Vabariigi aastapäev - toit

TUNNE END KUI MULK | Vabariigi sünnipäeval krõbista krõpse Mulgimaalt! 

Mulgi Krõpsud, 19. veebruar 2016 10:18
Foto: Mulgi Krõpsud
Eesti Vabariigi aastapäeval tasub kõigil teleri ees istudes või vabas õhus liikudes tunda end kui üks õige mulk ning proovida mõnusaid ja krõbisevaid krõpse Mulgmaalt! Mulgi Krõpsud on maitsvad ja kodumaised juurviljakrõpsud ning neid jagub igale maitsemeelele.

Mõnusast oranžist krõmpsuvast porgandist saab vabariigi aastapäeval väga ampsaka ja krõbiseva ampsu, mis on parim niisama krõbistamiseks, samuti sobib porgandikrõps oma vahva kuju ja värviga kaunistama aastapäeva peolauda.

Kaalikast, sellest põlisest eestimaisest juurviljast, saab maitseelamuse nagu eestimaisest tortillakrõpsust. Selle mõnus struktuuriline värv ning kaalika spetsiifiline maitse kandub krõpsus edasi eriti just õllesõprade meeltesse.

Punapeedi krõpsud tagavad ilusad punased põsed. Parim on meie punapeedikrõps koos eestimaise värske juustuga. Suurepäraselt sobib krõpsude juurde ka pokaal punast või valget veini.

Kui punapeet on sinu jaoks liiga tavaline, proovi hoopis kollase peedi krõpse. Maitseelamus on garanteeritud!

Et Eesti sünnipäeval end tervisliku ja reipana tunda, võib krõbeda krõpsu ja tervisliku C-vitamiinipommina proovida hapukapsakrõpse. Sobivad nii paraadieelse kui -järgse nälja kustutamisest kui ka õhtul presidendiballi vaadates teleri ette.

Uudista meid lähemalt meie kodulehel ja Facebookis.

Mulgi Krõpsud OÜ tegeleb Eestimaiste juurvilja krõpsude valmistamisega. Meie tootevalikus on 7 erinevat sorti juurviljakrõpse: Porgandi, Kaalika, Punase Peedi, Kollase Peedi, Mustarõika, Hapukapsa ja Kartuli krõpsud, mis on eelnevalt õlis küpsetatud ning seejärel kuivatatud ning tervisetootena kuivatatud Hapukapsa Krõpsud. Vali enda mulgimaine lemmik! Meie eesmärgiks on toota Eestimaisest toorainest kvaliteetset suupistet, alternatiiviks tavalisele kartulikrõpsule.

Leidke meie tooteid Maksimarketitest, suurematest ja hästivarustatud Konsumitest, Premium 7 ja Olerexi tanklatest.

Samal teemal

20.02.2016
Vabariigi aastapäev: hautatud ribiliha pirukas ja õunatort viskise vahukoorega