Eesti uudised

Taluperemees piimatootjate halvast olukorrast: niikaua saab vastu pidada kuni ükskord tehnika otsad annab

Õhtuleht.ee, 11. veebruar 2016 18:11

6 KOMMENTAARI

t
TOM/ 19. veebruar 2016 15:24
sant lugu ja selle tootmiisega eestis,,muja valitsus toetab omi tootjaid-aga eestis on nii,et välismaaim on vajalikum kui omad..kreekale vaja jällegi raha toppida ja ka neile sisserändajatele-aga omadele pole ju vaja-nad on sellega harjunud!kas ei saaks sellisest valitsuseat ükskord lahti!
h
Horros/ 12. veebruar 2016 00:08
Taas üks vingur, kes üritab rikkaks saada.
.
On mõeldav, et miski vend hakkab seibe stantsima ja kui tema arvates ei maksta ta seibide eest piisavalt palju raha, siis tahab toetusi ja hädaldab, et vähe vähe, ma s
h
Horros/ 12. veebruar 2016 00:11
, ma siin teen ikka usinalt "tööd".
.
Miks peab neile afäristidele peale maksma?
t
timo/ 11. veebruar 2016 20:25
Toiduainete tootmine on strateegiline valdkond. Toit, joogivesi ja kütus nii toasoojaks, kui liiklusvahenditele, on julgeoleku seisukohast ülioluline. Kui riik soovib olla kaitsevõimeline, peavad nende valdkondadega tegelema piirkondlikud ja sõltumatult toimida suutvad üksused. Euroopas ja meilgi enam nii ei ole ning millegipärast usuvad poliitikud vaid rahalist "maskeerimisvärvi", kui nimetatud valdkondades järjekordselt "kõik munad ühte suuremasse korvi koguda" soovitakse.... Praegune on järjekordne kampaania väikeste, lokaalsete tootjate, väljasurumiseks. Suur "tegevuseta raha" on selgelt üle investeerinud ning suudab rahaliselt loomulikult kauem peale maksta, kui mõnesaja lehmaga farm. Kui aga raha kaotab väärtuse- nagu sõdade ajal enamasti juhtub -on suurte "rahavabrikute" etteaste mõne päevaga lõppenud. Näited paaripäevase elektrikatkestuse, interneti kadumise või seakatku tagajärgedest peaks juba poliitika ja majanduse kujundajaid valvsusele manitsema!
TURGU POLE ---JA EUROOPA SITUB SUHTEID? ?ISEGI TOIDUGA MÄNGITAKSE/ 11. veebruar 2016 18:53
1:: VÄHEMALT ÕIGE MEES ---ÜKSKORD SAAB KÕIK OTSA --TÄNU RIIGILE::
KES ISTUVAD PERSE MAAS --HEA ---KUUTASU TASKUS,, JA
PÕLLUMEHE TOOTMISELE --" TURGU EI OTSITA--- EI SUUDETA MIDAGI ---""EGA EESTI
TARBIJA --KÕIKE ÄRA EI SÖÖ::
õ
ÕIGED--MEHED!!ON::/ 11. veebruar 2016 21:16
KUTSELISED!! VEOKI-JUHID!! INIMKONNA PAREMIK::

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee