Foto: 9NewsAdel/Youtube
Õhtuleht.ee 10. veebruar 2016 14:55
Kaks noort seljakotirändurit soovisid veeta öö Lõuna-Austraalias Coorongi rahvuspargis, kuid langesid rünnaku ohvriks ja viidi raskete vigastustega haiglasse. Väidetav ründaja on tabatud, vahendas abc.net.au.

Adelaide´ist pärit 59-aastasele mehele esitati süüdistus ründamises, vägistamises, inimröövis ja mõrvakatses.

Juhtunu täpsed asjaolud on veel selgitamisel, kuid Austraalia meedias on eile aset leidnud rünnaku kohta avaldatud hulgaliselt võikaid detaile ja väiteid.

"Meieni on jõudnud avalike allikate kaudu kuuldused, et ohvrite näol võib olla tegemist eestlastega. Ametlikult ei ole meid sellest teavitatud," selgitas välisministeeriumi pressiesindaja Mariann Sudakov ERR-i uudisteportaalile.

"Võttes arvesse, et Austraalias on praegu öö, on tõenäoline, et alles homme saame ehk midagi enam kommenteerida," lisas ta.

Kommentaarid  (51)

Kalju 11. veebruar 2016 09:24
VALE INFO.EESTLASED NEED KAKS NAIST POLNUD;ÜKS OLI PRAZIILANNA JATEINE SAKSLANNA:
Pole vaja rännata riikides kus surmavaid vigastusi tekitatakse.Eesti on üks terrorriikidest kus mõrvakatseid sooritatakse endiste KGB kurjategijate poolt. Ja eestlased on valinud kurjategijad riigitoolile.Käib stalinistlik terror kuritegelike grupiterroristidega ja korraldavad kordusgenotsiidi.
Arvamus 11. veebruar 2016 08:37
Tänapäeval ei ole turvaline ööbida telkides ja matkata liiga väikeste gruppidena. Reisimisel olemas hostelid ja kämpingud ööbimiseks, kus enam-vähem tagatud turvalisus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS