FC Flora ründav poolkaitsja Rauno Sappinen. (Alar Truu)

10kordne Eesti jalgpallimeister Tallinna FC Flora kohtus täna võõrsil Norra tippklubiga Oslo Valerenga ja võitis kohtumise 1:0 tänu Rauno Sappineni 10. minuti väravale. Kohtumine on järelvaadatav.

EELVAADE

2015 Norra kõrgliigas 7. koha saavutanud Oslo Valerenga on 5kordne Norra meister ja 4kordne karikavõitja. Klubis mängib alates augustis Eesti koondise keskkaitsja Enar Jääger, kes peaks platsile tulema ka täna Flora vastu.

FC Flora sõitis Oslosse järgmise koosseisuga: Mait Toom, Richard Aland; Gert Kams, Kevin Aloe, Markus Jürgenson, Joonas Tamm, Madis Vihmann, Nikita Baranov; German Šlein, Jan Kokla, Mihkel Ainsalu, Andre Frolov, Joseph Saliste, Maksim Gussev; Rauno Alliku, Rauno Sappinen, Hannes Anier, Albert Prosa.

Jaga artiklit

11 kommentaari

K
Kehtast Lilledeni  /   02:21, 16. veebr 2016
Ma ei saa aru ühest, kas Sappinen on järjekordne surnud projekt Pohlak& Pehrson Co poolt, vaatasin kuni selle vaastase 10 min super eksimuseni ... Kuna sappinen ise ka Soccernetis räägib et tahab Karol Metsa suguseks saada, no andke olla, see kuidas sa vaatasid kuhu pall pista oli juba taseme märk, nagu Barcacad enne ikka kui lükkavad, aga adu sealt florast on leveleid 97 minna ja Karol mets on vaid üks Flora toode, sest et mitte ühtegi Florakat kümme aastat ju kusagile arvestatavasse kohta mängima ei pääsenud, Post, Jääger, mitu mängijat Florast välja peale ja enne Pasi aega läinud on. See on absoluutne kriis ju floras, vaene carol mets pidi müüti murdma, aga jäägergi on klubi mängija, mets vaid koha täitja, kuna sunnitud ost! Ka Raio Piiroja, alles siis kui Norras oli hakkas mängima, ja murdis ennast mängijaks, tänu Thoddorsonile, aga Metsast ja Rähnast ja sellistest nagu Mets kahjuks sünnib Eesti Vutile vaid enam oma kolle! Mikk Reintam on 75 korda parem mängija aga Miku kasvatasid toorikust soomlased, see pohlaku ajudesse ei mahu, mitu oma mängijat peale Zahharofi FC Flora süsteem tootnud on? Sappinen, kui sa nüud hiline ärkaja pingele vastu ei pea ei tule sellest lasteaiast kunagi ühtegi jalgpallurit!
T
tobud  /   10:35, 14. veebr 2016
Kui te tahate midagi norra keelest eesti keelde kirjutada, siis kasutage, selliseid tähti et hääldus jääks õigeks. Ehk siis Uslu Volerenga.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis