Pelgulinna sünnitusmajaFoto: Stanislav Moškov
Õhtuleht.ee 10. veebruar 2016 12:58
Tänases Eesti Ekspressis lahatakse Pelgulinna sünnitusmaja viimaste aastate kõige mustemat päeva, mille kestel hukkus lapseootel noor naine ja sooritas enesetapu äsja isaks saanud mees. "Pealtnägija" on kontaktis hukkunud naise omastega, kellel on haiglale ja kiirabile etteheiteid.

Kuna sündmused on nii värsked ja hukkunu maeti alles äsja, pole pere valmis teleekraanil esinema, aga saatis vastuseks seni ilmunud infole pöördumise, vahendas "Pealtnägija" Facebookis.

Omaste pöördumine:

"Kirjutame seoses traagiliselt surnud lapseootel naise juhtumiga, mis on jõudnud ajakirjandusse meie tahtest sõltumatult. Lugedes eelkõige Pelgulinna sünnitusmaja esindaja ja Tallinna kiirabi juhi kommentaare ja kaastundeavaldusi ei saa me oma leinas vaikida, arvestades, et nimetatud asutustes ei leidnud meie pereliige oma eluajal abi otsides mitte mingisugust kaastundlikku suhtumist ega austusväärset kohtlemist. Kujunenud situatsioonis peame vajalikuks avaldada selle loo nii nagu selle elas läbi meie perekond. Teeme seda lootuses, et ehk aitab see päästa kellegi teise elu ja säästa mõne teise pere liikmeid kirjeldamatust kaotusvalust," seisab omaste kirjas alguses.

Täispikk pöördumine ERR-i uudisteportaalis!

Samal teemal

Kommentaarid  (140)

Meh 11. veebruar 2016 13:21
Pidin ise ka ämmaemandat mööda maja otsimas käima. Ei pööratud tõesti palju tähelepanu aga ka sünnitusi oli palju neil päevil. Lapsed sündisid õnneks tervelt.
11. veebruar 2016 12:19
loen ja tekib tunne, et Jõgeva sünnitusosakond on Tallinna üle viidud aastaid tagasi.Seal tegutsesid sellised karmid tegelased.Tõrvatünnis oli ka meetilku. Ämmaemand Mia ja Arst Tiiu.Tänasel päeval soovitan Paidesse minna. väga super ja soe teenindus. olen ise sünnitanud paides ja kahel korral kaasas käinud.alati on meeldivad inimesed hooliv teenindamine ja uskuge või mitte aga isegi nalja on saanud sünnitusel.Lihtne sanitar käib hoolivalt küsimas,kas oled ikka korralikult söönud.see oli liigutav.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS