Eesti uudised

Pelgulinna sünnitusmajas hukkunud naise omaksed: ta ei leidnud kaastundlikku ega austusväärset kohtlemist (140)

Õhtuleht.ee, 10. veebruar 2016 12:58
Pelgulinna sünnitusmajaFoto: Stanislav Moškov
Tänases Eesti Ekspressis lahatakse Pelgulinna sünnitusmaja viimaste aastate kõige mustemat päeva, mille kestel hukkus lapseootel noor naine ja sooritas enesetapu äsja isaks saanud mees. "Pealtnägija" on kontaktis hukkunud naise omastega, kellel on haiglale ja kiirabile etteheiteid.

Kuna sündmused on nii värsked ja hukkunu maeti alles äsja, pole pere valmis teleekraanil esinema, aga saatis vastuseks seni ilmunud infole pöördumise, vahendas "Pealtnägija" Facebookis.

Samal teemal

Omaste pöördumine:

"Kirjutame seoses traagiliselt surnud lapseootel naise juhtumiga, mis on jõudnud ajakirjandusse meie tahtest sõltumatult. Lugedes eelkõige Pelgulinna sünnitusmaja esindaja ja Tallinna kiirabi juhi kommentaare ja kaastundeavaldusi ei saa me oma leinas vaikida, arvestades, et nimetatud asutustes ei leidnud meie pereliige oma eluajal abi otsides mitte mingisugust kaastundlikku suhtumist ega austusväärset kohtlemist. Kujunenud situatsioonis peame vajalikuks avaldada selle loo nii nagu selle elas läbi meie perekond. Teeme seda lootuses, et ehk aitab see päästa kellegi teise elu ja säästa mõne teise pere liikmeid kirjeldamatust kaotusvalust," seisab omaste kirjas alguses.

Täispikk pöördumine ERR-i uudisteportaalis!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee