Eesti uudised

Odini sõdalaste liider: "Meiega soovib liituda palju venelasi, kes on suuremad Eesti patrioodid, kui Putiniga hirmutajad!" (243)

Andres Põld, 20. veebruar 2016 06:00
PATRULLIMA: Kuigi alguses olime seisukohal, et naisi võimalikesse patrullidesse ei kaasa, siis praeguseks oleme suhtumist muutnud, kuna väga paljud naised lihtsalt ei lepi vähemaga, teatab Indrek Olm. Foto: Videokaader / Radar

Soomest alguse saanud Odini sõdalaste liikumine on pärast Eestisse laienemise plaani avalikuks tulekut saanud väheste päevadega rohkem meedia tähelepanu kui mõni aastakümneid Eestis tegutsenud ühendus kokku. Liikumisele Eestis elu sisse puhuv Indrek Olm kinnitab, et mingit omakohut nad tänaval patrullides rakendama ei hakka ning toonitab, et rahvustundest ja patriotismist ei saa loobuda üksnes seetõttu, et mõni võõrriik võib seda oma huvides ära kasutada.

Facebookis on teil üle 5000 toetaja, palju on aga mehi, kes reaalselt valmis tänavail patrullima?

Praegu on umbes 120 patrullikõlblikku meest. Kuigi algul olime seisukohal, et naisi patrullidesse ei kaasa, siis praeguseks oleme suhtumist muutnud, sest väga paljud naised lihtsalt ei lepi vähemaga (naerab). Eks segapatrull oleks ilmselt ka tänavapildis vähem ehmatav, kui lihtsalt punt suuri tugevaid mehi tumedates riietes.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.04.2016
ODINLASTE JUHT ÜTLES NAPSUTAMISE TÕTTU AMETI ÜLES: mul on häbi, aga mis tehtud, see tehtud
26.02.2016
TV3 VIDEO | Ansip: Odini sõdalastest on kukesamm roheliste mehikesteni
23.02.2016
TV3 VIDEO | Raivo E. Tamm Odini sõdalastest: selliseid ettevõtmisi võiks meie niigi segastel aegadel vältida
22.02.2016
TV3 VIDEO | Pommionu Jüri Luik: Odini sõdalased peaksid nüüd tagasi tõmbuma, enne kui asi käest ära läheb

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee