Foto on illustratiivne (TIINA KÕRTSINI)

Täna varahommikul tabasid G4S turvatöötajad Tallinnas Õismäel järjekordse roolijoodiku, kes silmnähtavas alkoholijoobes rooli taha isutus. Turvatöötajate tähelepanelikkus ja asjatundlik tegutsemine aitas kaasliiklejatele ohtliku mehe kiirelt kinni püüda.

Kella viie ajal hommikul märkasid G4S turvatöötajad Õismäe teel, kuidas ühest baarist tuikus välja mees ja istus Renault Kangoo rooli. Kõrvalistmel ootas teda samuti purjus meeskodanik. Hetke pärast hakkas auto liikuma, turvatöötajad teavitasid kohe politseid, jooksid patrullautosse ja asusid roolijoodikut jälitama.

Purjus juht sõitis üle kõnniteede ja vastu ajutist liiklusmärki, lõhkudes ära auto velje ja esiosa. See aga autot ei peatanud ja juht jätkas liikumist, G4S patrullauto neid jälitamas. Pärast paari kilomeetri pikkust sõitu ja jälitamist otsustas roolijoodik lõpuks peatuda.

Turvatöötajad läksid kiirelt purjus juhi juurde, kes käitus rahumeelselt ja vastupanu ei osutanud. Purjus mees anti üle politseile, kes mõõtis tal kohapeal alkoholijoobe, mis oli enam kui 1,5 promilli. Selline joove on käsitletav kuriteona ja purjus peaga rooli istunud mehe suhtes algatati kriminaalmenetlus.

Jaga artiklit

6 kommentaari

A
Autojuht tanklas  /   14:19, 14. veebr 2016
Andke mulle 25 grammi konjakit.Teenendaja - Nii vähe??Sellest ei piisa, et mõistust kaotada.Autojuht - Mõistust mul niikui nii ei ole.Lõhna jaoks.
S
sqdsq  /   13:54, 14. veebr 2016
eesti alko poliitika tulemus.. kohe kui poodi astud vaatavad suured alkoholi letid vastu keset poode.. ja siis ei saada aru miks nii on.. 5 rikkama riigi sekka saamegi nii et juuakse ennast ajuk22bikuks ja riik saab mega aktsiisi tulu.. enda rahva hävitamisest.. palju 6nne

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis