35)

LISA KOMMENTAAR

eh 22. veebruar 2016 06:26
Häda taevani.
kui oled looma hankinud, loomi paljundanud, siis oled sa vastutav nende pidamise eest. Nii on kassipidamisega, koerapidamisega, hoopis tõsisem on lugu karude, huntide ja boamadudega.
Kui sai palju, siis tuleb ikka endal mõelda, kui su sõbrad-tuttavad ei saa aidata, loomaaed ei saa muutuda loomade aiaks... Mida siis teha? Kõige lihtsam on puur lahti unustada. Ja mõne aja pärast on asi lahendatud. Nagu kasside ja koerte puhul.
Ükskõik kui suur loomaarmastaja oled, tuleb ikk a
KM 21. veebruar 2016 17:23
Kui loomad tapetakse otsitakse need mõrtsukad ülesse heaga,see neile ei lõppe võin seda neile kinnitada.
eh 22. veebruar 2016 06:30
tõsijutt, ametnikke või ju küll ära tappa, nad ei ole loomad... Eks ole?
mees 21. veebruar 2016 09:56
ametnik jätta karu rahule sind võib sama saadus tabada nii et ole inimene mitte siga
suomalainen 20. veebruar 2016 23:02
katsokaa miten karhut suomessa elävät. lyö google karhuemo sulo karjalainen.fi
. 20. veebruar 2016 22:49
See kes käsib ja tapab neid loomi surevad järgnisena.
20. veebruar 2016 22:09
Vòtta kelleltki elu.....Kas sùdametunnistus on olemas? See kòik jààb hingekarmasse. Nii kàsuandjatel kui kàsutàitjatel ja selle kòige eest tuleb tasuda.
Huugo 20. veebruar 2016 21:14
Kust krt võetakse, et KKM, vastav KKamet ja inspektsioon peaks üldse midagist loodusest veelvähem loodusest. Oli Püha Villu mis oli, aga Keit pani asjad paika. Hunnik aastaid tagasi kuuldes tema ettekannet mingil sümpoosiumil, kuda ta lapsepõlves vanaisa mahlakase alt purgi võttis ja kasekese juurtele kallas , vanaema roostes plaastrikarbist plaastreid võttis ja kasekese elu päästis. Kui vaadata KKM ja allasututste hingekirja oli Keit vaieldamatult naisõiguslane ja mõned järgijäänud meesterahvad on ilmselt depressis ja allakäigu peapõhjus-:) Inspektsioonis on punastes jopedes ja kollastes pükstes daamid omal kohal. Ka paadund lõhemarjanõudja ei hakka ju makarovi pistolit daami meelekohale suruma vaikimise nõudega-:)-:) Üldiselt Marianne Mikko peaks igaljuhul rahul olema - pole lõhet ja pole ka enam palgalõhet-:)
20. veebruar 2016 21:14
Ei tapa loomi! EI TAPA! Te ei mõtle üldse!!!!

siisike 20. veebruar 2016 16:39
Teeme korjanduse ja siis saab ehitada vastavalt nõuetele.Õudne mõelda .kui loomad tuleb hukkata.
20. veebruar 2016 19:45
nõudmised kasvavad siis veelgi, need on ALUSETUD nõudmised, ja peaks julgelt kohtusse pöörduma, kuna motiiv on raha välja prseeida. teaa asi igasugu ametnikunärudega, maksa...
Katuseraha 20. veebruar 2016 21:20
Kindlasti tohib aedikut ehitada ainult selleks atesteeritud ehitusfirma.
TOM 20. veebruar 2016 16:33
kas neid ametnikke ei saa sinn puuri pista jupiks ajaks,,-neil pole midagist möistlikku teha( kui ikka on möistust) ja see pärast siis näksivadki teiste kallal!kujutavad-et on suured ja vöimsad! lollakad mötted peast minema!
yo 20. veebruar 2016 15:55
palun halastage mõmmidele ,väga ,väga palun
20. veebruar 2016 19:49
ei need värdjad halasta, meiegi ravitud metseapõrsa käskisid ära hukata, ehk vabaks lasta, v panevad oksjonile ! kodustatud loom ei saa enam mujal hakkama ja hukub. seda nad värdjad teadsid ka nagu, kuid - nagu maanteeamet, ei riigiametnikud vastuta, keeravad riiki vaid prse, nagu veel vähe oleks, rahvas pageb, firmad ka ... isise terroristid tulevad neile ja nõuatakse sallivust !
iMELIK? 20. veebruar 2016 15:20
Oled tsirkuse,loomaaedade ja parkide vastane.Jah,ei poolda loomade vangistamist!Aga loomad lihtsalt hukata mingite ametnike jonni tõttu on piir!Loomadele tuleb uus hoiukoht siis otsida,mitte hukata.Vabas looduses nad enam hakkama ei saa,seega peab olema mingi teine väljapääs-MITTE HUKK!
Irene 20. veebruar 2016 14:13
Jätke ükskord see loomaparkide ja safarite ja jahiparadiiside ja loomaaedade tekitamine.Kamp inimesi teenib loomade pealt.Loomadele pole see iial head toonud.Ma ei mõista inimesi,kes lähevad vaatama vangistatud loomi.(loomapark,loomaaed) ja tagaaetavaid (Eesti safari,jälitatakse klientide huvides ATV-dega,et põnev ja pilt) või jahitakse).Samuti ei mõista ma elevust lihaveiste ümber Pärnus jm.,kus on ju TEADA,et sügisene lahkumine viib loomad otse lihakombinaati.Kevadel nad tahavad tulla ja sügisel ei taha kjuidagi minna ja siis aetakse neid ELEKTRIKEPPIDEGA autosse.
Loomadest teatakse ju piisavalt palju,nüüd juba,et mitte pidada neid roboteiks,lollideks,tundetuteks,keda võib HÄBITA ekspluateerida,kelledele antud ELU kahetsuseta ,naerusuiselt hävitada.Ükski kinnipeetavate territoorium ei vasta nende looduslikule territooriumile,mis tegelikult ulatub kümnetesse ,isegi sadadesse kilommeetritesse.
Sellised asutused on nagu loomatsirkuski-lollid ei ole mitte loomad vaid vaatajate lõbu.
Mis antud karudesse puutub,siis mis selle aiaga nüüd ikka lahti on?Karu tuleb ju vahel ka metsas vastu.2 korda mu peale urisenud.Hirm oli küll aga mets on karu,mitte minu kodu.Ja pildistatakse ju neid spets.fotograafide poolt vägagi riskantsetes oludes.Mis tolliliidu nõuded jms.Karud elagu ilusti edasi ja seadusemehed keskendugu seaduste tegemisele mis edaspidi sellised pargid ära keelab.Ja jahimeestel emakarude jm.loomapoegade segamise.Mitte ükski jahimees ei saa väita,et ta ei teadnud,et seal metsas kus neil oli tarvis talvel trampida,emakaru poegimas oli.Või pidid teda suvel segama.
Sama lugu hundipoegadega,Aga neid ju tassirtakse koju ja müüakse ja paaritatakse koertega...
Mis pargi peremehesse puutub,siis tema "hoolivust" loomade suhtes näitab see,kuis laskis hundid tappa,sest aia ehitamine ,kohastamine oli talle kulu-ja ainult kasumiga ta arvestabki.
Memm Irenele 20. veebruar 2016 21:07
Kogu maailmas jääb metsloomadele ruumi aina vähemaks.Iga minut sureb mingi liik välja.Väga paljudes loomaaedades on veel loomi mida üritatakse paljundada sest looduses on neid mõnikümmend aga mõne aja pärast pole võib-olla ühtegi. Vaata Viasat NATURE saateid!!
Kui palju vaeva nende karudega nähti ja nüüd lihtsalt hukata.Kindlasti on mõni loomaaed kes neid karusid tahaks.
Kus on teie IQ,ametnikud? 20. veebruar 2016 12:37
Meie riigis on vist enamikel ametnikel IQ väiksem kui kinganumber ja selliseid on kõik ametiasutused täis.Paljud neist üleüldse mingi vastava haridusega on, pole teada, kuid tundub, et ikka suurem enamus.On ju avalik saladus, et palju on saanud just oma töökoha tutvuste ja susserdamiste kaudu, selline ametnik las karukesed külma südamega hukata, et et saaks tööandja ees kannuseid teenida.Ametnik, kes arvab, et tema teab kõike ja on kõige õigem, seda ametnikku tuleb karta, sest need ongi just kõige rumalamad .
Ära 20. veebruar 2016 13:14
nüüd nii sinisilmne kah ole: enamikel juhtudel valitseb selliste jupijulkade kõrvade vahel vaakum. Igasugune reageering põhineb ainult tingitud ja tingimatutel refleksidele, mis seisneb aktiivses idiootsuses ja üliagaras lolluses, mis omakorda tekitab tunde, et seesinane tegelane arvab ennast jumala olema.
kas loomi teistesse aedadesse, parkidesse üle maailma jagada ei saa 20. veebruar 2016 10:44
ega imesta.. Elistveres on ka loomapark, ehk tehakse teisele niimoodi rohkem käivet. RMK jt.
mitteametnik 20. veebruar 2016 10:40
Kord kinnitas üks tervisekaitseinspektor poe ostusaalis, et põrandaliistud ei tohi olla pruuni värvi, sest kui need on pruuni värvi, siis on põrandaliistud räpased! Mis sest et põrandaliistud olid alles hiljuti värvitud ning pruun värv valitud sobivuse pärast interjööriga.
Siis olen kahjuks olnud korduvalt mõne ametniku lõputööde kaitsmisel. Veab end vaevaga läbi, erialast sügavamat teadmist pole suutnud omandada, aga ometi on tema juba enne kõrghariduse omandamist tähtis spetsialist, kel õigus taolisi asju otsustada nagu selles uudises.
Olen kohanud ka teistsuguseid ametnikke, aga need küündimatud tähenärijad jõuavad rohkem kahju teha kui ülejäänud arukad ametnikud ühiskonnale kasu tuua.

Varem 20. veebruar 2016 10:37
räägiti ikka nõukaaja bürokraatiast. Tänapäeva- Eestis on see sadu kordi hullem.
20. veebruar 2016 19:57
samad raiped jäid puha alles, sama rahadega kinnitagumine aina süvenenud. vaid kesikud ei tohi senti küsida ega saada ammugi, reffide puhul pole miljardite huugama panekud probleem.
evik 20. veebruar 2016 09:55
ametnikud on ise eurorahade peal elutsevad ja soojas mugavas toas tulevad igasugu ideed, kuidas hävitada teiste loodu ja töö. kas on keegi ettepaneku teinud või nõu andnud, kust talumees saaks toetust ja abi, et oma asja "ametnikele õiges valguses" demonstreerida? siin on küll koht, kus Eesti rahvas peaks ka oma piskuga toetama ja annetama. muidu on Aderi sugustel võimalused rahaabi saada suured.
Kõige tähtsam 20. veebruar 2016 09:49
siin riigis on alati üks väike si*apeast riigiametnik, kellele seadusega on antud õigus ja võimalus millegi üle otsustada ja kes siis arvab, et tema on Jumalast järgmine isik maa peal, keelab, käsib poob ja laseb, kasvõi kolme karupoega.
juut 20. veebruar 2016 09:39
Raske on karusid mujale viia? Pe********
20. veebruar 2016 20:03
jah, aed üldse ära võtta ja mis tropid siis ? vabad eesti karud, peremees teeb süüdimatu näo ja kinnitab, et ei teama tea, vene karud hoopis ?
maamiis 20. veebruar 2016 09:34
tubli mees,kahju et meie riik nii vaene on,pätid mõelge.
maamiis 20. veebruar 2016 09:34
tubli mees,kahju et meie riik nii vaene on,pätid mõelge.
Vaatleja 20. veebruar 2016 09:24
Soov oleks et avalikustataks nende ametnike nimed kes seda nö õiget asja ajavad
Kat 20. veebruar 2016 16:13
Vaatleja, fb-s oli selle ametniku nimi minu arust olemas,kes seda loomaparki peedistamas käib.
metsakoll 20. veebruar 2016 09:21
Tegelikult elame me ametNikkude riigis, kus iga bürokraat arvab et on jumal.
Ja reaalselt midagi head tegevaid inimesi n.... näkku mingite ametNikkude poolt, samas jäätakse tähelepanuta mingite ärikate teod.Me elame bürokraatide võimu all , maksa altkäe ja probleemid kaovad.Seadused ei kaitse tavakodanikku vaid bürokraate ja pätte.

20. veebruar 2016 09:06
Vaatasin eile tv3 antud lugu. Mees tundub, et teeb seda kõike südamega. Siis tulevad mingid ametnikud ja vinguvad seal. Tõsiselt nagu ametnikud kas enam ei ole mitte mingit inimlikkust jäänud ja olete nagu robotid seal? Milleks ajada seadustes ajadi järge taga, las leitakse karudele uus kodu. Mees niigi palju teinud nende heaks. Krt mulle vahel tundub kõik see elu Eestis on nii ebaõiglane mingi ametnik otsustab enda suvade järgi asju.
Ikka 20. veebruar 2016 08:54
Kōik vaja maha tappa, nii tehti ka kodusigadega, ka terved löödi maha, siis metssead..... Kes on need ametnikud, aru ei saa....