Eesti uudised

"Viimane mälupilt on see, et olin taksojuhi juures toas ja tahtsin koju minna." (214)

LISA KOMMENTAAR

TOM 20. veebruar 2016 19:37
siit lihtne järeldus...JÄTA JOOMINE MAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ära lömbi igasugust jälkust suust alla!
ätt. 20. veebruar 2016 07:45
Enamik selliseid juhtumeid on lihtsalt plära aga kui ei taha mida sa siis ronid võõra juurde koju?
Sead 17. veebruar 2016 16:07
Ammu ei imesta,et feminism nii jõudsalt laieneb.Nüüd saab ka lapsi kunstliku viljastamisega.Seega mehi tarvis ei ole.Mehed on loomad,kellel mõlgub meeles ainult üks,kuidas naist voodi tirida.Ise arvamisel et naine on samasugune nagu tema.Kui see mees teadis,et naine teda tahab, siis miks ta talle uimasteit jootis?
kunstliku viljastamisega? 19. veebruar 2016 17:37
Aga kust sperma tuleb, pullilt või?
oled ju süüdi!!! 13. veebruar 2016 17:07
nahhui te naised lähete võõraste meestega kusagile kaasa üldse ja siis kui taha saate, vingute, et tehti liiga..ega see meesterahvas sind niisama juttu puhuma ei kutsu, ausalt ka..ja eeldades, et kui juba kaasa ronid, siis oled ka sina kõigega nõus, seega ise tehtud!
suva 13. veebruar 2016 19:04
sina mees võid samamoodi sattuda selle perverdi meelevalda , tal pole oluline ,et oleks naine.. sellisele kõlbab hävitamiseks kõik, keda paljaks võtta või paljaks röövida saab. Sellise haige värdja võid leida juubelipeolt või pulmaliste seltskonnast, suvepäevadelt või matustelt .. ei peagi algatuseks temaga kaasa kusagile minema. Suures seltskonnas on tal veelgi lihtsam inimesi niimoodi mürgitada-hävitada.. ja alles siis "sõbramehe-poolest" transporti pakkuda...
. 13. veebruar 2016 09:48
Täielik idioodi jutt--et ennast põnevaks teha.
Omalajal , kui elasin lasnamäel, oli mul eriliselt tissikas--tussikas alaealine naabritüdruk, kes ühel järjekordsel hommikul saabus koju, ja teatas, et teda on vägistatud.
Loomulikult andis ema asjale ametliku käigu.
Oli veel rubla aeg, ja kõik oli kuidagi kummaline. Lastele anti alkoholi sisaldavaid drinke vanuses, kui ninaots ulatus üle letiääre, ja suitsu müüdi ilma igasuguste probleemideta.
Miilits tormas asja uurima.
Mis selgus.
Plika oli ennast kusagil täis joonud, ja otsustas veidi raha teenida. Sokutas siis ennast mingitele soomlastele kampa--et pakub ennast raha eest.
Eks siis Viru mingi ametnik hoiatas kampa, et tegemist võib olla alaealisega--sommid saatsid plika pikalt. Ja ta visati lihtsalt hotellist välja.
Edasi--ei tea, kus ta ringi hulkus, ja millega öö otsa tegeles.
Aga hommikul, kui koju saabus, ära joonud, ja ära hooratud, ei tulnud tal pähe esimese valuga muud vabandust, kui see soomlaste kamp, kelle seltsis ta oli, kui veel mälu töötas.
Jama oli kui palju, ja lõpptulemus oli ikka päris piinlik.
Ongi jama, et otsitakse mingeid erilisi seiklusi, ja kui need siis saadakse, hakatakse kõiki teisi süüdistama. Ja süüdlaseks jäävad tihti inimesed, kes pole mitte midagi kurja teinud, vaid olid valel ajal vale inimese seltskonnas.
üleaedne 13. veebruar 2016 09:23
kle sina Milli harjumaalt. Selleks, et nii süüdimatu kurjategija kätte sattuda, pole vaja ei taksoga sõita ega ööklubisse minna. Selline kurjategija võib olla sinu enda naaber. Selline värd astub hetkeks su õuele midagi n.n küsima, kui sa oma lähedastega grillid...ja juba oledki märkamatult oma annuse mürki kätte saanud. mõni aeg hiljem imestavad su külalised, kuidas Millike end täna nii kähku täis jõi- tavaliselt selline vagur ja karske... ja muru peal upakil on... SEllist sorti inimesed on täiesti olemas, kes ei peagi sinult midagi varastama, neile teeb üle aia vaatamiseks nalja, kui sa abitus olukorras viskled..või märatsemishoos kellegi noaga kalle tormad... sest sa pole enam sina ise .
tõesti 13. veebruar 2016 09:26
on olemas ja mõned neist ka pp jälgimise alla võetud.
Njaa 13. veebruar 2016 09:16
Kõik on oma elus teinud valesid otsuseid. Noored on noored ja kerge saak. Lugedes kommentaare kuidas kõik kiidavad takka, et neiu oli ise süüdi, on üle piiri. Psühhopaadid ongi hundid lambanahas. Tekitavad turvalise tunde, räägivad meeldivatest asjadest, ja ohutunne kaob. See on peen oskus. Seda kasutatakse inimeste manipuleerimiseks igapäevaselt, ja nüüd on järsku neiu süüdi, et langes lõksu väikese alkoholi mõju all? Ükskõik mida neiu ka mõtles, mida talle on õpetatud, see on puhas vägistamise juhtum. Pole ime, et ei julgeta öelda välja mis juhtus, sest tundub, et suur enamus arvab- ise oled süüdi, et läksid. Selline mentaliteet peaks muutuma, muidu langeb üha rohkem ja rohkem lõksu.
inglismaal 13. veebruar 2016 09:13
juhtub nii-faketaxi--siit näete kui odavad on taksonaised

Mileina Jõgi,Harjumaalt 13. veebruar 2016 07:09
Läksid peale pidu võõrasse korterisse?Kuidas see juhtuda sai,kui oleksid olnud,,korralik,,naine?
Otsid süüdlast,aga süüdlane ju oled sa ise,kahjuks.Täna jumalat,et sa sattusid taksojuhi juurde ,kes sind ehk kohtles piisavalt hästi ja jäid ellu.Mis siis oleks saanud,kui taksojuhi asemel oleks olnud keegi teine,kellel oleks sinu suhtes olnud traagilised tagajärjed?Mõtle sellele.Mis siis pandi su joogi sisse,et kaotasid mälu ja ärkasid poolpaljana?Ja kas ikka pandi.Mis toimus su mäluga enne seda,kui otsustasid taksojuhiga kaasa minna,ju olid sinulgi muud plaanid ja ootused,vastasel juhul oleksid ärganud oma kodu voodis.Teha avaldus politseisse?Jah,ka võimalus aga mida sa kirjeldad,ütled,kui sul mälu oli kadunud(nii sa väidad oma kirjutises).Kui see oli sul esimene kord(milles ma kahtlen),siis järgmine kord peolt tylles,mine ikka oma koju,et ärgata ilma kahtlusteta,nii oled ise kaitstud ja ka keegi teine,kelle suhtes sul jälle võivad tekkida kahtlused ja avaldused politseisse.Edu ja tervist!!
järgmine oled sina 13. veebruar 2016 09:08
kes kohviga tapja-medikamendi sisse joob ja vaatame, kui "korralik" sa siis ise oled.... Ah et õigustad kurjategijat ja ohver peab veel tänulik olema.. Küll jõuab kord ka sinu kätte, sest selline värdjas-libekeel , kes sind süüdimatult mürgitab, võib sattuda ka sinu õuele. Neid ip aadresse peaks lausa jälgima, kes sel moel kuritegevust heaks kiidavad,. Ehk oled ise üks selline tapja-taksojuht ?
noh 13. veebruar 2016 00:13
päeva lõpp pole veel vahet kuu aega ehk küll
appi 12. veebruar 2016 22:40
mis toimub, inimesed on hulluks läinud? läheb võhivõõra korterisse ja siis imestab?
aga lugege, mida kirjutas saksa noorpoliitik, kes 3 pagulase poolt vägistati, lugege ja imestage, milliseid inimesi on olemas:
Saksamaa noorpoliitik vägistati 3 immigrandi poolt ning temal on "kahju".
Tema kommentaar (tõlkisin artiklist eesti keelde):
"Kallid meessoost Põgenikud, te olete ilmselt minu vanused. Tõenäoliselt mõni aasta nooremad. Võibolla vanemad. Mul on nii kahju! Ma ei mõstnud enne, mis toimus ning ma pole kogenud teie kohutavat põgenemist.
Ma olen õnnelik, et te olete siia jõudnud. Et te olete jätnud maha sõja ja põgenenud ISISe eest. Ning, et te pole uppunud vahemeres. Kuid mul on tunne, et te pole siin kaitstud.
Põgenikekeskuste põletamine, vägivald pagulaste vastu -- ma olen alati võidelnud sellise situatsiooni vastu.
Ma tahtsin avatud Euroopat, sõbralikku. Üht, milles ma soovin elada -- Euroopat, kus oleme me mõlemad kaitstud. Mul on nii kahju me mõlema eest.
Teie, te pole siin kaitstud, sest me elame rassistlikus ühiskonnas. Ma pole kaitstud, sest me elame seksistlikus ühiskonnas.
Kuid kõige rohkem on mul kahju, et seksistlikud ja piiritud teod, mille tagajärjel ma kannatasin, elavndavad agressiivse rassismi levikut.
Ma luban teile, et ma karjun. Ma ei lase sel enam juhtuda. Ma ei istu pealtvaataja rollis ega lase rassismil ega mures linnakodanikel muuta.teid probleemiks.
Teie pole probleem. Te pole üldsegi probleem. Te olete ilusad inimesed, kes väärivad vabadust ja kaitset sama palju kui iga teine. Aitäh, et olete olemas ning on tore, et te siin olete.”
sedasi võib juhtuda ka sinuga 12. veebruar 2016 22:44
valitakse just sind välja, sokutatakse söögi või joogi sisse mingit uimastit ja sa ei tea enam, mis sinuga edasi juhtuma hakkab aga mina saan sind pärast mõnuga mõnitada, et ise läksid-paras sulle !
eks see noorpoliitik 12. veebruar 2016 23:01
mõtles , kuidas meeldis, meeldis ja kvalifitseeris vägistamise ümber vabatahtlikuks seksiorgiaks, millest sai tõenäoliselt siis ka naudingu. Teadvusetuna-olles ja teadmata, mis ja kuidas oli, selliseid radikaalseid otsuseid ja ümberhindamisi teha ei anna . Nii need kannatanukesed end lohutavadki- mida ei mäleta, seda vast pole olnudki..
aga Soome naised 14. veebruar 2016 18:07
ostavad 20 euri eest põgenikelt sexi, nagu ostvat ka meie kodututelt.
RASKE KURITEGU- aga RASKE TÕENDADA 12. veebruar 2016 22:27
tõenäoliselt saadab politseinik sind pikalt, kui äravaevatud (mürgitusnähtudega) tema poole abi saama pöördud. Ütleb sulle samamoodi nagu üks sort kommenteerijaid..mis sajoodi isk ISE ronisid sinna..ja ta ei tahagi seda avaldust sinult võtta, sest laborid ei suuda kõiki võimalikke mürke korraga tuvastada...ja kui midagi inimese verest ei suudeta leida..jääbki kanntanue ka kahjukannatjaks ??? Seni, kuni lausa avalikus kohas sellise tilgapanija käe läbi mürgituse kätte mõni saksa võsuke maha pole surnud, ei tee riik midagi selliste mürgitajate tabamiseks .KUI RIIK TEEKS kasvõi AASTASE KAMPAANIA jus t sedasorti kuritegude avastamiseks (nagu narkarite turgutamiseks tehakse riiklikus käsukorras politseile kohustus neid vaesekesi aidata ) , siis julgeksid tõelised kannatanud hakata ka politseisse pöörduma.
leo 12. veebruar 2016 21:35
Ikka ööklubi ja ööklubi. Juba põhikoolist peale peaks olema selge, et lubi ajab öökima
mees 12. veebruar 2016 21:25
Muudetud nimega ööklubi pidutseja, nimetu taksojuht, puhtad proovid.. Ainsad, kes pasarahega pihta saavad on Tallinna taksojuhid. Milleks?
vaevalt 12. veebruar 2016 22:29
et lisentsiga taksojuht seda julgeb see ikka mõni libatako.. ei jäta selline kurjategija nii selget jälge endast
12. veebruar 2016 22:32
Kas ainult Talnas on Veenus? Oli ikka Talna takso?
Tsiisas 13. veebruar 2016 00:55
Keegi ei saa su küsimusest aru sest see on segaselt kirjutatud. Ise ikka saad aru?
tuntud olmeneidu või alalist baarijoodikut pole mõtet uimastada 12. veebruar 2016 21:06
valitakse ikka atraktiivsem ja rahakam. Kavalam suli räägib peale ohvri paaripäevast mäluauku oma ohvrile isegi augu pähe, nagu oleks see ise kõike vabatahtlikult teinudki ja oma rahagi ise kulutanud..ehkki tegelikkuses oligi ohver kogu kurjategija juures viibitud aja koomas. Selliseid juhuseid, kus inimene on kusagil oles täiesti ebaadekvaatne ja samas ka rahast täiesti lage .. kuuleb ikka aeg-ajalt. Kannatanud ei julge politsei poole pöördudagi, sest nad ju ei tea, mis tegelikult ikkagi juhtus ja kaua eeldatavad vaimuhaigete rohud organismis kontrollimiseks püsivad ja kuidas üldse tõestada ,et keegi midagi joogi sisse pani. Kurjategija on alati osav valetaja ja väidab silmagi pilgutamata, et kannatanu ise neid vabatahtlikult manustas .. . Kindlasti saab siis tõestada, kui juba mitu analoogset juhtumit ühe kaabaka läheduses juhtunud on.
Guanita 12. veebruar 2016 21:00
mina käin kaa Säksamaal lapseseid hoidumas ja ma keelt kaa ei oska väga siis tahavad mõned isad kaa minuga magada ja kui naad raha mulle annvad ja ma endale midagi ilust ostuda saan siis ma annan neile kaa ja võtan suhu kaa.pärnus kui ma kodus olen sõidan kaa taksudega ikka ja vahest anna taksujuhile kaa

Väga kahtlane kaitsjate ring 12. veebruar 2016 20:48
kindlasti on naisi ja mehi kes ise täie mõistuse juures olles võõraste poole lähevad. Aga Aina sagedamini juhtub seda, et inimene kaotab reaalsustaju väga väikese annuse kokteli juures või lausa kohvi juues. Tugevas joobes isikutele nad vist ei julgegi tilku panna, ses see võib siis lausa kohe sealsamas baarileti ääres otsad anda. ,, sellise riski peale kurjategijad lausa minna ei julge. Nii võidakse käituda ka noorte meestega. Täpselt sama moodi võivad mehedki ka seksuaalperverdi ohvriks sattuda lisaks paljaks- varastamisele. Ka nemad s.t ka noormehed häbeneksid ärgates kohe politseisse pöörduda. Nii see kurjategijate kamp karistamatult tegutseda saabki . Ja muidugi oma tegude õigustuseks ikka ja ikka uurija juurde või kommentaariumi sattudes hoopiski kannatanut s.t ohvrit süüdistades ja kurjategijaid kaitstes .
Uskumatu ! 12. veebruar 2016 20:16
Kas KÕIK Eesti perverdid kribavad siin kommentaarjumis või on mõni veel teadmata. Õudus:(
12. veebruar 2016 20:37
eestis ongi kõik perverdid, normaalsed oleks siin ammu normaalse ühiskonna ja riigi taaskehtestanud. arukamad siit pagenud, ja isegi uuspagulased ei taha siia eeriti.
12. veebruar 2016 20:37
eestis ongi kõik perverdid, normaalsed oleks siin ammu normaalse ühiskonna ja riigi taaskehtestanud. arukamad siit pagenud, ja isegi uuspagulased ei taha siia eeriti.
12. veebruar 2016 20:45
lisaks pervertidele veel 1 kirjaoskamatu ka .
13. veebruar 2016 16:15
kirjaoskamatud on kõige suuremad perverdid !
loodetavasti 12. veebruar 2016 20:14
avastatakse lõpuks mõni selline kurjategija.. Baaride ja linnaliikluse turvakaamerad appi võttes , saab tuvastada nii kahtlustatava kui ka kannatanu aastatepikkused rahateenimismallid . Kas inimene teenib ausalt oma igapäevast leiba või satuvadki tema lähedusse alati need, kes just tema läheduses end alailma peale poolt õlut " ise mälutuks joovad" ja alati ka just selle inimese läheduses raha ja asjad kaovad ja muid tavatuid asju juhtub,
Korgijook 12. veebruar 2016 20:10
Hea, et kellegi juures voodis ärkasid. Ööklubides joodetakse teid mäluauku, kepitakse tagaistmel ja visatakse välja.
kohutav 13. veebruar 2016 06:46
Viimane mälupilt oli see,et taksojuht surus oma jäigastunud peenise minu sisse.
Mida te siin süüdistate 12. veebruar 2016 20:08
haiged inimesed või kurjategijad. Juba 10 aastat tagasi esines Eesti ööklubides sellist kuritegu. Lugu oli nii: Noor naine oma sõbrannaga läksid ööklubi baari ja tellisid joogid. Varsti hakkas noorel naisel halb. Süda peksis,mõistus oli udus jne. Sõbranna kutsus takso ja sõitsid sõbranna juurde koju. Asi läks järjest hullemaks, Ma ei hakka üksikasju kirjeldama ja milleks. Pöörad hetkeks joogilt silmad ja ongi mürk pandud. Seepärast arvan,et see ohver oli selle mürgi juba baaris saanud. Vaat see taksojuht peab mürgimeestega seotud olema,üks-üks kamp. Olge inimesed, ärge süüdistage ohvrit vaid ikka süüdlasi endid !
siin kommentaariumis 12. veebruar 2016 20:20
jah, tundub küll, et sellised inimkatsete tegijad- tablettide, medikamentide ja uimastite salaja-manustajad ise ongi hordidena n.n taksojuti kaitsmas. Erapooletu, mõtlev inimene saab aru, et kurjategija on ikka see, kes halastamatult ohvreid mürgitab ja pärast neid igati ära kasutab., mitte see, kes pahaaimamatult paar tunnikest baaris veedab ja peale paari esimest lonksu..ähtäkki võib-olla isegi surmasuus on.
Xxx 12. veebruar 2016 19:40
Mida üldse ronida kellegi koju kellega alles tuttavaks saadi.keda siin süüdistada,süüdistagu iseennast.teada on ju igasugu ohud mis kaasneda vöivad hea veel et maha ei löödud.
12. veebruar 2016 20:49
sa oled ment vä, et kõik on pätid ?
Häppeningi "Harjavars poolalasti lahke naise p..ses" installeerimine ja peenhäälestus. 12. veebruar 2016 19:14
Tuleks järgmine kord ehk trollibussijuhiga tema koju minna,ehk ärkab mõned tunnid varem ja mitte nii alasti ?!
Aiku ,Pets ja Birks 12. veebruar 2016 19:17
Vanamees 12. veebruar 2016 18:16
samasse kategooriasse-ärkasin ja mida nalja,riided seljas,keegi vist puistas midagi,naine ütles,et no nii täis ,et jättis ilma...

vanakool 12. veebruar 2016 18:15
Lits, oli kunagi selliste naisterahvaste iseloomustamiseks üks sõna.
Huia Bella 12. veebruar 2016 19:18
"Ma võtsin viina....!"
"Ma võtsin viina...!"
tõenäoliselt oled ise üks selline potensiaalne tapja 12. veebruar 2016 19:57
tavaliselt valib kurjategija just sellise korralikuma ja lahja alko tarbija, taoline häbeneb, et selisesse olukorda sattus ja süüdistabki ennast sest vana l..ei häbeneks kohe politseisse minna, kui teda mürgitatud on. Selline mürgitamine on ränk kuritegu ja ohvrid peaksid julgema kohe hommikul lasta enesele vereanalüüsi teha , Politsei peab need potensiaalsed tapjad kohtu ette tirima.
Maria 12. veebruar 2016 16:13
Tere, kogesin ise midagi analoogset, kuid minu jaoks lõppes see insuldiga
12. veebruar 2016 17:11
ma käisin taolisel korral teises ilmas, jumal pakkus võimalust siin veel oma vajalikke tegusi teha.
Taksojuht.2013 12. veebruar 2016 18:13
Peale 21.00 soovis arvet maksta iga teine naine --natuuras!
No 1 kord aga 5 korda õhtu jooksul---vaja ka
raha teenida1
12. veebruar 2016 20:26
ise ka usud oma unistusi?
Allar 12. veebruar 2016 15:39
Mis mõttes võimatu tõestada? Naine politseisse kusele ja kui ise mingeid uimasteid ei tarbinud baaris siis on kohe näha kas uimastati v mitte ?
vauuu! 12. veebruar 2016 17:57
Ma ei teadnudki, et Tallinna baarides saab uimasteid tellida.
Kui vaja... 12. veebruar 2016 18:16
pöördu politsei poole...
annavad infot!
no pagan 12. veebruar 2016 18:31
see naisolevus peaks olema ju tuntud vähemalt teatud seltskonnas, on püüdnud ennegi väljapressimisega raha teenida, paaril juhul polnud purjus ega mingite ainete mõju all, lihtsalt kaval prost
Taksojuht 12. veebruar 2016 15:13
Kurb on see, et siin ei ole kajastatud kogu loo teise osalise ehk taksojuhi seisukohta või nägemust asjast?
Minul juhtus kunagi nii, et sai ka üks noorik koju kutsutud. Seks jäi olemata sest alkoholi üleküllastudes noorik küll rebis end alasti, kuid samas kohe kukkus oksendama ka. Hoidsin teist siis kenasti püsti kuni magu oli tühi ja talutasin voodisse magama. Igasugune seksiisu oli selleks ajaks läinud. Kui tema aga vastu hommikut taas teadvusele tuli, oli maruvihane ja tuiskas uksest välja nii, et oma kaelakeegi unustas maha.
Võtke seda kui siis nö teise poole nägemust juhtunust.
12. veebruar 2016 15:41
Mul ka sarnane lugu , üks 40 aastane klient kutsus külla . Istusin kaks tundi seal ja vaatasin , kuidas ta pudeli viina üksinda ära jõi ja lõputult aina seletas ja seletas . Ei jõudnud ära oodata millal seksini jõüab . Otsustasin ära minna , tuli koridori järrgi ja tõmnas mul sviitri seljast ning rebis püksiaugu lahti . Tõmbasin siis ise endal püksid jalast ja mõtlesin , et teeme selle asja ikkagi ära . Võttis mul käest kinni ja jalutasime magamistuppa , kus voodis magas väike imik . Järsku kukkusid sel proual proteesid suust välja , panin selle peale lihtsalt jooksu . Tema sellest väga solvunud ja kukkus hekistama mingile Stjopale . Sain sealt ruttu minema ja jäin eemalt hiilima . Varsti oli üks vana BMW kohal , siis kui kolm venda olid sisse tormanud , andsin tuld ja panin masina kolmeks päevaks parki .
võõras 12. veebruar 2016 14:54
Kulla neiu, kas ema pole Teile kunagi rääkinud, et vööra käest mitte midagi vastu võtta (joogi, kui on lahtine) Vööra juurde ei tohi koju minna, kui ei tunne seda inimest ja sealt joogi vastu võtta. Hea veel, kui Te midagi kaasa ei saanud (haigust) Meil liigub eriline HIV mille saab ainult kohalike käest ja mis pole kusagilt sisse toodud. Kas tõesti ei pane tänapäeva noored tähele ja ei jäta kõrvataha, et vööraga kaasa ei mida, võõraga voodit mitte jagada ja võõra käest lahtist jooki vasu ei võeta. Teie ema on Teid küll asjata õpetanud.
Vanamees 12. veebruar 2016 18:09
avatud väravad 12. veebruar 2016 14:40
minu arvates on kannatajaks just taksojuht . 1.Võõras mimm helistas talle ju ise ja kutsus kohale. Kas on normaalne,kui esimest korda kohtudes või taksoga sõites kohe telefoninumbreid jagatakse?
2. Mimm oli kohe nõus võõra mehega drinki tegema Ei seganud teda ka see,et keerati eramu hoovile.
3 Kas mimm om anaiivsuses arvas,et taksojuht kutsub tega ajalehti lugema ja päevapoliitilist olukorda arutama?
4. Mimm andis ju selge signaali-öösel kutsub võõra mehe,ronib selle autosse,on nõus kaasa minema ja seega üleskutse "Võta mind-tahan sind! "
5 Mees tuli viisakalt vastu,ei saanud ja naise appipalvele ära öelda Muidu oleks äpuks nimetatud.
6 Miks mimm kiirelt sääred tegi? Ehk virutas korterist migag kaasa ?
7. Paar päeva hiljem tekkis mõte väljapressimiseks Ehk jõudis kohale,et mees rikas,las plekib?
8 Mee speaks end tesitma minema,ehk sai mimmilt nakkuse?
12. veebruar 2016 14:55
see on mees, kes tõmbab kõik läbi, mida ta koju tassib ? sh. hulkuvad kassid ...
/1 12. veebruar 2016 21:48
See , et sinu vanemad hulkuvaid kasse koju tõid ja vanemad nendega armastust jagasid, on ikka teie pere probleem
13. veebruar 2016 16:31
vastupidi, mina korjan hulkuvaid elusolendeid, vanemad sokutavad neid ära. ja ise hulkudes olen õnneks häid inimesi kohanud.
Rix 12. veebruar 2016 14:28
Kord Olümpia hotelli ees istus taksosse täiesti alasti tütarlaps. Taksojuht vaatab ja vaatab. Mida Te vaatate, kas pole enne alasti naist näinud, ütleb neiu. Oh, olen küll, ütleb taksojuht, kuid mõtlen praegu pingsalt, kust kohast Te taksosõidu eest raha välja võtate!
12. veebruar 2016 14:42
see oli slõ anekdootide veeru lugu.
12. veebruar 2016 14:53
see vois juhtuda aastal 1994 . Mina votsin selle ihualasti naise soidule Majaka tanavalt ja lasin ta Olympia laheduses valja .
/ 14:53, 12. veebr 2016-le 12. veebruar 2016 18:38
Sealkandis elas ise üks taksojuht,kes oma pruute alasti tänavale viskas.Vahel riputas neid käsipidi aknast välja.Alasti.Oli üks skiso-mees.
13. veebruar 2016 05:03
see-et ...... kust ta siis raha välja võttis?
pole 12. veebruar 2016 14:24
vist midagi ilgemat. kui sex võõraga
12. veebruar 2016 14:43
jah, ning veel, kui sa ise ei tea sest midagi.
hea soovitus,aga 12. veebruar 2016 15:58
kas sinuarust peaks siis emaga seksima

Elts 12. veebruar 2016 14:20
Kui taksojuhil oli nahkvest ja mokahabe siis ta nimi on Sergei.
samas 12. veebruar 2016 19:05
tahan mainida,et kui polnud ei nahkvesti ega mokahabet,siis nimeks oli vist Taavi.
12. veebruar 2016 20:30
ja mis värvi sokkidega ?
Mida arvata 12. veebruar 2016 14:08
Kell oli 4 läbi, hommikul, aga magama minekuks tundus veel varavõitu...
Ja läksin kohe seakarja.
nojah 12. veebruar 2016 14:01
taksojuht tahab raha,litsi saavad tasuta.
Kle kulla laps 12. veebruar 2016 13:28
kui sa kainepeaga juba vabast tahtest taksojuhi koju läksid,siis juba ju arvestasid,et ta oma vaia sulle jalgevahele rammida tahab või mis sa arvasid,et te seal võõras korteris võõra mehega tegema hakkate
Jüri Pihli kool ??? 12. veebruar 2016 14:09
Taksondus ongi kohe nagu Viru miilitsundus... Midagi pole uut siin ilmas.
sellepärast need tapjad sedasi inimesi mürgitada saavad, et keegi ei vaevu uurima, kuidas jooke ja toitu mürgitatakse uimastite ja tablettidega. 12. veebruar 2016 20:02
ikka jääb süüdi justkui kannatanu ise
Juss endine taksist 12. veebruar 2016 13:27
Oli kunagi juhus, kui võtsin purupurjus tüdruku sõidule, polnud tal raha ega peale segase mõistuse midagi. OK palus ainult öömaja, aga sex jääb ära. Raha pole, kutt kadus teisega, no mida teha. Võtsin ta siis sõidule, viisin oma koju majutasin eraldi tuppa. Kuna hommikul oli Tallinna, sõit läksin üksi siis sai ta ka minuga koju. Küsimusele miks ma seda tegin, oli vastus üks, ka minu oma tütred on sama vanad. Olin siis 45 tema kuskil 20. Pühadetervitused ja head soovid on meil endiselt olemas. Kuigi oma tütred sõimasid mind lolliks, kes teab mida mimm oleks tahtnud
ITI 12. veebruar 2016 13:06
Liigun elu lõpuni ainult metallistatult. Rääkimata kusagil ebakainena olekust.
Politseikoer Muki 12. veebruar 2016 12:43
Mingi loogika viga on selle neitsikese jutus. Miks pidi taksojuht teda uimastama, kui ta oli kõigega nõus ja tahtis ise meelaheitlikult keppi. Teisiti ei saa kuidagi tema eelnevat käitumist seletada. Peavalu hommikul - imelik, kui seda igasuguste segude joomise järel poleks.
Tundub tõesti, et tegemist on väljapressimiskatsega.
shljuhha 12. veebruar 2016 13:10
isegi paandunud prostitutkad ei lähe esimese ettejuhtuvaga kohe tema korteri,ikka siis nikuisu pidi suur olema....
12. veebruar 2016 14:41
keegi ei taha siin lageda taeava all ööbida, ajukääbikud. igal ühel võib tulla ette halbu olukordi, eriti noortel, ilusatel naistel, mehed muudkui petavad ja tahavad.
urve 12. veebruar 2016 12:27
Kas taksojuht vedas sind jõuga enda juurde või ?? Milleks sa sinna siis läksidsüdaöösel. Malet mängima või ??Ja nüüd said ehk käigu Harald 2 lööb Anna 4 selgeks !!
avamäng on selge 12. veebruar 2016 12:31
Berta 2 lööb Harald 3 nii et kuningas kukkub.

mida korralikum inimene, seda õõvastavamad tagajärjed 12. veebruar 2016 12:11
inimene, kes on meelemürkidega harjunud, võib need tilgakesed ilma igasugu kahjustsuteta üle elada. Inimene, kelle organism pole alkoholigagi harjunud, võib lausa surmasuhu sattuda. Seda sorti kuritegu , kus inimesi uimastada püütakse, võiks käsitleda igal juhul tapmiskatsena . .
Tule, 12. veebruar 2016 12:24
taevas appi!!???Naine läheb võõra mehe koju, milline julgus.Aadress on ju teada, kus ta ärkas.Palju koos veini joodi ehk mäletab?
Juss endine taksist 12. veebruar 2016 13:47
Vaataks natsa teisiti, naine vajab abi ja võõras mees isegi ei aita teda...... OH SEDA KISA...... Võib-olla naine oligi saamapeal väljas. Neid on väga palju.
Tapmiskatse 12. veebruar 2016 12:28
on see, kui tahetakse inimest tapma, kui nii sureb, siis surma põhjustamine ettevaatamatusest. Vaevalt keegi viib kedagi oma koju soovist tappa? Aga miks see naine siis üldse sinna läks, uimastati ju seal kodus?
12. veebruar 2016 12:04
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Et 12. veebruar 2016 13:03
Kadedus ? Võib-olla mõtlesid ahnust ? Muudkui targutaks, ise ei tea sõnade tähendustki.
12. veebruar 2016 13:25
Keda karistati ? See libu ei ole kordagi maininud , et see kõik talle meeldinud ei oleks .
Jah 12. veebruar 2016 11:54
Linnas tuleb liikuda enesekaitsevahenditega ja maal lisaks ka koer.
Naiivne ja usaldav ...... 12. veebruar 2016 11:48
Mulle tundub naljaks ja samas mõtlen, et midagi on väga valesti, kas ohutunnet enam ei ole noortel naistel; kas tõesti peab enne sellise kogemuse võrra "rikkaks" saama.
Isegi Austraalias toimunu paneb mõtlema - kas ikka tasub võõraid usaldada.
kas peame muutuma paranoilisteks 12. veebruar 2016 12:05
või siiski usume, et politsei suudab ka sedasorti kuritegevusega võidelda, et kaabakatel ei tekiks (mis juba on tekkinud ) karistamatut julgust lisada teise inimese söögi või joogi sisse mistahes medikamente või mürkaineid. Tundub, et mürgitamisjuhtumine avastamine on vaid kriminaal -romaanides võimalik. Tavaelus kõige karistamatum ja koletuslikum kuriteoliik.
Vanasõna 12. veebruar 2016 12:26
Vigadest õpitakse!
Kuid lisaksin veel ühe omapoolse täienduse.
Tark õpib teiste vigadest.
Rumal õpib ainult iseenda vigadest. Tema peab malka omaenda turjal tunda saama, et midagi uut ajukäärude vahele ära mahuks.
Päris turakas ei õpi aga isegi mitte omaenda apsakatest ning astub ikka ja taas ühte ning samasse ämbrisse.
to naiivne ja usaldav 12. veebruar 2016 13:30
statistika järgi on siiski lõviosa vägistamisi korda saadetud tuttavate poolt. paraku on see tõsi. eriti laste puhul on pea alati tegemist tuttava inimesega.
aga suvalise inimese juurde kohe külla ronida on ikka julgus küll. teisest küljest peab ikka erakordselt s.tt mees olema, et muidu ei saa, kui peab mingi droogi sisse jootma. kus on mehe uhkus, et teda tahetakse? aa, pole ollagi, mis mees see taksojuht ongi, muud ei oska ju.
12. veebruar 2016 14:52
ei see vaid naiste mure ole, et inimesi usaldatakse, paljud tapetakse, petetud on massiliselt. eesti mehed ei vägista ehk niiväga avalikes kohtades, kuid kodudes pole nad mustadest paremad. tüdrukutele aga koolis ja ega kodudeski keegi ei õpeta, et ära roni meestega kuskile, kohe saad ! on ka häid ja viisakaid.
mõttetu sõim 12. veebruar 2016 11:44
käib siin küll naise küll purjus inimest är-a kasutava taksojuhi pihta. Tegelik põhjus on selle juhtumi puhul selline kuritegu, kus inimest MÜRGITATAKSE . Mõni elab asja kergemalt üle, oksendab wc-s end tühjaks, teine suudab veel niikaua mõningal määral adekvaatsena püsida, et jõuab veel enne kustumist (tavaliselt küll vaid heade sõprade abiga ) turvalisse paika, kolmas teeb asju mida iial alkoholi-uimaski ei teeks, neljandad kaotavad igasugu reaalsustaju, viiendad kukuvad mäluauku.. aga mõni võib ju ka lausa surra ? Tegu on väga jubeda kuriteoliigiga !
Silvia 12. veebruar 2016 11:40
Keegi kes asjast teab, mis firma taksoga oli 5egu ja mis linnaosas see koletutegu toimus?
Minule 12. veebruar 2016 11:39
tegi Pärnus üks Go taksojuht enne jõule ettepaneku voodimängudeks. Ise oli ta veel invaliid,noor mees, kuidas sellised üldse rooli lastakse ?
mäletan 12. veebruar 2016 12:34
nõuka ajast, kui tekkisid taksokoperatiivid, üks töökaaslane käis nii lisa teenimas. Oli vana mees, aga rääkis, et paljud neiud tahavad sexiga sõidu eest tasuda. Kas praegu on midagi teisiti?
tean ka 12. veebruar 2016 23:12
Üks vana "Esra" taksojuht küll jah ärples sellise asjaga...
12. veebruar 2016 13:27
Mida siis , kas invaliidid ei seksigi . Tegi ettepaneku , aga eks sinu valik oli . kas nõustuda või mitte .
!!! 12. veebruar 2016 11:33
Omad vitsad peksavad, kahe kõrva vahel peaks kah nagu midagi olema. Mingi ohutaju. Ja kas siis inimene üldse midagi ei loe ja uudiseid ei kuula, et analoogilistest juhtumitest mitte midagi kuulnud ei ole, et täielik naiivitar? Oma tuttavaid tuleks ikka pisut hoolikamalt valida. Taksojuht on kliendi kojusõidutaja, mitte aga võõrustaja ning kostitaja. Ja et äsjasele juhututtavale kohemaid, otse öösi külla minna, kas see pole nagu pisut kummaline? Ning et siis veel ka koos alkoholi trimpama hakata? Selline naiivsus ületab minu kujutlusvõime.
selline naiivsus, kus sa arvad et ohver ise läheb ja teeb... pole ammu enam reegel 12. veebruar 2016 11:51
ohvriks võid olla ka sina ise, sest see pisike tilk MÜRKI sinu joogi sisse sokutada ei vaja isegi eelnevat mustkunstniku väljaõpet, Tuleb ikka võidelda põhjuse s, KURITEGEVUSEGA -MÜRGITAJAGA , mitte teo tagajärgedega, milleks võivad olla , ohvri kallal kõiksugused kuritarvitamised aga ka väga rasked , hiljem avalduma hakkavad ajukahjustused,
to 11:51 12. veebruar 2016 12:21
Jah, tilgake idagi klaasi poetada pole eriline kunst. Kuid igaühel tuleb siiski vaadata, et kellega ja kus kohas koos trimbata, seltskonda tuleb omale ise valida! Käesoleval juhul:
1. Tegu polnud mitte eelnevalt tuttava inimesega ja tutvuti mitte ööklubis vaid lausa TAKSOS!
2. Tüdruk oli nii naiivne (või vintis), et võttis pikemalt mõtlemata taksojuhi küllakutse vastu ja läks lausa KESET ÖÖD mingi praktiliselt võhivõõra jorsi KORTERISSE!
3. Seal võhivõõra korteris hakkas ta koos selle võõraga äkki koos ALKOHOLI TARVITAMA!. kusjuures tollel sellil oli võimalus midagi klaasipõhja tilgutada juba lausa köögis. Et ei läinudki mustkunstniku osavust tarvis.
Vabandust, kuid mida arvata sellise tibi käitumisest, kuidas seda hinnata? Kas ülimalt ettevaatamatu või siis juba eelnevalt purupurjus, ilma mingi ohutajuta? Muidugi tuleb kurjategijat karistada, kuid kas tüdruk on siiski ainult mingi süütu kannatanu? Võtame ühe näite: Kui sina näiteks lähed kodust välja ja ei lukusta oma korteri ust vaid jätad selle lausa pärani lahti. Ja koju tulles avastad, et see on tühjaks varastatud, kas sul endal siis polekski juhtunus mitte mingit süüd? Igatahes kindlustusfirma ei hakkaks sulle sellisel juhul küll kahjusid hüvitama, vaid loeks,et oled ise varga jaoks soodsad tingimused loonud. Päris kindlasti kohe.
... 12. veebruar 2016 14:23
Minu arust oleks normaalne, kus ma lähengi kodust minema ja jätangi uksed lukust lahti, sest tean, et inimesed ei tule teise koju vargile. Kahjuks tänapäeval öeldakse selle kohta, et olen ise loll ja süüdi, et varastati.
Antud artikkel on muidugi iseasi. Kui tibi juba korterisse tuli, miks oli teda siis uimastama vaja veel hakata? Natuke ebaloogiline.
12. veebruar 2016 20:46
loogiline, kuidas tropp muidu saanud oleks .
so meelest oleks normaalne naistel nagu vanasti olid, rauast vooruse vöidki kanda ? uksi unustatakse ikka lahti, ma läksin oma pulmigi pidama, unustasin ukse lahti.

.... 12. veebruar 2016 11:19
tasulist ei loe. Juhututvused mingis ööklubis ja tundmatu koostisega joogid ei ole midagi uut - selle eest hoiatatud juba aastaid ja täiskasvanud inimesed (kes ööklubides peaks olema) on sellest ammu teadlikud. Ju siis ise hooletu, mis muidugi mistahes kuritarvitamist ei õigusta. Taksojuhte on ka igasuguseid, nagu isas eluvaldkonnas inimesi. Meil paljud, kes taksoteenust pakuvad, ei ole taksojuhid - litsentse enam ei vajata ja sõita võivad igasugused igasuguse panniga. Nii et tegu võis olla väga vabalt hoopiski (piraat)taksistiga, kel pole taksojuhtidega mingit pistmist. nn.sõidujagaja võib jagada ka paljut muud, HIVini välja....
evka 12. veebruar 2016 11:15
aastaid tagasi oli selline juhus: sõitsin taksoga koju ja alles maksmisel märkasin, et taksomeeter pole sisse lülitatud. küsisin, palju maksma pean ja taksojuht arvas, et mitte midagi, ta tahaks minuga veidi hullata. olin tumm: kuigi oli kevad ja mul jope seljas, aga mu 7,5 kuud rasedust oleks pidanud ikka silma jääma. panin talle ikka mingi summa letti ja viimsena jäi meelde veel hüüd, et ma ei pea midagi tegema, ta teeb mulle keele...t. vot sellised pervod liiguvad (liikusid) ringi. hea, et maale polnud sõit läbi metsa...
eesti naine 12. veebruar 2016 11:06
Juba see lause, et "läksin taksojuhi poole tema koju" näitab, millise naisega on tegemist...edasi ei lugenud, sest probleemid korjas ta endale ise.
oot ot 12. veebruar 2016 11:15
sama võib juhtuda sinuga sest tilkade mõju all võid minna jumalteab kuhu...Selle juhtumi puhul peaks seda n.n taksojuhti pisut uurima..-jälgima. Ehk on tüübil selline teenimine + seksuaalelu tavapärane.
Kas taksojuht pakkus talle autos mingit jooki? Ma lugu lõpuni ei saa lugeda. 12. veebruar 2016 11:29
Võõrste poolt pakutavat kokteili ei peaks jooma, kui võimalus on midagi joogi sekka segada ning avalikus kohas ei peaks oma jooki jätma võõrastega koos olles lauale tähelepanuta TÄNAPÄEVAL, sest nii palju on artikleid sellel teemal olnud ja aeg oleks teada.
Ma oletan, et see naine oli juba enne purjus ja kerglane, kui võõraga tema koju läks.
mis 12. veebruar 2016 11:58
ei ole vaja alkot juua siis
12. veebruar 2016 12:18
Naised , ärge jooge , on teiega kõik alati korras !
12. veebruar 2016 15:36
kained naised lähevad palju enam loosi, oled kuu pealt täna alla sadanud `?
ilma joomat aei ela keegi. ei naised ega mehed.
see ei pea olema naine 12. veebruar 2016 11:02
ka meeste jookidesse tilgutatakse psühotroopseid aineid, mis mälu kustutavad . Ärge olge kärmed hukka mõistma. Keegi ei tea, mis hetkest alates ta mõtlemine väärastus ja ta ei käitunud enam tavapäraselt.Järgmisel korral võid see mälutu ja kontrollimatu käitumisega inimene olla sina ise, sest politsei seda sorti kurjategijatega tegeleda ei viitsi või siis ei suuda. Isegi presidendiproua võis just taolise kuriteo ohver olla , aga seda juba riiklikul tasandil, sest vana liiderliku kõutsi patte oli ju vaja kuidagi õigustada.
SAAST 12. veebruar 2016 11:02
ÖÖKLUBID EI TOO KUNAGI MIDAGI HEAD EGA HAKKA KA TOOMA, MADALALAUBALISTE KOGUNEMISKOHT!
täpselt 12. veebruar 2016 11:21
just samasugune nagu ÕL kommentaarium
mida külvad, seda lõikad 12. veebruar 2016 10:48
Mälupilt kadus alles võhivõõra inimese magamistoas? Tekib küsimus, kui terve see mälupilt enne seda oli, kui võhivõõra inimesega tema koju magamistuppa minna? Ehk siis normaalse mõistusega naine ei lähe kontvõõra mehega tema koju "jooma".
12. veebruar 2016 15:40
krokodillide teema see pole jah.
Juhan Üksmuna 12. veebruar 2016 10:44
mida see " rikutud" tibi undab, tutvus isasega omal soovil,sai tasuta taksoga sõitu , jõi peent kärakat sooja toas, intiimses õhkonnas tasuta,sai kärtsu keppi ja nüüd undab,et süütus läind nagu sauna aken.
Ja miks üks vooruslik neiu üksi tolgendab öösel kõrtsis,ilma saatjata?
Enno 12. veebruar 2016 10:19
Minu naine sai teada et petsin teda. Mukkis end ja ööklubist koju sõites kurtis taksojuhile juhtunust. Koju tuli alles teise päeva õhtuks. Ütles et nüüd on tasa tehtud. Hiljem see kordus ja kui arutasin teemat , selgitas naine et kas mina vaid korra eksisin. Tänaseks on naisel paraleelsuhe. Seks taksojuhiga rikkus naise.
reku 12. veebruar 2016 10:38
Lõpp hea - Kõik hea.
// 12. veebruar 2016 11:08
hundid söönud, lambad terved.

Ütlen ka 12. veebruar 2016 10:12
Et naine ikka süüdi kui läks praktiliselt võõra mehega võõrasse korterisse.Samas ei saa aru meestest kes on vahekorras uimastatud naisega, peab ikka eriliselt haige mees olema.
ei 12. veebruar 2016 10:56
süüdi ta ei ole, vägistamine on vägistamine. aga ei ole tark tegu end halba olukorda panna. sest vägistaja võidakse ju süüdi mõista ja tillipidi kasvõi üles puua, aga ettevaatamatu naisterahval see hirmsat kogemust olematuks ei tee. peab ikka oma traumaga elama.
reku 12. veebruar 2016 11:03
Kust sa võtad, et tegu vägistamisega. Ise läks baari, ise jõi teb mis solki. Edasi ei mäleta. Äkki ise palus.
marta 13. veebruar 2016 17:39
ausalt arvate, et uimastas keegi kedagi...vaevalt küll :D kindlasti oli lihtsalt pourjus natuke ja siis kiimas, endalgi nii olnud nooremas eas, lähed suvakaga..natuke suudled ja näpid, siis mingil hetkel tuleb natuke rohkem kainust ja saad aru et see hetkeolukord on rõve sulle..ja nainel hakkas lihtalt piinlik ja tekitas kogu selle idiootse olukorra..ausalt ei usu et keegi kedagi uimastas :D
12. veebruar 2016 10:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kuule rongaisa G 12. veebruar 2016 10:41
pidi tegelema oma tütre kasvatamisega mitte amelemisega võõraste naistega
esmaabi 12. veebruar 2016 10:01
Mitte minna kaasa juhututtavaga ja mitte juua tundmatuid jooke.
12. veebruar 2016 10:13
Ja ka mitte kaasa võtta juhututtavaid
Janek 12. veebruar 2016 10:01
Aga võtsin tänavalt sõidule väga kena nooriku , kes hääletas . Noorik soovis sõita koju , mis asus linna teises otsas , ka minu plaanipärane sõit kulges selles suunas ja veel sealt edasi . Sõitnud mõnisada meetrit hakkas noorik saapaid jalast ära kiskuma . Arvasin , et annab varvastele puhkust . Siis askeldas edasi , kuniks oli kõrvalistmel päris paljas ja avaldas soovi , et sõdaksime metsa . Miks mitte arvasin , kui ta nii soovib . Tee metsa oli tema jaoks kannatamatult pikk , lõpuks jõudsime turvaliselt vaiksesse metsatukka . Sii küsis ta , et kas mul vaseliini on . Ei olnud mul sellist asja ( nüüd on ) ja torkas pähe , et on silikoonmääre auto ukse tihendite määrimiseks . Võtsin selle määrde ja küsisin siis , et kust sind määrida . Määri kõik augud , oli vastus . Tegime need asjad ära ja siis pani ta end riide ja ütles , et läheb . Pidavat päris siin elama ja nii ta siis kadus pimedusse . Hiljem paari päeva pärast läksin samasse metsa uurima , et kas on läheduses mõni maja . Ei leidnud sealt ühtegi maja , ei leidnud ka laipa . igatahes olen siiani hirmul ja saan aru , et see noor naine oli kindlasti mingite mõtlemist halvavate ainete mõju all .
reku 12. veebruar 2016 10:04
Mine ruttu arsti juurde.
Kasutage alati kaitsevahendeid 12. veebruar 2016 10:15
Käidud . Kõik testid tehtud .
G 12. veebruar 2016 10:16
Kender on ikka nakatanud juba paljusid perverte. Kõikide asjade rääkimine pole päris sama mis sõnavabadus, samuti pole vabakasvatus päris vanemate vastutuse ja sekkumise puudumine. Mine tõesti mõne hea spetsialisti poole ravile - kui neid veel on.
oh Janek 12. veebruar 2016 10:17
su fantaasial pole tõesti piire :-D
jee 12. veebruar 2016 11:04
VÄLJAPÄÄS 12. veebruar 2016 09:57
praeguseaja kemikaalid suudavad, ka väga väikestes kogustes ja isegi morsi sees kõrvalmaitset tekitamata, ohvri aju segamini keerata! Seega ei saa muuta käputäie kurjategijate tõttu tervet eesti rahvast paranoilisteks ja nõuda ,et nad oma tassikesi- klaasikesi valvaksid, sellelt hetkeksi pilku tõstmata. Ükskord ometi peab POLITSEI ise ühe sellise inimmürgitaja avalikkuse ette tooma ja kohus sellist elajat ka kõrgeima karistusmääraga ka karistama.
OMAKOHTU ..--KOHTUNIK 12. veebruar 2016 10:00
ESIMENE --TULEKS ÜLES PUUA ---SEE OM MÜRGITAMINE ==TAPMINE
kuule kohtunik 12. veebruar 2016 10:17
Hullaris algas arvutitund jälle?
küll see KOHTUNIK 12. veebruar 2016 16:09
Sina oled järgmine Klient : --Saad sellise laksu -JA tuledki minu juurde HULLARI ;;;Siis tunned veel--kuidas sinule kõike meelde tuletan
küll see KOHTUNIK 12. veebruar 2016 16:09
Sina oled järgmine Klient : --Saad sellise laksu -JA tuledki minu juurde HULLARI ;;;Siis tunned veel--kuidas sinule kõike meelde tuletan
omakohus pole õigustatud 12. veebruar 2016 10:56
küll aga tean samasuguse tableti-panija tüübiga juhtunut, kui ta peomöllus ise kogemata ravimiga klaasi tähjaks kummutas. Küll oli käbe siis tilgutite alla tormama ja teadis väga täpselt mida "keegi" talle joogi sisse olevat pannud... Seega " omakohus" sõna otseses mõttes.
ohh jahh 12. veebruar 2016 09:54
Taksojuhi probleem oli selles, et lasi prosti üle. Teenust kasutas aga ei maksnud selle eest ja järgneski kättemaks
see on tüüpiline 12. veebruar 2016 09:47
sellised lood juhtuvad alati ja alati ikka nende inimestega, kes otsivad seiklusi, tegelevad kahtlaste asjadega, käivad kahtlastes kohtades ja nii edasi. Oleks see neiu oma kodus olnud või käinud kinos või teatris ja elanud normaalset normaalse inimese elu, poleks midagi taolist tem,aga juhtunud. ja nii on !
12. veebruar 2016 10:04
Kas baarid ja ööklubid on ainult ebanormaalsete jaoks? Siis ma pean ütlema, Eesti on ebanormaalsete inimeste riik
G 12. veebruar 2016 10:18
Kui sinna siseneda ja vaadata miks nad seal on siis normaalse jaoks on tõesti need arengupeetusega embitsillide kogunemiskoht.
ÕL 12. veebruar 2016 10:43
väga imelik, mida üks NORMAALNE kodanik G teeb ööklubide ja baaride inimeste lemmiklehes
Mari 12. veebruar 2016 09:43
Pole vaja võõrastega öösel nende korterisse minna, nii lihtne see ongi...On aeg aru saada, et kõik inimesed ja nende kavatsused pole head...

12. veebruar 2016 09:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ON KES ON ,,;AGA inimene Teist mürgitada ei tohiks;; ""selle EEST KUUL PÄHE: 12. veebruar 2016 09:54
JOOGINE SIIS ON joogine """ AGA MÜRGITADA ???? --- JA ÕPPETUND OM---- ÜKSIKUNA SINNA EI RONITA --PÄTI------MAAILMA?
SELLIST VABADUST TAHTSIME --KUS KÕIKE SAAB ::
AGA --KUI NÜÜD ::::SUGU--HAIGUSE --HIV .--VÕI SÜÜFILIST SAATE RAVIDA ," MIS OM KA ROOTSIMAALT AMMU --- TOODUD KOHALE TALLINNA??? SEST PÄTID TÕMBAVAD --MIS LINNAS LIIGUB:::___ JA JUBEDA HAIGUSE KAASA SAATE---- ..--ONGI POOL ELUKEST JUBA RIKUTUD:::
12. veebruar 2016 10:06
Ja kes oled sina,. kas nende pruukija? Järelikut lits mees oled
G 12. veebruar 2016 10:23
Kas oled lits, et väitlusse astud? Miks üht lolli kaitsta eestlaslikult kui teist ei poolda???
to G 12. veebruar 2016 11:23
arvasid ära, seega tean millest räägin
rasvatihane 12. veebruar 2016 09:31
esoteerika on lihtsalt sõna millest mehed ja naised erinevalt aru saavad.
Vigri 12. veebruar 2016 09:23
Tuleb väljas alati kaine olla ja endaga metallesemeid kaasas kanda igal pool.
türgi kohv 12. veebruar 2016 09:40
praeguseaja kemikaalid suudavad, ka väga väikestes kogustes ja isegi morsi sees kõrvalmaitset tekitamata, su aju segamini keerata!
väikelinnas 12. veebruar 2016 09:22
on enam-vähem teada, kes joomakaaslaste joogi sisse tablette kipuvad lisama. Mõnele uinutavaid, mõnele ergutavaid..Kuidas õhtu kulgema peab, nii tehakse. Selline tapamasin võib muidugi suurlinnas ka taksojuhti mängida. Seal kaob ta nagu vits vette.
milleks 12. veebruar 2016 09:18
see artikkel, tuvastada enam ei saa midagi, ehkki naise nime pole avaldatud kuid tema lähikondlased teavad --kellele ta end''õigustas'' seega tulemus---sai vaid litsi kuulsuse
G 12. veebruar 2016 10:27
Just, ja süüdistagu parem oma vanemaid.
siiski 12. veebruar 2016 11:12
turvakaamera pildil oleva "taksojuhi" saaks ju jälgimise alla võtta
Ixi 12. veebruar 2016 11:36
Kui ta juba taksojuhi poole vabatahtlikult läks, võis ta ennem juba sellises olekus olla, kus enam ei adunud, mida teeb.
Lihtne 12. veebruar 2016 09:11
Kui midagi toimunust ei mäleta, siis ongi juba tõestatud, et jook polnud normaalne! Muidu ju mälupilte pole.
Liis 12. veebruar 2016 14:03
Kui midagi toimunust ei mäleta - siis jook oli väga hää, ärgem valetagem et kellegil pole olnud mälukaid joomise ajal. Ma küll olen "välja lülitunud" päris tihti, tuleb mõõdukalt juua!
12. veebruar 2016 09:06
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
hahahaaa 12. veebruar 2016 09:18
kõigepealt teen ikka mina avalduse, aga kas sina kõikvõimalike psühhotroopsete ainete analüüsi minu verest teed, või lasedki sellistel kurjategijatel lõputult tappa ja hävitada ja ütled et ellujäämine on vaid kannatanu enda mure ? See on väga räige , salakaval ja seni ka täiesti karistamatu kuriteoliik ja riik peaks ammu midagi väga radikaalset ette võtma.
12. veebruar 2016 13:29
mMis ajast riik on isiku nimi!?
kas prouale tehti 12. veebruar 2016 09:06
alko analüüs? ja sellest viiest tunnist: asi on selles suhtes väga mööda. võetakse järjekorra alusel. see tähendab, et enne tõsise traumaga inimest võib olla kümme tegelast, kellel on nt. pind näpus.
Rumal 12. veebruar 2016 09:12
noor naine ei ole Sul mingi proua!

viimane mälupilt 12. veebruar 2016 08:57
et tahtis koju minna... tagantjärgi on tore endast korraliku naise muljet jätta... mõelda võiks enne... nüüd võib olla haigus, pildid ja isiku ilmsiks tulekul litsi kuulsus ja häbi.... kes sellist "põrutatud" naist tõsiseks suhteks tahaks? siin ei saa isegi moraalitseda, vaid kui loll saab üks naisterahvas olla. kus ta elas? metsas lillede ja liblikate keskel?
Mikk 12. veebruar 2016 08:57
Mida on vaja sinna CIubidesse niiväga siis ronida? Arvata on ,et keIIegi jaoks õhtu on iIusa Iõpuga, keIIegi jaoks mitte!!!
õhtu 12. veebruar 2016 09:23
oligi ilusa lõpuga, mõnules täiega, kui keppi tegi, aga hommikul meenus, et krrt, raha unustasin küsida....
Nii palju 12. veebruar 2016 08:54
peaks küll naised mõikama, et ükski mees ei kutsu võõrast naist öösel oma koju jutu puhumise pärast. Tõesti, ärge olge nii naiivsed ja ärge usaldage võõrast, jätku ta endast nii sümpaatne mulje kui tahes. Eks purjus olles on pidurid maas ja mõistus uinunud, seetõttu tuleks ka drinkidega piiri
pidada.
nobenäpp 12. veebruar 2016 09:38
valvsusekaotaja tabletikilluke satub su joogi, isegi kohvi , sisse juba baarileti ääres, kui vaid sekundiks pilgu pokaalilt või tassilt eemale pöörad. Edasi läheb juba nagu lepase reega . Sama tehti ju ka proua Ilvesega. selleks, et leiaks ometi Jeeva-Toomase liiderlikkusele õigustusteks korraliku süüdlase.
lõuna-eestis liigub mees, kes sellest vaid elatubki 12. veebruar 2016 08:52
et lisab seltskonda meelitatud rahakamatele külaistele või lausa oma töölistele palgapäeval joogi sisse medikamente, mis ohvri aju ja mälupilte just täpselt niimoodi hävitab, Hommikuks või siis enamasti 2-3 päevast medikamentida salajase manustamise tsüklit kasutades, on ohver puupaljaks varastatud ja mesikeelne 4 klassi haridusega kurjategija seletab pahaaimamatule ohvrile, kuidas ohver ise siia-sinna raha pillas... Kannatanul on täis-mäluauk ja usub sinisilmselt röövli mesimagusaid valedest kubisevaid heietusi. Täiesti karistamatult tegutseb, sest oskab ohvreid valida..ikka sellised, kelle puhul saab öelda ,et ta ise nagunii sõi neid tablette... Paraku on sel kuriteoliigil täiesti karistamatuse võimalus aga ohvri jaoks ka kaugeleulatuvad mõjud,sest kahjustatud ajuosa ei hakka enam ka tavaolukorras igapäevased toimetusi salvestama. Ühe ja sama mehe tutvusringkonda lisandub igal aastal mõni kahtlane äkksurm või tüüp, kel aju kärbub. või inimene, kes on eluaeg ka joobnuna olnud rahumeelne, muutub selle inimese läheduses peale väikse tabletikese lisamist jooki, agressiivseks või lausa tapahimuliseks. Kurjategija naudib neid tema poolt esilekutsutud märatsemishoogusi.. , ja agressiivseks muutunud kannatanu käitumist.. See on selliste kurjategijate jaoks tulutoov ja kurjustkülvav reality, mille eest nad kunagi vastutama ei pea. , sest politsei ei viitsi sellise pimeda kuriteoliigiga tegeleda.
Sa.. 12. veebruar 2016 10:07
oled ju ise kaasosaline kui tead ja midagi ei ütle.Kiiresti politseisse ja avalikustada see pervert!
Kahjuks kuuleb sellise mehe tegusi tagantjärele 12. veebruar 2016 11:25
seda, kuidas väga tihti inimesed tema seltskonnast rahatute ja mälututena lahkuvad. Sellest saab aru alles aastate lõikes selle inimese lähedaste ja tuttavate allakäiku analüüsides. Ja muster kordub. Keegi asjaosalistest võiks ükskord tõesti ise julguse kokku võtta ja politseisse pöörduda. Selline kelm oskab ka ohvreid hoolikalt valida. Kõrvaltvaataja siin kahjuks eriti sekkuda ei saa. Aga eks igal oinal oma mihklipäev.
kilp 12. veebruar 2016 11:54
väljamõeldis 12. veebruar 2016 12:30
kõik see võib olla väljamõeldud aga see-eest hoiatav ja mõtlemapanev. Igatahes teeb valvsaks ja on põhjust kõiksugu kahtlase kuulsusega tüüpide seltskonnast end aegsasti eemal hoida. Selline stsenaarium on võimalik igas eestimaa otsas. Selles artiklis juhtus tallinnas. Sellised kuriteod on raskesti avastatavad .
nii juhtub 12. veebruar 2016 08:38
kui võõra mehega tema koju lähed--miks lähed--ainult ühel põhjusel--mees võib sinult seksi loota, muul põhjusel ju ei minda, mis siis nüüd halad, kainena kahetsed ja otsid õigustust
Jeekim küll! 12. veebruar 2016 09:43
Kes teab,mitu härga üle käis,kui ta uimastati. Või mida näpiti-tehti enda rahuldamiseks.
reku 12. veebruar 2016 08:23
Aga peale enda polegi ju kedagi süüdistada. Ise läksid taksojuhiga, ise jõid. Kui vägisi oleks baari viidud ja vägisi joodetud, siis on kuritegu. Ka mina olen mälukat saanud, jumal teb millest. Ega siis pole teised süüdi.
Kulla naised, kui võhivõõra inimesega lähete baari, siis see on tõenäoline märk, et tahetakse ka muud, ja pole vajagi hiljem halada. Kui olete korralikud, mülastage baare ainult tuttava inimesega. Hiljem halamine tundub enesepuhastusena.
kas arvasid 12. veebruar 2016 08:44
et mehe koju minnes hakkate kaarte mängima ja juttu puhuma, kui lollid need tibid on, juuakse purju ja siis ükskõik kellega kaasa, kaineks saades mõtlevad õigustuseks välja mingi story
kas arvasid 12. veebruar 2016 08:44
et mehe koju minnes hakkate kaarte mängima ja juttu puhuma, kui lollid need tibid on, juuakse purju ja siis ükskõik kellega kaasa, kaineks saades mõtlevad õigustuseks välja mingi story
noh 12. veebruar 2016 08:46
kui naine ennast täis jöi ja selle pärast möistus peast, siis nöustun sinuga. inimesed peavad enda tegude ja joomise eest ise vastutama. kui taksojuht aga talle mingit uimastit sisse jootis, siis on siiski tegemist kuriteoga taksojuhi poolt.
mari 12. veebruar 2016 08:13
Uber või midagi oli see firma, kus igaüks saab olla taksojuht. Ideaalne tegevusala igatsugu pervertidele. Kontrolli praktiliselt pole. Ja ainete salaja jooki sokutamine on täiesti lubamatu. Tuleb olla ettevaatlik.
spets 12. veebruar 2016 08:10
see mis sind uimastas oli baaris joodud alkohol, kui sealt värske õhu kätte minna tulebki mäluauk, ega taksojuht süüdi pole, et ennast paljaks koorisid ja talle kaissu pugesid!

jegor 12. veebruar 2016 08:00
Teeme nii 12. veebruar 2016 07:50
Teeme õige nii, et rohkem sellist pska ei kirjuta lehtedes. Kui on tahtmist avaldada jutukest siis paluks nende "ohvrite" nimed ja pildid ka juurde. Siis on asi usutavam. Praegusel juhul on aga tunne, et see on kellegi fantaasiajutuke.
Ja tagatipuks, kui sa lähed ööklubist kodu asemel mingi võõra mehe korterisse, ilmselt võtsid sa ise ikka end alasti ja vajusid lihtsalt ära kuna pea ei kanna. Uimastati sind jah aga seda tegi sinu enda vabal tahtel konsumeeritud alkohol, millel on teadupärast suuremas koguses tarbides ka uimastav mõju.
selline "pask" on väga levinud kuriteoliik 12. veebruar 2016 08:55
SALAMISI väga väike annus teatud rahustit või psühhotroopset ainet joogi sisse ja ka kõige korralikum inimene muudetakse mälutuks idioodiks.
no 12. veebruar 2016 09:13
aga korralik tüdruk ei lähe baarist võõra mehega tema koju
m 12. veebruar 2016 07:47
siin ei ole küll kedagi peale iseenda süüdistada! juba lapsepõlvest peale on korrutatud-võõrastega ei minda kaasa! Isegi mitte esoteerikast rääkima! nii,et ei mingit hala,lihtsalt õppetund endale ja hoiatuseks teistele!
ilmselt 12. veebruar 2016 07:42
jättis taksijuht seksi eest maksmata.
Hmm 12. veebruar 2016 07:36
Kaasa minnes oli plaan juua lihtsalt?
ei mõista 12. veebruar 2016 07:24
Ma leian, et kui ta juba võõra mehe poole koju läks, siis ilmselgelt ta plaan oligi "vanemate inimeste asja" teha? Või miks muidu sa ööklubist kellegi täiesti võõra juurde ööseks lähed?
Mees 12. veebruar 2016 08:53
Mina kutsusin ööklubis ühe tüdruku tantsima ja hiljem külla. tanaseks oleme 16 aastat väga toredas ja õnnelikus abielus! Järelkasv on samuti olemas!
Mees nr. 2 12. veebruar 2016 10:33
Sul on vedanud. Elukogemus on näidanud et üldjuhul naised kelle käest esimesel korral "kätte saab" sobivadki pigem üheks korraks või pigem mitte tõsiseks suhteks. Kui juhtus sinuga võib ju kellegi teisega ka "juhtuda" ja see ainult peavalu tekitamine iseendale. Aga eks see on ka veidi stereotüüpne lähenemine. Mõni mees ju räägib või "võtab" kõik naised, samas mõni teine ei saa kunagi ühtegi.
mehele nr.2 12. veebruar 2016 10:48
Tundub, et sul ei olnud midagi vastu kah? Mis mees sa oled? Kas korralik pereisa? Sinusugused ainult üheks korraks kõlbavad, koer karva ajab, kombeid mitte
Mees nr. 2 12. veebruar 2016 12:25
Ei ole veel ise pereinimene. Aga vastuhakkamisest on "sellise" naise pidajaid tutvusringkonnas olnud küll, on ka vajadusel lõuga antud ligitükkijatele, pole probleemi. Aga 24/7 ei saa ka inimest kinni/silma peal hoida nii et lõpuks on ikka selliste probleemide pärast laiali mindud. Võibolla mõni rahul ja tahabki sellist naist või meest, inimesi on erinevaid.
12. veebruar 2016 13:30
Mees nr. 2 12. veebruar 2016 14:00
Kahju jah, et mul häid tuttavaid pole, kes selliseid naisi peavad kellega teised mehed ja taksojuhid magada saaksid. Võibolla kuskil on see normaalne nähtus aga mina nii ei arva.
klubis kohatud mehele kohe koju 12. veebruar 2016 07:22
mida tegema see naiivitar arvas enda meelest sinna minnes
zenn 12. veebruar 2016 07:12
see pervost taksojuht tulebki politseile üle anda.

marge 12. veebruar 2016 07:11
Aga miks peaks minema äsjakohatud võõra mehe KOJU!?
vastaus 12. veebruar 2016 11:04
et olla tolerantne ja mitte paista rassistina.
loll küsimus 12. veebruar 2016 11:11
Loomulikult kepi tegemiseks!
RRR 12. veebruar 2016 07:11
Ha Ha Haaa!
ÖÖklubist tulles läksin öösel äsja tuttavaks saanud taksojuhi juurde koju.
siis kui kaineks sain, siis arvasin, et midagi on valesti.
Su peas on midagi valesti!!!!!!!!!!!!!!!!1
to RRR 12. veebruar 2016 09:32
Just! Oleks tegemist olnud moslemist mehega, siis oleksid kõik tal kõri kallal. Aga kui valge mees naisi uimastab ja vägistab, siis on naine selles ise süüdi.
vale vastus 12. veebruar 2016 09:53
Kui naine ise läheb, muide ka moslemiga, pole süüdistada kedagi. Võtsin konjaki ja mõtlesin...
RR 12. veebruar 2016 06:35
Aga miks peaks politseisse pöörduma?
m33 12. veebruar 2016 11:35
Sp, et rumal naine sai piuksu vahele, nii et seda ei maletanud.
m40 12. veebruar 2016 18:11
Isegi oleks suksutanud sellist.
13. veebruar 2016 05:29
m33 13. veebruar 2016 17:44
Suksutamine ehk emase hobuse tiineks tegemine, noo mida peed , poiss tahab ponile ka pilu vahele panna.tule taevas appi.
asi lihtne 12. veebruar 2016 12:25
12. veebruar 2016 17:18
head ämbri pähe tõmbamist teilegi, ise saite,, mis tahtsite.