Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Priit Kutser: Tammemäel üks skandaal lõppeb, teine algab (20)

Karoliina Vasli | Video: Teet Malsroos, 17. veebruar 2016 14:29
Foto: Teet Malsroos
"Kui Karin Tammemäel on suhtlemisprobleeme, siis mina ei saa teda selles aidata, neid probleeme lahendavad spetsialistid," torkab ametist lahkuv Põhja-Tallinna linnaosavalitsuse asetäitja Priit Kutser teravalt Karin Tammemäe suunas.

Täna hommikul jõudis meediasse uudis, et ametist peavad lahkuma nii Kutser kui Tammemägi. Väidetavalt olid probleemiks nende omavahelised keerulised suhted. Kutser oli Õhtulehega vesteldes heas tujus ja rääkis, et Põhja-Tallinn vajabki uut linnaosavanemat ja asetäitjat. Küsimuse peale, kas ta kaalub ehk ka Keskerakonnast lahkuda, ütleb Kutser: "Nalja teete. Kõik on super! Mina leian, et erakond võitis, kuna Tammamäe tegelik pale tuli välja."

Kutser võttis ette ka Tammemäed saatnud skandaalid, viidates linnaosa raha eest tehtud kommijagamisele, linnaosa valitsuse töötajaga seotud kriminaalmenetlusele ja muule taolise. "Kus suitsu, seal tuld. On igasugu kuulujutte. Ta demoniseerib mind, et ennast ohvrina näidata. Kui aga ise oled puhas, ei ole skandaale. Kogu aeg Tammemäel üks skandaal lõppeb, teine algab." Videos räägib Kutser veidi ka oma nn skandaali ehk netikommentaaride kirjutamise tagamaadest.

Samal teemal

08.08.2016
FOTOD KOHTUST | Endine Põhja-Tallinna vanem: "Tean, miks mind lahti lasti, kuid ei saa seda tõestada!"
20.03.2016
ÕHTULEHE VIDEO | Intervjuu Savisaarega! Kas Kutser pidi tema heaks luuretööd tegema?
23.01.2016
Aselinnapea ametist lahkunud Kutser saab 8791 eurot hüvitist
18.01.2016
VALLANDATUD: Põhja-Tallinna juhid said kinga!