Eesti uudised

Maksumaksja vaenlase tiitli said Stalnuhhin ja Toobal (9)

LISA KOMMENTAAR

Mjahh 19. veebruar 2016 04:50
Kuidas siis nimetada nt Partsi? Mees pani magama sadu miljoneid eurosid ja tänuks saab veel Luxemburgi uusi sadu miljoneid põletama, aga see on juba EL ühine raha. Meid puudutab see vähe, kui üldse.
Või kuidas nimetada kass Basiliot - Liivet? Rahapuu kõrbes läks kiduma, sest ei kastetud vee puudusel. Millioonid on haihtunud, aga esile tuuakse ainult pisisulid Keskerakonnast.
Ma isegi ei pea seda varguseks, sest mehed tegutsesid endale määratud 20% lisaraha piires.
Iga saadiku oma asi, milleks ta neid kuluhüvitisi kasutab, rahval pole siin õigust midagi kobiseda.
arvan nii 18. veebruar 2016 21:04
pole vaja ju neid pätte nii palju promoda,küll neile ka saabub mihklipäev,kuid selline sõnnik lihtsalt ei hävine.
Mina nimetaks 18. veebruar 2016 20:21
kõige vaenulikumaks rahva -maksumaksja vaenlaseks Valitsust1
Rahva raha 18. veebruar 2016 19:02
Ma loodan, et nad maksid ikka need kriminaalse hõnguga kuluhüvitised tagasi?
Ehh 19. veebruar 2016 07:29
Ei tea, miks nad peaksid kuluhüvitised tagasi maksma? Ühtki seadust pole lugenud, mis sunniks neid moosivargaid nii tegema. Ja ühtki seadust pole, mis reguleeriks täpselt kuluhüvede kasutamiskorra. See hüve on nö tulumaksuvaba palgalisa ja see tuleb järgmise presidendi ajal ära kaotada igal juhul. See on ka neid endid alavääristav, et näe, ei tulda oma palgaga välja, vs ei osata peresiseselt majandada.
saab tasuta reklaami 18. veebruar 2016 17:32
vaatame EML põhikirja. tegemist on mittetulundusühinguga. vaatame
EML sissetulekut. tulu tuleb üheselt juriidiliste käsiraamatute müügist. tegemist pole mitte mingi mitetulundusühingu, vaid tavalise vaking bisnesettevõttega. miks sellist bisnesettevõtete promotakse kui mingit ühiskonna organisatsiooni?? miks peaksime mingit bisnesettevõtet usaldama? mida saab õhtuleht sellise tasuta reklaami tegemisest?? pealegi veel poliitiliselt kallutatud irlibolsevistliku reklaami tegemisest?
vana 18. veebruar 2016 17:09
Nii et maksumaksjate liit on ka päevapoliitiline organisatsioon, kes võib ainult leivaisa poliitiliste vaenlaste hulgas (pisi)sulisid avastada... Kurb!
kes on kes 18. veebruar 2016 17:07
Just nimelt need Toobal ja Stalnuhhin on nii väiksed kärbsed pole isegi vaja rääkida ,aga vaadake ja tehke endale selgeks kus kuhu ja kuidas suured kalad skeemidega raha suunavad . Varsti hakkab 4 realine teeehitus ,kas juhtub sama mis eelmiste juhtidega ,raha kaob mutiauku !!! Elektriga on ka jama tõsteti hinda ,aga keegi ei võtnud vaevaks isegi teatada!
Vaat neid suuri ei pärjatagi vaenlase tiitliga !! Miks ???
eeva 18. veebruar 2016 15:41
need on pisisulid,köige rohkem on meie rahakotist raha varastanud valitsev parteiline klikk koos taavi röivasega-need ulatuvad sadadesse miljonitesse eutodesse.