(TEET MALSROOS)

Jalgpalli Meistrite liigas algab täna õhtul play-off, mis tipneb 28. mail Milanos mängitava finaaliga. Need kolm ja pool kuud saab näha maailma kõige kvaliteetsemat jalgpalli, sest Euroopa tippklubide käsutuses on parimad mängijad, parimad treenerid, parim taristu. Virtuoossuselt ei saa Meistrite liiga otsustavale faasile vastu mitte ükski jalgpallivõistlus, ent tõrvatilgata meepütiga siiski tegu pole. Jalgpallimaailmas käivate finantsprotsesside tõttu on verevahetus püramiidi tipus sisuliselt tardunud. Vaheldust napib.

Madridi Real on poolfinaali jõudnud viis ja Müncheni Bayern neli kevadet järjest. FC Barcelona on sealt kaheksal eelmisel hooajal puudunud korra. Üksluine. Sestap loodangi, et tänavu näeb Meistrite liiga 12aastase pausi järel – 2004 krooniti vastu kõiki ootusi tšempioniks FC Porto – tõelist üllatusvõitjat.

Näiteks Lissaboni Benfica, PSV Eindhoveni, Peterburi Zenidi või Wolfsburgi Euroopa meistriks kroonimine oleks äraütlemata vägev värk ning suurepäraseks eelmänguks kaks nädalat hiljem algavale jalgpalli EMile, kus seekord osalemas hulganisti väikseid ja vapraid meeskondi.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
Anton  /   22:19, 15. veebr 2016
Ja päike hakkab tõusma Läänemerest, sealt Saaremaa poolt!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis