Eesti uudised

Kaitseliidu juht: Eesti ei vaja Odini sõdureid (115)

LISA KOMMENTAAR

Palts 9. märts 2016 20:50
Kaitseliidu juht käi perse oma jutuga
X 9. märts 2016 13:02
Eestlased olid matsid ja jäävad nendeks.
X 9. märts 2016 13:02
Eestlased olid matsid ja jäävad nendeks.
kahju üks valge jälle raisus 20. veebruar 2016 01:30
Vaata mis juhtub valge tugeva mehega kui liiga süveneb mustadesse!
mina 19. veebruar 2016 21:52
mega tehnikaga kaitsevägi:) ,mida Eesti rahvas ei saa aru,ise töötan aastaid naaber riigis ja saan hästi aru linnas või kaubanduskeskustes käies palju soomes- soomlasi näeb enam! ja loen siin lehti ,kuidas kaubanduskeskuste töölised kes elavad töö koha kõrval kardavad nüüd jala koju minna,sest käperdavad pagulased rünndavad ja lähevad nüüd 100m ka taksoga peale tööd ,kas sellist eestit kaitseliidu ülem tahabki,see on küll jutt inimese suust kes on kogu elu eland alutaguse metsas ja pole sealt välja saandki ja meediaga tutvund! pagulased ei hakka tööle enamusjaolt ja jäävad koormaks meie rahvale! mis puutub Odini sõdalastasse siis ma ei kuulu sinna ise veel kuna mul pole aega tegeleda sellega aktiivselt,sest ei viibi eestis,sest siin puudub oma kodanikele norm.eluksvajalik palk! .siis nemad vähemalt astuvad samme,et hoida eestit hukatuse eest ja mina lapsevanemana kardan oma laste tuleviku pärast!!!!
kärss 19. veebruar 2016 18:30
Aga mis meil üle jääb?viimased õppused näitasid,et kaitseliit ja politsei harjutasid pagulasi kaitsma põlisrahvuse eest mitte vastupidi.
19. veebruar 2016 22:01
mingu jah süüriasse kaitsma oma pagulasi, eestis on vaja mehi, kes kaitsevad oma peresi, oma maad, mitte ei rooma riigiriisujaist reffide valede järgi vaenlaste heaks.
METSAVEND 19. veebruar 2016 18:17
Paistab ,et valitseval klannil on paanika kui juba selline mees pannakse rääkima ,samas on lihtne sellist tegelast ära kasutada kuna on riigi palgal .Kuna Eesti on siiani veel demokraatlik riik siis tegelikult pole öigus mingeid kodaniku algatuse korras tulevaid asju takistada aga tegelik pöhjus on töenäoliselt selles ,et refide valitsus nähes ohtu ,et kaotavad vöimu on suutelised köike keelama mis on nendele isiklikult kahjulik .Mis puutub valitsevasse praegusse eliiti siis oht on jääda ilma vöimalusest varastada ,rollotada ja ärmatada süüdimatult kuna tegelikult ei huvita kedagi riigi areng ega seegi ,et vaja on normaalselt toimivat majandust mis annaks tulemuseks inimväärse palga tegelikule töötegijale .Mis puutub politsei adekvaatsusse siis seda tegelikult pole kuna järgi on jäänud trahvimine ,et täita riigikassat .Nüüdseks on tavaline kui viie valla kohta on üks piirkonnapolitseinik ja kui on tegemist vargusega vöi rikkumisega mis rikub statistika siis keeldutakse asja alustamast .Veel seda ,et kui politsei nönda vöimekas no miks on olemas turvafirmad .Sama teema on päästeteenistusega kus tegelikud päästjad koondati ja järgi jäid pliiatsiga kustutajad aga tegelikult normaalset päästevöimekust enam pole .Kuna valitsus ei taha tunnistada mis kaasneb selliste rätipeadega kes ei tunnista selle maa kultuuri ja tavasid siis on tegelikult vaja odini södalasi kuna sellist väikest riiki nagu Eesti on islamistidel lihtne vallutada oma nöudmistega .Pole tegelikult saladus ,et need pagulased ei tule euroopasse mitte asüüli otsima vaid tegelikult vallutama ja valgeid uskumatuid hävitama nagu nende koraan käsib .Paneb imestama ,et trendiks on saanud hirmutamine Putiniga vöi siis tembeldatakse kohe venemeelseks kui pole praeguse valitsusega päri .Tegelikuses ei arvesta valitsus Eesti rahvaga vaid enda heaoluga sest rahvast on vaja ainult selleks ,et maksud laekuks ise hakanud eliidile vargusteks ,rollotamisteks ja ärmatamisteks .Paneb imestama ,et 24 miljonit euri jagub vabariigi aastapäeva jaoks kus eliit saab priisata aga probleemsete asjade jaoks raha lihtsalt pole .Mis puutub pagulastesse siis köige ausam oleks teha rahvahäletus aga seda kardetakse nagu sedagi ,et äkki tuleb tagasi astuda .Veelkord seda ,et need islamistid kes nimetavad ennast arstideks ,insenerideks ja itmeesteks ei löimu iial kuskil euroopas vaid nönda palju sulanduvad ,et oodata käsku ründamiseks .
kossa 19. veebruar 2016 17:15
pealegi on meil kaitseliidus assar paulus

WV 19. veebruar 2016 17:06
SAKSAMAAL ,ROOTSIS,UNGARIS.SOOMES JA TEISTES EUROOPA RIIKIDES ON POLITSEI JA KAITSEVÄGI NII NÕRGAL TASEMEL ..AGA MEIL EESTIS SUPER..AJAB SEE JUTT IKKA NAERMA KÜLL
WV 19. veebruar 2016 17:02
SAKSAMAAL ,UNGARIS ,ROOTSIS,SOOMES JA TEISTES EUROOPA RIIKIDES ON POLITSEI JA KAITSEVÄGI NII ARMETU ,,VÕRRELDES MEIE RIIGIGA ...AJAB NAERMA KÜLL SEE JUTT
19. veebruar 2016 16:19
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
19. veebruar 2016 22:14
igal pool on lolle, kaitseliidus on targemaidki mehi, kuid neid on rahvameelsuse eest karistatud, võrno, reitelman, jne. mingi jäle paks polegi sõjard, vaid märklaua eest vaenlastele.
näeb välja 19. veebruar 2016 16:17
nagu junn räägib nagu junn siis ongi part
uu 19. veebruar 2016 16:02
kes on veits targem, palun kirjutagu siin, mida odinlased ette võtavad pagulaste ohjamiseks, kui nad siia tulevad ja siin kurjategijateks hakkavad.
Mis võimalused on odinlastel võrreldes politseiga ja kaitseliiduga, äärmisel juhul ka kaitseväega.
Kes neid rahastab? Kas neil siiski on mingid relvad?
Kas odinlased võivad kasutada mingeid erilisi võtteid, mida politsei ei saa kasutada?
Kas odinlased on viisakad, ei nori tüli, ei mõnita pagulasi, ei provotseeri tülisid, ei ülbitse ?
Kes lahendab odinlaste ja pagulaste vahelised tülid, kui neid tekib ja
kas politsei peab eemale hoidma kokkupõrgete puhul?
Millisel juhul võivad politseinikud pagulaste probleemidega tegelda, et nad odinlasi ei sega?
vv 19. veebruar 2016 23:33
Mis võimalused on odinlastel võrreldes politseiga ja kaitseliiduga?
Erinevalt politseist ja kaitseliidust ei sõltu Odinlaste tegevus poliitikute käsuliinist.
Kes neid rahastab?
Ise rahastavad ennast, ei raiska maksumaksja raha.
Kas neil siiski on mingid relvad?
Kas peavad olema?
Kas odinlased võivad kasutada mingeid erilisi võtteid, mida politsei ei saa kasutada?
Tea kas see nüüd "eriliseks võtteks " kvalifitseerub, kuid neist räägitakse ja nad on olemas, ka pagulased loevad lehti.
Kas odinlased on viisakad, ei nori tüli, ei mõnita pagulasi, ei provotseeri tülisid, ei ülbitse ?
Kas nad peavad olema probleemsete pagulastega viisakad?
Kes lahendab odinlaste ja pagulaste vahelised tülid, kui neid tekib ja
kas politsei peab eemale hoidma kokkupõrgete puhul?
Igas tülis on kaks osapoolt, Eestis peaks sellega vist tegelema kohus.
Kas politsei peaks kõrvale hoidma? Lemme rannas ju hoidis.
Millisel juhul võivad politseinikud pagulaste probleemidega tegelda, et nad odinlasi ei sega?
Sarnaselt Kölnis juhtunuga, siis kui neil resursse ja julgust jätkub.
uu 20. veebruar 2016 09:27
To vv, sa küsid : "KAS NAD PEVAD OLEMA PROBLEEMSETE PAGULASTEGA VIISAKAD?" Ilmselt sa arvad, et ei pea.
Kui küsin sinu käest, kas politseinikud peavad olema probleemsetega viisakad, vastad sa kindlasti , et jah, peavad. Politseinikud on saanud riikliku väljaõppe ja nad teavad, mida tohivad, mida mitte, kuid siiski juhtub mõnikord, et väga hea ja staažikas politseinik kaotab enesevalitsuse ja käitub ebaadekvaatselt, lööb, ütleb solvangu. Sellest tõuseb suur tüli. Kas odinlastel seda ei juhtu? Kas neile on lubatud kõik, et kord kehtestada? Täielik omavoli? Riigi loal?
See ei ole kiusuks küsitud. Kuidas odinlased käituvad , see tingib edaspidise. Täna peksid läbi ühe pagulase, homme koguneb tõsiseltvõetav kamp, kes teevad nende odinlastega ja rahvaga, kes seda on odinlastele lubanud ,mida õigeks peavad.
Vägivald sünnitab vägivalla ja kui see juhtub , ei ole sellel lõppu.
Selles on odinlaste probleem.
Loomulikult pole odinlastega probleemi, kui nad lihtsalt ennast näitavad ja sellega hirmu nahka ajavad.
19. veebruar 2016 13:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Kaitseliidu juht? 19. veebruar 2016 13:30
No siis JUHTIGU kaitseliitu - siia pole ei voli ega võimekust sõna võtma tulla. Vabalt - rivitult!
EH 19. veebruar 2016 12:31
...ja wäga esmaklassiline med.teenistus,surnud järel

Minu arust on ta ulbe 19. veebruar 2016 12:05
Kes annab talle õiguse raakida eesti eest? Mina eestlasena jälle arvan et Odineid on vaja kuna Saksamaa kogemus näitas et ametlikud korrakaitsjad ei saanud hakkama. Kardan et Eestis võib sama juhtuda
Pitka 19. veebruar 2016 11:14
Teiesugust tölli ka mitte !
alf 19. veebruar 2016 10:30
Sellist kaitseliidu juhti ei ole küll eestile vaja ,kes on Odini sõdalastele vastu.
tegelik elu 19. veebruar 2016 10:15
Valitsuse tasemel soositud igapäevased vihakõned Moskva suunal ongi loonud psühholoogiliselt pinnase kodanikualgatustele.Oleme kui kahe tule vahel pagulasprobleemi ja meie propaganda järgi kohe- kohe algavale Venemaa sõjaretkele Eesti suhtes.Teeme ennatlikke järeldusi ja alavääristame oma rahva aktiivsust.Näib et kasutatakse sama skeemi, mis opositsioonipoliitikute suhtes, kus enne kohut mõistetakse süüdi ehk rakendatakse esialgu psühholoogilist omakohut, mis üldkokkuvõttes viib kodusõjani
Ei mõista 19. veebruar 2016 10:06
Kaitseliitu olete need Odini ridedesse kuulujad ju ise teistega võrdsetel tingimustel valinud, vande võtnud ja puha.
konsa 19. veebruar 2016 09:57
Kaitseliidu juht: Eesti ei vaja Odini sõdureid
<<<<<<<<<<<<
see kaitseliidu juht on ilmselt TEMPLIRÜÜTEL
soovitaks kaitseliitlastel ja ajateenijatel jälgida kos TÜÜBID ON NEED TEMPLIRÜÜTLID
19. veebruar 2016 22:27
loogiliselt võttes sedasi näib, käsi peseb kätt, ühed templirüütlid setivad omasi positsioonidele.
eestile 19. veebruar 2016 09:53
on vaja ja muidugi ka ülejäänud eu.le,normaalse mõistusega juhti,mitte isehakanud poisikesi,siis ei oleks ka odini sõdureid tarvis aga nüüd on,sest kord on väga käest ära,,,,,,onju.
erki 19. veebruar 2016 09:32
Minu jaoks oli üllatav see,et kaitseliidu boss ei jõudnud ära imestada ,kuidas vene vassib ja valetab!!!Kus see mees elanud on? Kahju kaitseliidust...

penskar 19. veebruar 2016 08:51
kuna meil on väga head julgeolekuinstitutsioonid, meil on väga adekvaatne politsei, meil on väga tugev kaitseliit ning tänapäeva tasemele vastav kaitsevägi.
See on pigem poliitiline loosung.
Tava elus Riigiametid ja eraisikud turvalisuse tagamiseks kasutavat eraturvafirmad.
Las siis uus ühing tõestab oma ellujaamise võimekust sellel maastikul.
19. veebruar 2016 08:02
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kuule uu 19. veebruar 2016 08:35
ära suru oma arvamust peale! Mina küll usun Odinlastesse, et just nemad kaitsevad naisi ja lapsi. Kaitseliidu kaitsesse ma eriti ei usu. Metsa all võite ju sõda mängida, kuid kas tõsises olukorras teist rahvale kasu on? Ei tea!
To -uu 19. veebruar 2016 08:50
Jutt on sul hea , nagu tunneks mõnda sõdalast. Aga las olla , said pildile. Aga huvipärast küsin , kui julge vana ise oled. Ei usu ma neid sõdalasi ega kaitseliitu, viimastest tunnen mõningaid. Noh jah, Liivakasti lugu. Miks ütlen: sest enda kuulihaavad, noahaavad ja koljugi omalajal lõhki löödud. Ikka juhtub , Vene aeg oli. Ja se jama kõik ei ole kriminaalsel teel saadud. Edu geigaritele.
Kes nad on ja miks nad on? 19. veebruar 2016 09:18
Ei usugi et nad rusikad taskus jne. lihtsalt molutavad. Pigem on nad samuti mures, nagu kunagi metsavennad, kes punaste kiuste oma arusaamadega tegutsesid. Ei tahaks arvata, et nad oma rahvast eralduvad, seda teevad meie hulgast siiski paljud, aga see polegi ehk nende teha, neid on juba munast koorumisel sellisteks vormitud. Broilereid jagub igasse erakonda ja nemad on kartlikud, sest olla asjade keskmes ja ladvikus on magus. Odini "sodilasi" pole vaja karta ja eirata, otsiks ehk kontakte, miks viriseda, koos on segasem, aga ka kindlam.
just 19. veebruar 2016 11:49
paistad tark mees olevat"Kes nad on ja miks nad on? ". Vb oskad siis öelda, kes organiseerib, kes liikmed välja valib ja kõige tähtsam: kust ja kelle raha. Rohkem polegi vaja teada, see info räähgiks juba ise enda eest ja näitaks, mida liikumine väärt
epic epic epic fail 19. veebruar 2016 02:51
Gunnar Stahl 19. veebruar 2016 01:02
Tegelikult on nii, et loodus tühja kohta ei armasta ja kui riik ei paku rahvale turvatunnet, siis tekitab rahvas selle endale ise.
Selline jutt, et eestis on olemas piisavalt politsei poolt tekitatud turvatunnet, ei pea kahjuks paikka, sest politsei on maapiirkondades pigem olematu nähtus ja linnaski näeb neid liikluse rikkumise eest trahve kogumas, sest riik on ennast majanduslikude Partsi j Ansipi mängudega nurkka ajanud.
Muidugi on meil olemas Kaitseliit ja abipolitseinikud, kuid rahvale on nad siiski rohkem turvatunnet tekitavad siis kui on sõjalise kaitse küsimus.
Odini sõdalased on siiski otsene pabulaste vastane ja meie äpardunud Brüsseli ning Moskvameelse valitsuse vastane ülesastumine, nii , et võtke seda kui rahva eksisteerimise ja alalhoiju väljendust.
nimed marmortahvlil 19. veebruar 2016 00:50
see väejuht, kes poliitilistest tõmbetuultes puhvi läheb, on kaotanud vähemalt lahingu, kui mitte sõja. kas sina, tundmatu sõdu,r soovid teenida sellise juhi alluvuses - mina küll mitte.
noh 19. veebruar 2016 07:42
kus sa oled siis teeninud?
nohhjahh 19. veebruar 2016 11:53
see mauk arvab,et on ainuke sõdur Eestis, 19. veebruar 2016 00:37
need ju puha klounid seal kõik.
uu 19. veebruar 2016 07:44
kas sa oled kaitseväes käinud?
uu2,0 19. veebruar 2016 12:00
käis sotsmeediaga manipuleerimise kiirkursustel. Sai ka arvutialast põhiõpet, et kuidas oma kommile soliidne punktinumber alla saada
muig 18. veebruar 2016 23:35
naljakas, see viies kolonn ja kremli palgalised kes siin tavaliselt eestit sõimavad on täna tulnud siia oodinit kummardama ja kiitma. putleri kõrvad paistavad selle odini puusliku kuklatagant!
nimed marmortahvlil 19. veebruar 2016 00:54
sinu sõnaseletus väga hale. jälle, üks kes putiniga hirmutab. hakkabki tunduma, et enne kui putiniga kokku minna, tuleb sinusugustega vennaarm äraseletada.

Johanna 18. veebruar 2016 23:24
Iga ühiskondlik struktuur, eriti korrakaitse funktsiooniga, on Jumala kingitus, sest töötab kodanike heaks. Mis saab olla tänapäeval turvalisema keskkonna vastaliste argumendiks? Oma jõuetuse tunnetamine.
MATS 18. veebruar 2016 22:48
Kaitseliidu ülem ei saagi kuidagi teisiti rääkida, tema on ju riigi palgal olev ametiisik. Kindlalt paika pandud alluvusvahekorraga. Aga vahest tasuks mõelda sellele, et miks sellistel liikumistel rahva hulgas siiski nii nõudlust kui ka populaarsust on. Vahest on see meie poliitikute tegemata jäänud töö? Vahest on enesekiituse ning ülistamise tuhinas reaalsused silmist hajunud? Vahest on liialt vähe kuulatud oma rahvast ja lahendatud selle probleeme? Ning liialt agarasti Brüsseli ees koogutatud.
Justicia 18. veebruar 2016 22:42
Eelmise aasta novembris tegin politseile avalduse, lisasin ka filmimaterjali meie kinnistul tegutsevatest võõrkeelsetest marodööridest. Nädal tagasi vastati politseist meie küsimise peale, et neil ei ole siiani olnud aega asjaga tegeleda. Siit saab järeldada ainult üht, et meie rahva kaitsmiseks on vaja teist alternatiivi.
muig 18. veebruar 2016 23:20
need võõrkeelsed marodöörid ongi võibolla täna su odini sõdurite ridades - kõik on ju oodatud ning kurjategijad vütavad avaldusi vastu - mis sa ise arvad kes sinna eelkõige lähevad?
ei kujuta ette kuidas see kader tegelikult siis sõdima hakkab . 18. veebruar 2016 23:46
Samas võib ka selle kaitseliidu peale naerda, kui mina seal veel olin sai sinna vaid läbi soovitajate, mis nüüd ei usaldata oma liikmeid ja anti käsklus hakkae minema jalutama.
kuule muig, 19. veebruar 2016 00:18
sa oled ka siin kommentaariumis üks eriline punast koguja.
Kas sa ise pole selle peale tulnud?
Justicia 19. veebruar 2016 00:19
Muig! Need marodööritsejad meie kinnistul ei ole Odini sõdalased. Nad on umbvenekeelsed soliidses eas endised venesõjaväelased, kes saavad Eesti riigilt ja ka Venemaalt soliidset pensioni.
To: muig 19. veebruar 2016 00:42
Tead sa muig kui asjast midagi ei tea siis ära pasanda.Võib olla oled sina üks võõrkeelne maradöör kuna tundud tundvat hirmu,et luuakse kogukond kes sinusugustele kohta kätte näitama hakkab. Ja inimene,kes on kandnud ära karistuse väärteo eest ei ole millegipoolest halvem tavainimesest. Terve küngas on neid kriminaale täis ja nad pole oma karistustki veel ära kandnud.
KA ODINI SÕDUR ---- OOTAKS,,,ET OLEKS RAHU ja KAOB VAESUS ,,KAOB ÜLEKOHUS:: 19. veebruar 2016 06:03
MA ei Saa ""SELLISES --- VALELIKUS EESTIS KEDAGI JA KUNAGI ENAM USKUDA ? ---AMMU VEEL LOOTA POLITSEILE ,,KAITSEVÄELE --SEST RAHVAS OM ÜKSI ? ,,
""AINULT ÜKS SUUR POLIITIKUTE MÖLA JA SUUREM VALE :::
MIKS 20+ AASTAT --SEE EESTI RIIK JÄÄB SEISMA,,KURJUS KASVAB --""SEST ON SAABUNUD PALJUDELE VAESUS JA VILETSUS;;;; -----JA KA VÕIMU MEHED ---EDASI ENAM EI LIIGU,, ISTUTE PAIGAL..--SEE ONGI JUHTIMISE VIGA;;;
SEST RAHVAS ON TEIE LUBADUSTEST --VÄSINUD JA RÄSITUD JA PALJUD KA HAIGEKS JUBA TÖÖTANUD:::
JA SEE TASUS KÄTTE:::: RIIGI --ISAD EI TAHA TÄITA 1O. KÄSKU ----MIS ON TÄPSEL SAMA ÕIGED KÄSUD JA REEGLID
----NAGU
EESTIMAA PÕHISEADUST --PEAKS JA JUBA TÄITMA---OMA INIMESTE KAITSEKS ;;;;;
_ MIS AMMU ON AJALOOS ---PAIKA PANDUD::(NII KA TULEB ELADA ----""MITTE SAATANAT EESTIS USKUDA ---KES MEID PÕRGU TEELE OM VEDANUD?
KUIDAS PEAKSIME ----ÕNNELIKU ELU POOLE
KÕIK PERED PÜÜDMA KOOS ::: IKKA AUSUSE JA TEISE INIMESE ARMASTAMISEGA ...
VAATA muig ::: 19. veebruar 2016 06:10
1::Miks SINA jälle nägid ---- --Suurt vene KARU PUU TAGA???
KUI TEILE SEE SURUTUD POLIITIKA 2016,,, """VÄGA MEELDIB ---SIIS LASKE RÕIVASEGA IKKA EDASI:: JA NEED ODINI TEGUSAD --NOORED MEHED ------VAJADUSEL APPI ENAM EI TORMA:: ! ! !
AGA KUI TAAVI ROIGAST USUTE ---SIIS SAATE 50+ AASTA
PÄRAST ------ISADE MAAST ""KINDLASTI LAHTI ---KOOS EESTI KEELE ----- TEIE AJALUGU MAETAKSE MULDA ;;
JA KOOS EESTIMAA KULTUURIGA;;;;
VAATA muig ::: 19. veebruar 2016 06:10
1::Miks SINA jälle nägid ---- --Suurt vene KARU PUU TAGA???
KUI TEILE SEE SURUTUD POLIITIKA 2016,,, """VÄGA MEELDIB ---SIIS LASKE RÕIVASEGA IKKA EDASI:: JA NEED ODINI TEGUSAD --NOORED MEHED ------VAJADUSEL APPI ENAM EI TORMA:: ! ! !
AGA KUI TAAVI ROIGAST USUTE ---SIIS SAATE 50+ AASTA
PÄRAST ------ISADE MAAST ""KINDLASTI LAHTI ---KOOS EESTI KEELE ----- TEIE AJALUGU MAETAKSE MULDA ;;
JA KOOS EESTIMAA KULTUURIGA;;;;
EGA SEE KAITSELIIT ---OLI ÜLEM --JUHT POLIITIKUTEST 19. veebruar 2016 06:15
NO SÕBER RÄÄKIS PALJU SELLEST 2000 --2014 JUHTIMISE AJAST ..
ÜKS SÕBER OM JUBA 62 ---TEINE MEES ON KOOLI---VEND 63 a, , JA ON IKKA KAITSELIIDU ----MUNDER OLEMAS --JA RIPUB KA KAPIS..
!!! 18. veebruar 2016 22:42
Meie politsei on kahjuks sedavõrd adekvaatne, et väljakutse korral kuhugi maakonna äärealadele tuleb politseipatrulli oodata oma kaks tundi või enamgi veel. Meile õhukest E-riiki juurutades on politsei isikkoosseis juba sedavõrd õhukeseks hööveldatud, et reaalseid politseiametnikke piisab veel vaid prefektuuride kabinettiesse ning suuremate maanteede äärde. Kiirusi ning joovet mõõtma ja trahve määrama. Maal tuleb sageli vaid üks konstaabel kolme valla kohta ja seegi töötab vaid tööpäevadel kella 8-st kella viieni. Kes siis meid koheselt kaitseb, kui mingid ülemeelikud marokolased ka meil oma "Kölni pikkade käte ja pikkade väntade ööd" üritavad juurutada? Sel juhul kuluvad rahva omakaitsealgad päris marjaks ära, nimetatagu siis neid kuidas tahes. Olgu siis Odini. Thori, Taara, Apollo, Arese, Ilmarise, Peruni või tont teab kelle järgi. Siis pole oluline mitte nimi vaid kiire reageering, abi kättesaadavus ning efektiivsus.
vajame tumedanahalisi vägistajaid ja kõrilõikajaid 18. veebruar 2016 22:37
sest terroristid on eestlaste omad sõbrad . Terroristid on Euroopa vabastajad valgetest ja ODIN segab neid.
jüri 18. veebruar 2016 22:30
Kui olete auru välja lasknud , siis tulge sellest mullist välja ja üritage aru saada , kes või mis see ODIN ikka õieti on ? Praegu laseb suurem enamus end massipsühhoosist kaasa kiskuda , saamata aru mida teevad.
7.päeva adventist 18. veebruar 2016 22:33
Kõiges on süüdi eesti merkeli valitsu.
Jürile 18. veebruar 2016 23:14
Jüri- eks siis seleta ilma sõimu, kisa ja propakandata kes-mis on Eestis peaaegu tegutsevad odini sõdalased.
Kindlasti palun tõeseid argumente ja fakte mitte roosapunast udu.
Ootan huviga.
Tänud
simpel 18. veebruar 2016 23:25
odini sõdalasteks kogunevad enseimetlejatest tühikargajad sest jube vahva on eputada kui reaalselt midagi teha pole vaja. lisaks koonduvad sinna kriminaalid ja muidupätid sest organisatsiooni kaitseall on parem oma tumedaid tegusid planeerida ja korda saata. vinge matsojope saab ka selga - sinna siis kogunevad need kes ennast mehena tundmiseks peavad kõvameheriietesse panema. usun et kui need tsiklimehejoped nendelt naljanumbritest riidepuudelt maha koorida siis leiame nende alt keskmisest rohkem matsotätoveeringuid ka sest need ju teevad mehest mehe kui mees ennast ilma nendeta piisavalt mehena tunda ei oska. õnneks ma ei tunne kedagi kes tunneks kedagi kes oleks odiniitidele avalduse visanud :)))
Hea, 19. veebruar 2016 05:45
et sina Jüri ikka kõigest õigesti aru saad. Mõttetu mees oled.
Hea, 19. veebruar 2016 05:45
et sina Jüri ikka kõigest õigesti aru saad. Mõttetu mees oled.
kaitseliitlastele! 18. veebruar 2016 22:20
Uskumatu lugu!
Kuid kas ikka on? Kas mitte ka see kiili ei olnud peale Vao "katastroofi" üks si taga loopija ja rahva süüdistaja? Vabandan, kuid täpselt ei mäleta.
Igatahes mingi koodeksi lasi ta välja töötada mida liige VÕIB öelda ja arvata mida aga EI VÕI!
Igatahes selle "pealikuga" luurele küll minna ei saa- see ramp reedab ju esimesel talle kasulikul hetkel.
PS! Need üleshaibitud odinlased on sama kriminaalsed kui rehvi erakond, Naabrivalve Jüri aleviku punt, RAHVAtantsupunt Labajalg, jne. MIS õigusega VIHAKÕNELEB ja SILDISTAB antud sm. kiili meid odinlasi!?! ja sisuliselt LÕHESTAB ILMA PÕHJUSETA RIIKI!?!
sa oled odiniidi ehe näide tõesti 18. veebruar 2016 23:32
ah täpselt sa ei mäleta aga see kõlbab sulle kiili alusetuks süüdistamiseks küll ju...
sama lugu on sellega et sa pole näinud kedagi kelle vastu ja kes kaitset vajavad aga kuna saab matsojopet kanda ja omasugustega rusikad püsti kiini joosta, siis oled sa kohe kõikide vaevatute kaitseja ja tõemonopoli omanik valmis. miskipärast tunnen ma su tekstis ära tavapärase latialt läbijooksva nannipunni kes on eluaeg politseid, kaitseväge, vabariiki ja kaitseliitu sõimanud sest sai piletita sõidu eest trahvi (või on veel kõvem mees ja on lausa poes turvameestega vaielnud..
To - sa oled odiniidi bljabljablja le 18. veebruar 2016 23:58
Ennem kui hüsteeriasse sured uuri välja kas ja kelle korraldusel peale üleriikliku sõimukampaaniat töötati välja kaitseliidu sisene käitumiskoodeks teemal pagulased, multikulti ja muu selline jama! Keelud ja käsud pol korrektses soustis.
Kes mina olen pole sinu asi nannipunn, selveri turvamees ja ei hakka ma siin igasugustele seletama!
Eesti pärast olen mures küll kui vaatad seda jama mis toimub viimane aasta-kaks ja elame-näeme kas neist odinitest on kasu või kahju-igatahes praegu on neil SEADUSLIK ÕIGUS luua oma MTÜ ja organiseeruda. Seda EI SAA mingi kiili keelata kui ta jälgib EVs kehtivaid seadusi.
PS! Oma putjaga võid p...e kolida ei viitsi enam seda jura kuulata!
To:simpel 19. veebruar 2016 00:55
Kuule sina,poolearuline tüdruk ära kilju siin oma jopedest ja muudest foobjatest. Kui sulle meeldib,et su kodus märatseb ja vägistab poolearuline 13saj.-s elav inimolevus,siis enamus seda ei soovi ja kui ikka väga sügeleb siis näe vaeva ja sõida ise kohale.Need tegelased pole veel midagi teinudki aga juba on kohtumõistjad kohal. Ja kui sa ütled,et pole pagulasigi,siis ma vastan sulle: Milleks meile sõjavägi,vaenlat pole ju veel siin.!?
ats 19. veebruar 2016 03:46
Köik,kes on mussulmanni vastu on hea.
loomulikult 18. veebruar 2016 22:17
on meil vaja ainult refi ja sotside erakonda! Ülejäänud on natsid ja rassistid! Ja pagulasi-oi kui palju ja kiiresti.sest muidu saab saksamaa kõik professorid ja teadlased endale ning väike eesti oma rahvaga keda peab häbenema,jääb jälle ilma!

ülejäänud suri muri on kõik liitlased. 18. veebruar 2016 22:14
Ega tal jäägi muud üle kui mehed koju saata, kõigepealt korjati neilt relvad ära ja nüüd kuulutas ainus vaenlane istub moskvas.
Tohoh. 18. veebruar 2016 22:14
See nö. Kaitseliidu juht võiks veidike kohendada ennast enne pildi tegemist, üks püksisäär kõrgemal kui teine. Kuidas siis nii tohib, kaitseliitlane ja kaitseväelane peab olema korrektne mitte mingi sandikusti. :)
jessake, sel hüpiknukul ju brigaadikindrali auaste ka 18. veebruar 2016 21:44
phh. kuidas see oligi- hüppas, hüppas põis kuni karmauhti lõhki käis. või midagi taolist.
just mõtlesin, 18. veebruar 2016 21:52
et vennikesel kõht punnis ees,päis hea elu teisel.
sina kiilikene pole küll selle ütleja 18. veebruar 2016 21:41
kas Eestile on Odini sõdalasi vaja või mitte. Sinu tibukene laulad nagunii seda laulu, mida sul kästakse lauda, va äpuke.
18. veebruar 2016 22:38
oh sa nunnuke, sina muidugi oled ütleja, kas on vaja sõdalasi või mitte, sina kukeke laulad ka seda laulu, mis teised ees laulavad, va ninnunännuke, äpuke.
22:38-LE 19. veebruar 2016 02:22
heh. hea nali sult küll.
Mina aga pole odinlane vaid tasuja hoopis. Eelista eestimaist.
ei vaja või? 18. veebruar 2016 21:37
Mida sul veel kästi öelda?
Kellamees 18. veebruar 2016 21:32
Mingisugune palgajünger tuleb käsutama...olen või ei ole ODINLANE ! Maksad sa mulle palka......!?
Ei !? Pea lõuad ja teeni üksinda edasi !!!
marks 18. veebruar 2016 21:28
Kus eelmine artikkel jäi , sa gastreeritud sõdur. Valitsus kardab rahvast.
aga 18. veebruar 2016 21:21
kaitsevägi ja kaitseliit kaitsevad võimu,kes töötab rahva tahte vastu.Loogiline on ,et rahvas peab looma oma armee,kes rahvast ennast kaitseb.Nii on igal pool maailmas,kus on valitsusväed ja nende vastu mässajad.Kuna ülekaal on võimude pool,siis tulebki hääletada jalgadega.Sõja korral ei maksa võimudel imestada rahva valikute üle.
18. veebruar 2016 21:51
FSA (Free Syrian Army) keda Ameerika toetab on ju ka mingi eraisikutest koosnev grupeering, kes võitleb seadusliku Süüria valitsuse ja valitsusvägede vastu.
Samas pidavat see FSA grupeering demokraatiat looma...
Või mis hr Kiili arvab sellest? Kas FSA on "head poisid"?
Selle kohta avalikult arvamine ilmselt lõpetaks hr Kiili teenistuskarjääris edutamise võimalused, sest sellele küsimusele ei ole häid vastuseid mis oleks samaaegselt
1) siirad
2) "poliitiliselt korrektsed" liitlaste suhtes

A 18. veebruar 2016 21:17
Kaitseliidu palgalised juhid ei tohiks vabatahtlike liikmete nimel sõna võtta !!!
estonia samii luchii i ne imeet analogov v mire 18. veebruar 2016 21:16
Lisaks härra Kiili nimekirjas loetule on meil ka head illusioonid 👨‍👨‍👦‍👦 ja illusionistid 🎩🐇
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/trikimehele-166-000-eurot-toetust-andnud-eas-rahapaigutus-oli-k...
[Kuigi Jürgen „Trikimees“ Veberi tähelend Ühendriikides jäi suhteliselt madalaks, ei ole EAS-il 166 000 eurose toetuse saanud mustkunstnikule täna mingeid pretensioone.]
mina eesti naine 18. veebruar 2016 21:14
vajan Odini sõdalasi ja kaitseliitu ka:) nii, et las naine räägib ikka ka.
isegi IRL--RIINA --TAHAB JA OOTAB--- EESTI MEESTE TEGUSID.. 18. veebruar 2016 21:40
JA TEGELIKULT PEAME OLEMA ---KA NAISTE POOLT ! ---SEST NEMAD ON ELU EDASI
VIIAD --LASTE KASIJAD JA KASVATAJAD .....SEST EMAD VAJAVAD RIIGI KAITSET ,,JUST LASTE KAITSET
Lumememm 18. veebruar 2016 21:12
Eesti
on riik Euroopas
https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_(t%C3%A4psustus)
Kes on pädevad ütlema, mida Eesti vajab?
"Eesti Vabariigi põhiseadus sätestab, et Eesti on iseseisev ja sõltumatu demokraatlik vabariik, kus kõrgeima riigivõimu kandja on rahvas. "
https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti
Eesti rahvas on eestlased, varasema nimetusega "maarahvas"
http://www.emakeeleselts.ee/omakeel/2007_1/OK_2007-1_01.pdf
Mina olen eestlane, seega võin ma öelda, mida EESTI vajab.
"Eesti vajab Odini sõdureid".
Ja minu sõna on täpselt sama kõva sõna, kui Kaitseliidu juhi sõna.
mees 18. veebruar 2016 21:10
EW ajal oli Kaitseliit omaette institutsioon ja tegutses apoliitiliselt eraldi, oli oma rahaline eelarve ja ei sõltunud Toompeal pukis istunud junnidest. Kaitseliit ei ole enam see kui ta taastati, ei ole ka neid mehi enam. Tänane EnsV kavalad poliitbroilerid on kärpinud Kaitseliidult tiivad ja aheldanud söögitoruga enda külge, see tähendab seda, et kaitseliitlased saavad palka valitsuselt ja kesse ikka
kätt hammustab, kes teda toidab. Kaitseliidu aatelised ja asjalikud ninamehed on tagandatud, etteotsa topitakse karjäärikindralid ja perssepugejad nagu meie valitsusel ikka kombeks.
Olen rääkinud.
Mikä Ruumis 18. veebruar 2016 21:08
nii et selliste tegelaste selja taga korraldatakse Eesti uuskolonisatsiooni? Öös on asju...
kaitseliitu 18. veebruar 2016 21:05
kui vaja peaks minema, võib juhtuda, et polegi teist kedagi järel, kõik oli paberil, laos on ka topeltvahelaed nagu strateegilise viljavaruga juhtus. Siin varaste riigis ei tea kunagi, mis sul nina alt pihta pannakse.
enne 18. veebruar 2016 21:00
võis veel mehest lugu pidada, nüüd enam mitte. Kaitseliidu seisust ei tea ma midagi, see paistab kunagi hiljem, kui juba on hilja, kuid politsei ei kaitse kedagi, see täielik hambutu asutus, mille lagi on põõsas passida. Passitakse nurga taga ja oodatakse, millal miski lõpeb. Prokuratuur samal tasemel.
Mikä Ruumis 18. veebruar 2016 21:03
prokuratuuriga päris nii pole. Ikka hauguvad ka aeg ajalt.

ää 18. veebruar 2016 20:58
oma meelsust saab selle jutuga kuulutada muud midagi. tegelikkus on et pätid ja vargad ei karda politseid ükski hammas peale ei hakka.
bökk 18. veebruar 2016 20:51
Eesti ei vaja ka kindlasti kohe seda kaitseliitu!
18. veebruar 2016 21:25
Meil on ju sõjavägi olemas, peab neid muidukaitsesööjaid siis toitma....
Kellamees 18. veebruar 2016 20:48
Toompea kardab, et need, kes kaitsekliidust kaugelt mööda käivad ja ODINIKS astuvad, pööravad ükskord Toompea vastu..... Kartus on, et kaitseliidu käsualused muutuvad ODINIDEKS, siis pole kedagi enam käsutada ja ülemustel leib laualt läinud.....! Selles on minu nägemus.....kõik Toompea
JOPED ajaloo prügikasti, siis saaks rahu maa peale !!!
7.päeva adventist 18. veebruar 2016 20:58
Õigem vist Merkeli joped,aga jah.
mairit 18. veebruar 2016 20:44
Selliste vastu nagu riisalu vajab küll! Õudne hakkab!
RIISALU NÄITAB POLIITIKUTE --ÜLBUST 18. veebruar 2016 20:59
MITTE ÜKS TEIST ---EI KAITSE EESTIMAA INIMEST :::
ISTUTE ÄRA AJA RIIGIKOGUS --AJATE RANDPEREGA HUUMORI JUTTE ::
JA MITTE SITTAGI RAHVA HEAKS EI TEE---SEST RAHASUMMA
TULEB ISE ENESEST ""TEILE KÄTTE::
VAESUS::::VOT SEE ON TEEMA AASTAID ---MIDA EI JULGE
RIIGIKOGU SAAL ISEGI ARUTADA::
18. veebruar 2016 22:39
külamees 19. veebruar 2016 06:49
riisalu tuleks, kui reetur ja argpüks, kaitseliidust minema peksta ! see mees teeb kaitseliidule ainult häbi !
xxxxxx 18. veebruar 2016 20:39
Üaistab et karta tuleb meie kõrgeid riigiametnikke.näe mees sai kõrgemalt poolt juhtnöörid
ja nüüd kukkus esinema.
eks 18. veebruar 2016 21:02
ta tahab ka pagunile tärne peale ja naine ütleb kodus, et naabrimehel on parem......Neid selle ei saa kunagi usaldada.
nemesis 18. veebruar 2016 20:39
milleks vaja odini sõdalasi - meil ju templirüütlid. tekib ohtlik olukord- valged mantlid selga ja ohule vastu. võta või näitkeks agressiivne naaber- mida mingi dessantdeviis templirüütli vast suudab- ei midagi
EGA MIKS ----RIISALULE EI MEELDI ??? 18. veebruar 2016 21:11
AGA KARDAB KÜLL :::: KUI RIIGIKOGU SAALIST VÄLJA LENDAB ---LÄBI AKNA MUIDUGI::
1;; EGA INIMESED ON TEIE JAMA PEALE -- AMMU MARU VIHASED
SEST TEIE KUI RAHVA POOLT VALITUD --RIIGI TÖÖTAJAD
EI TEGELE ENAM INIMESTEGA ---JA PEREDE IGA---PÄEVASE VAESUMISEGA(( KUI PÕLLUMEESTE RIIGIS ---TOIMUB TOIDU KRAAMI RAISKAMINE IGA PÄEV :::::::::: """TE ISEGI EI ARUTANUD RIIGIKOGUS---- ----""ÄRA VISATUD TOIDUKRAAMI TEEMAT --"" JUST TEIE RIKASTE SM, RIIGIS:::????
POLE INIMESELE AMMU -----HAIGLAS ARSTIABI + JÄRELRAVI OLEMAS,,, ?? JA LÜÜAKSE KODUSELE RAVILE;;; ((APTEEKI MUIDUGI :;;; PABULASED --EI TEKITA SELLIST SUURT VIHA ((ÕNNEKS OLEME PÄÄSENUD;;
AGA TEIE RIIGIJUHTIMINE KÜLL::::
Jüri Kukk 18. veebruar 2016 20:36
Kaitseliidu ülem võiks meile, kaitseliitlastele, selgitada, miks seisid Eesti mehed Järvamaa sügisesel õppusel näoga "vaenlase", Eesti naiste poole, ja nende selja taha jäid kaitstavatena pagulased. Tean paljusid Kaitseliidu mehi, keda see "legend" vihale ajas.
Lumememm 20. veebruar 2016 17:50
Ehk oli siis juba selge, et kui kunagi tõeliseks mäsuks läheb, siis on naised väga vintsked võitlejad...
Mikä Ruumis 18. veebruar 2016 20:35
nii et teie hinnangul on nüüd võimul kokad, kingaviksijad ja kõik on nagu korras?

Selle 18. veebruar 2016 20:34
pääle astuvad kodumaa kaitsest huvitatud kaitseliidust välja, kui oma eesmärki mittetäitvast organisatsioonist.
Norman 18. veebruar 2016 21:31
Vaenlase ridades peab ka keegi olema ja neid saab õigel ajal "aktiveerida"...
RAHVAS OOTAB ROHKEM KAITSMIST 18. veebruar 2016 20:32
ÜLDSE EESTLASED ---OM RÄNGALT ORJANUD ---KEDAGI.... ÜPRIS TUGEV JA VISA RAHVAS ----JA OMA ISADE .---MAAL ON PIDANUD KANNATAMA ,,,
VOT SEDA KAITSET --OOTAKS EESTI LASTEGA PERE PALJU ROHKEM,,ˇ
OOTAKSIME HOMME KOHE ARSTIABI JA RAHA KA ,,,MILLEST HAIGE TOITU OSTAKS
7.päeva adventist 18. veebruar 2016 20:14
Jube labane on antud probleemis süüdistada Venemaad,lihtsalt rõve,härra Kiili.Kogu süü on Merkelil ja Junkeril,aga ikka susitakse Venemaa kallal,vastik.
täiesti nõus 18. veebruar 2016 22:14
Vaat see on tõesti väga labane ja rõve, mida hr.Kiili suust välja ajab. Nende pagunite all ei tohiks niisugune mees olla.
pontius 19. veebruar 2016 11:25
see mees on oma argusega eestile ohtlik, ta võib kergesti anda käsu, relvad ära anda ja alla anda !!! INIMESED OLGE VALVSAD !!!
7.päeva adventist 18. veebruar 2016 19:59
Eesti ei vaja nn pagulasi ja eesti rahval on põhjust karta valitsust ja pagulasi ja huvitav,et keegi ei räägi pagulaste lahkumise kohustusest,kui sõda on läbi.
sa muidu lugeda oskad vä 18. veebruar 2016 23:40
pagulaste tagasisaatmine on ka teemaks olnud aga sinusugused põhupead vist uudiseid ei kuula ja lehti ei loe
kalts 19. veebruar 2016 03:55
mis kuradi tagasisaatmine-miks nad siin üldse on .