G4S (LAURA OKS)

9. veebruari hommikul märkas G4S Tartu patrull baseerumiskohta sõites, et Ringtee tänaval jalutab haiglariietes tütarlaps.

Kuna piirkonnas on olnud juhuseid, kus psühhiaatriakliiniku patsiendid on raviasutusest omavoliliselt lahkunud, siis pidasid turvatöötajad vajalikuks auto kinni pidada.

"Läksime tema juurde ja küsisime, kas ta on kuskilt haiglast jooksu pannud. Tüdruk vastas, et jah on küll,“ rääkis üks turvatöötajatest. Lisaks selgus, et neiu on alaealine ja arvel psühhiaatriakliinikus.

Noorukieas tüdruk oli olnud erakorralise meditsiini osakonnas ootejärjekorras ja soovis enda sõnul ühel hetkel jalutama minna.

"Palusime tüdrukul meiega kaasa tulla ja toimetasime ta turvaliselt tagasi haiglasse,“ ütles G4S turvatöötaja. Haiglas selgus, et tüdruk oli tagaotsitavaks kuulutatud. Juhtunust teavitati politseid ja G4S patrull jätkas oma tööd.

Jaga artiklit

7 kommentaari

N
naisuke  /   18:44, 26. juuni 2016
Esimest korda elus kuulen, et ka tüdruk saab olla noorukieas!
L
Lumememm  /   16:15, 13. veebr 2016
Kena laupäeva pärastlõuna ja varsti sauna minek...
Heidad korraks pilgu uudistele - ja no riivab niimoodi silma :)
Kui ta oli "erakorralise meditsiini osakonnas ootejärjekorras ja soovis ühel hetkel jalutama minna", kuidas ta siis sai olla "arvel psühhiaatriakliinikus " ja "tüdruk oli tagaotsitavaks kuulutatud"?
Mingil ajal oli uudistes "KOHUTAV VIDEO" või midagi sarnast, kus lumehunnik kukkus katuselt lapsevankri peale. Info seisnes selles, et "beebi edasisest saatusest pole midagi teada".
Mind hakkas see huvitama, ja oli üsna lihtne video põhjal leida uudistekanal, kus kirjutati, et beebi sai peavigastuse, viidi haiglasse ja jäi ellu.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis