Eesti uudised

Riigiameti saadetud kirjad ei jõudnud pärale

Mattias Tammet, 17. veebruar 2016, 06:00

8 KOMMENTAARI

j
Juhan./ 18. veebruar 2016, 08:37
Saksamaal ühel päeval ja samasse postkasti lastud kaks postkaarti jõudsid kohale nädalase vahega.
o
Olukord/ 17. veebruar 2016, 21:11
Kuna olen suur internetipoodidest ostja, siis tean rääkida nii mõndagi! Kahjuks jäävad mõned saadetised kaduma ja eesti post mõtleb välja igasuguseid totraid vabandusi, et oma mainet kaitsta. Pigem juurigu oma kollektiivist välja pikanäpumehed -ja naised!
a
Avinurme postkontori süül samuti.../ 17. veebruar 2016, 20:06
... tähitud kirjad ei jõua sihtpunkti ja lastakse kaduma minna! See on ametikohustuste mitte täitmine ja nähtavasti tellimustöö kellegi poolt. Staazikas postkontori töötaja Eldur rääkis enne surma mida kõike vaid selles postkontoris toime pannakse...
t
Teenus/ 17. veebruar 2016, 13:09
Enamus inimestel korralikud lukustatud postkastid, aga osad saadetised kuidagi kohale ei jõua. Olen lapselapsele pealinna paar korda jõulukaarte saatnud, mis pole kohale jõudnudki. Igatahes saaja postkastist pole neid leitud. Seega olen üldse loobunud jõulukaartide saatmisest ja annan need isiklikult üle, kui lapsed ja lapselapsed külla tulevad.
s
Süüdi on vaid kliendid/ 17. veebruar 2016, 12:44
Eesti Post ei ole kunagi süüdi!
s
Saksamaa-Tallinn-Türi/ 17. veebruar 2016, 12:18
Kui välismaalt ostad mingi ajakirja, siis jõuab see kätte sellisena, et enne mind on seal keegi juba sees sobramas käinud! Ümdriku kinnitusriba on lahti rebitud ja siis tagasi kokku surutud, millest jäävad alles kortsud. Viimane saatetis anti postkontoris juba nii, et ümbriku kinnitusserva teip oli lahti rebitud. Kõik said pilgu sisse heita, kui vaid soovi oli. Saadetisel puudus igasugune märge, kui saadetis oleks Eestisse saabudes avatuna saabunud. Sellest järeldan, et saadetis avati siis Tallinnas või Türi postkontoris.
n
Nõus/ 17. veebruar 2016, 12:42
Ma olen ka mõelnud, et kus neid postisaadetisi siis lahti tehakse. Ka kunagi sain välismaalt saadetise, mille pakend oli rikutud ja peal vastav meie postiasutuse märkus. Olen kuulnud, et postisorteerimiskeskuses käib töö jälgimiskaamerate all, mis annab garantii, et seal pakke avada ei saa. Kuid ometi avatakse. Kas teistes postiasutustes töötavad ebaausad inimesed? Kuidas garanteerib Omniva, et Tallinnast saabuv post ka kõikidele omanikele jõuab?
n
Norman/ 17. veebruar 2016, 10:57
Täielikult ebausaldusväärseks muutunud asutus, pidevalt kaovad kirjad ja isegi pakid...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee