Pilt on illustratiivne (Tiina Kõrtsini)

Sotsiaalmeedias levitati eile ja täna väärinfot, nagu oleks kümned põgenikud vägistanud Põhja-Tallinnas 13-aastase tüdruku. Valeinfot sisaldanud postitust jagas üle 600 inimese, kuid keegi neist polnud võimalikust vägistamisest teada andnud politseile.

„Info korral raskest kuriteost tuleb sellest koheselt teavitada politseid,“ ütles Põhja prefektuuri kesklinna jaoskonna komissar Inna Toater.

Sotsiaalmeedias täna levinud infot kontrollides selgitas politsei välja, et tegemist on alusetu kuulujutuga, justkui elaks Sitsi tänaval kahes korteris kümneid põgenikke, kes vägistasid 13-aastase tüdruku.

Praeguseks on postitust levitanud naine selle oma sotsiaalmeedia kontolt maha võtnud ning tunnistas seejuures korrakaitsjatele, et jagas kontrollimatut infot, teatas politsei pressiesindaja.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

Jaga artiklit

10 kommentaari

D
DMB  /   12:40, 20. veebr 2016
Küll aga tunnistas politsei sellega tahtmatult, et Sitsi tänavale ongi paigutatud kümneid illegaalseid pabulasi, keda kontrolliti.
Õukonnameedia on sellest uusasumist seni targu vaikinud.
J
ja  /   08:47, 20. veebr 2016
miks see artikkel pole suure pealkirjaga ,püütakse jälle peita nende julmusi -Berliinis noore raseda naise elusalt põletanud noormehed said 14 aastat.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis