Eesti uudised

KOHTUVÕIDU SAANUD LIBEDAOHVER: traumapunktis oli nii pikk järjekord, et ootasin arsti juurde pääsemist täpselt viis tundi!

Arvo Uustalu, 12. veebruar 2016 06:00

13 KOMMENTAARI

a
Ants Rannula/ 14. veebruar 2016 06:29
Elate sellises riigis, millise ISE VALISITE!
t
TEADA/ 13. veebruar 2016 21:25
m
Miks toasussides välja läks?/ 12. veebruar 2016 14:03
Seda kirute kohe. Aga miks tänava omanik teed ei liivatanud? See ei tule meeldegi? Seaduses on öeldud, et tänava omanik peab tänava korras hoidma. Aga millises seaduses on öeldud, et ma ei tohi väljas käia toasussides? Kuradi tähenärijad! Pidage ka seda meeles, et minu krundiga piirnev kõnnitee kuulub mitte mulle vaid omavalitsusele. Kui jama kaelas, on parem kui seadust tunnete. Ametlikult ei saa keegi sundida kedagi võõrast maad harima ja korras hoidma. Lammastele kehtib aga vaid üks seadus: "Meil on Eesti ja Eestis käibki kõik nii"! Liiga palju on valitsus osanud oma töid ja tegemisi rahvale pähe määrida. Väitke teistpidi, hiljem ärge kiruge Rõivast, koos tema valitsusega.
n
Noh lambad (7)!/ 13. veebruar 2016 13:32
Ruttu Tavvi sokke pesema!
r
reku/ 12. veebruar 2016 11:34
Siin peaks olema tegu ka inimese omavastutusega. Elame ikka sellises kliimas, et on ka libedust. Kummaline, et kui auto libiseb teelt välja, süüdistatakse ainult juhti, et valis vale kiiruse, ja hooldamise eest vastutavalt maanteeametilt hüvitist ei nõuta. Kas ei peaks olema ka jalakäia samuti ettevaatlik ja mitte tormama. Ja miks nüüd nõutakse hüvitist.
o
omavastutus?/ 12. veebruar 2016 12:55
Käisin postkastist lehte toomas, see oli tänava nurgal, nägin, et keegi oli aia äärde tühja plekkpurgi visanud, otsustasin ära võtta, oli jäämügarik ja vihmane ilm, see käis nii kiiresti, et arugi ei saanud, kui olin küljeli maas, muidu ei saa aru, aga kui teen hommikuvõimlemist, tunnen käsivarres valu. Kõike ei ole võimalik ette näha, aga süüdi on ka need, kes prahti maha loobivad.
K
!!!/ 12. veebruar 2016 11:11
Kui palju peab meil olema haiglaid, EMO-sid, kiirabibrigaade ning voodikohti, see on juba poliitiline otsus. Et kui palju riik otsustab ning kui palju neid rahastab.
k
kukkuja/ 12. veebruar 2016 09:41
Ma ei mesta millegi üle,sest oli mulgi selline juhus et viskas jalad alt ära kiilakas jää ning lendasin jalad ülespidi seljaga vastu maad ,kuid selja alla jäi rusika suurune jääkamakas .polnud muud võimalust kui läksin traumapunkti ja ootasin meeletutes valudes kuus tundi ukse taga,ei saanud vabalt hingatagi.siis nägin kuidas arstide töö käib.keegi uksest sisse ega välja ei käinud ,kutsuti aegajalt kedagi sisse ,joodi koh,vi ja lobiseti omavahel,õnneks pidasin vastu.oletasin mingi luumurd on ,kuid pika ootamise peale ootasin tunni veel rönkeni ukse taga.enam ei taha kukkuda ,sest nagu täna kuulsin et diagnoosi mõne haiguse puhul saab vaid peale surma selgeks teha siis palun sureme ja loodame et keegi kuskl saab teada mis viga oli,kaastunne hukkunud (rõhutan)beebiootel naise omastele
t
tiia/ 12. veebruar 2016 08:48
Palun see pole mingi ime, et peab 5 tundi ootama. Minul läks peaaegu 9 tundi, kui käsi kipsi sai. Edu traumapunktis töötavatele meedikutele. Kohus küll ei langetanud õiget otsust. Toasussid jalas talve ajal. Oleks pidanud tegema ka kainuse kontrolli- kukkumise ajal.
i
Ise ei tulnud selle pealegi, et linnalt raha välja pressida/ 12. veebruar 2016 13:59
mõni kohe oskab elada - elab sotsiaalmajas ja saab kukkudes hüvitust....
y
ys/ 12. veebruar 2016 07:53
Mille eest Talle maksti? Et oma tobedusest läks sussidega libedaga õue? Häbi oleks pidanud olema, aga nahaalsus tasub ikka ära. Ja miks linn ei vaidlustanud maksumaksja raha raiskamist sellisele?
m
mnb/ 12. veebruar 2016 08:34
maksti sellepärast rahva rahaga, sest rahvas on süüdi selliste linnajuhtide võimulelaskmises!

k
kas/ 12. veebruar 2016 07:37
siis linnal ühtegi juristi polnudki?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee