Foto on illustratiivne (Teet Malsroos)

Täna päeval sõitis Pärnu-Ikla maanteel kraavi Lätist väljasõidult tulnud reisijaid vedanud buss. Esialgsetel andmetel sai õnnetuses viga kolm inimest.

Täna kell 12.24 anti teada liiklusõnnetusest Pärnumaal, Halinga vallas Tallinna-Pärnu-Ikla maantee 104. kilomeetril. Esialgsetel andmetel oli reisibuss teel Tallinnast Pärnu poole ja selle ees liikunud veoauto pidurdas järsult. 

Otsasõidu vältimiseks sõitis bussijuht vastassuuna vööndisse, kus liikunud veoautoga kokkupõrke vältimiseks suunas ta bussi teelt välja kraavi. Õnnetuse tagajärjel paiskus buss külili. Kiirabi on toimetanud haiglasse kolm kannatanut.

Hetkel teadaolevalt oli bussi ees liikunud veoki juht sunnitud järsult pidurdama, sest kõrvalteelt sõitis peateele ette sõiduauto. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

"Palume kõigil liiklejatel õnnetuspaiga läheduses olla ettevaatlikud ja järgida politseinike juhiseid. Liiklus sündmuskohal on kindlasti veel mõnda aega häiritud. Ühtlasi paneme kõigile liikluses osalejatele südamele, et kõik manöövrid mida tehakse, oleks eelnevalt läbimõeldud ja lähtuksid kõikide osapoolte ohutusest,“ sõnas Lääne prefektuuri operatiivjuht Andres Sinimeri.

Päästjad ja kiirabi on sündmuskohalt lahkunud. Hetkel on politsei lõpetamas sündmuskohal viimaseid toiminguid ja alustatakse bussi tagasi teele aitamisega.

Jaga artiklit

111 kommentaari

M
Mina ka  /   22:29, 19. aug 2017
Riho Palo, ei osanud sa sõita Viljandis aastaid tagasi, vaevalt, et midagi juurde oled õppinud
L
Lembit  /   11:18, 15. veebr 2016
Bussijuhid peaksid ikka rohkem pikivahet hoidma.
Lisaks on süüdi see soola puistamine, kuna see muudab tee pudruseks ja vesiseks - Ja see on teadagi ju väga ohtlik ja libe.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis