Ksenija Balta (STANISLAV MOSHKOV)

Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis, jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame uuele nädalale otsa ühe ennustuse abil. Meie 15. veebruari valik:

Läinud nädala pluss | Eesti spordis oli edukas nädalavahetus: epeevehklemise naiskond koosseisus Irina Embrich, Erika Kirpu, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk kindlustas Buenos Airese MK-etapil olümpiakoha ning Embrich tuli samas kohas toimunud individuaalvõistlusel teiseks. Laskesuusataja Kalev Ermits (pildil) tegi USAs MK-etapil senise karjääri parimad tulemused, mis kulmineerusid 11. kohaga jälitussõidus.

Kalev Ermits (Stanislav Moshkov)

Läinud nädala miinus | Vene ajal öeldi, et riigil on viis vaenlast: neli aastaaega ja kapitalism. Eesti talisportlaste vaenlaseks on saanud ilmataat, kelle vingerpusside tõttu jäävad ära olulised võistlused – Tartu maraton, Eesti suusahüpete meistrivõistlused ja mitme teised mõõduvõtmised. Kui meie talispordi tase on niigi kehvake, siis võistluste ärajäämine või edasilükkamine kaugemasse tulevikku kindlasti kasuks ei tule.

35 % on tõenäosus, et Ksenija Balta täidab kolmapäeval Stockholmis kaugushüppes sise-MMi normi 6.75. Tänavusel avavõistlusel sai ta kirja 6.70. Tugevas konkurentsis ja tehniliselt õnnestunud hüpete korral on hooaja tippmargi parandamine kindlasti võimalik.

Ksenija Balta (Anni Õnneleid)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis