(TEET MALSROOS)

Kõnnid tänaval ja silmanurgast märkad, kuidas sinust mööduv vanem meesterahvas pöörab pea, naeratab sulle ja saadab tobeda muige saatel õhusuudluse; või lähed sõbraga baari, et teha mõned õlled, kuid juba baaripukile istudes müksab eelnevalt juba ühe õlle liiga palju joonud meesterahvas kaaslast ja sosistab: „See näitsik sul on vastupandamatu, vaata et sa jumala eest teda ei peta. Teda tuleb sul hoida, muidu tuleb keegi ja napsab ta sinult ära!“ 

Teisel pool baari kuuled, kuidas mehed arutavad omakeskis, kellega ja millal Reagan omal ajal magas. Ise sealjuures kirudes, et tänapäeva noored naised on kole pirtsakaks muutunud. Pöörad pilgu ja vaatad: mehed on pensioniealised või kohe-kohe sinna jõudmas.

 Ei puudu ka küsimused, kas ei tahetaks üheöö liblikana maanduda mõnes kahetoalises kesklinna korteris. Mis sest, et endal on kodus naine, lapsed ja vahest isegi lapselapsed olemas.

 Miks ei võiks leppida oma „liistudega“, mis juba mitukümmend aastat tagasi valitud said ja nendele kindlaks jääda või siis vähemalt tunnistada, et ollakse õnnetus suhtes ja sellest lahti lasta? Vaevalt see noorte naiste piidlemine lohutust annab.

Jaga artiklit

12 kommentaari

K
Kas autorile ei meeldi, et ta meestele meeldib?  /   14:32, 20. veebr 2016
Või millest siin nüüd taheti kirjutada...
M
möh  /   08:24, 19. veebr 2016
mis looma jalad need pildil on? On see peitepilt?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis