Eesti uudised

Riigikogu keskkonnakomisjon: puitkütuse kasutamine elektritootmisel peab olema läbimõeldud

Toimetas Piret Pappel, 9. veebruar 2016 17:09

7 KOMMENTAARI

t
tingu/ 10. veebruar 2016 05:24
Nu jah,kui silmas pidada,et järsku mingi aeg vaja sissitaktikat kasutades võpsikus riiki kaitsta,tuleb aeg,kus vaid pea saab mätta alla peita - muu kõik jääb nähtavale :)
Vaadates,mis praegugi mu kodukandis Raplamaal metsas toimub,olen kindel,et peagi lage maa järel - isegi seenel ja marjul pole kuhugi varsti käia.
k
Küsimus kommenteerijatele/ 9. veebruar 2016 20:11
Kas te ahvite meelega artikli vigu või on teil kõigil kolm klassi haridust? Palun olge kenad ja õppige koma kasutamine ükskord ära! Mõte võib ju õige olla, aga koma vales kohas rikub kõik... Ja koma puudumine on samast klassist.
m
Marko/ 9. veebruar 2016 19:06
Eesti riigi valitsus ei tee kunagi , midagi läbimõeldult vaid teeb , mis talle öeldud usa-st. See riik hakkab nii mõtetuks urkaks muutuma. Elame pidevas sõjahirmus , mida meil usa koos meie tallalakkujatest riigimeestest teevad. Vastik
s
Saavad/ 9. veebruar 2016 18:22
jälle tavainimese rahakotti kõvasti tühjendada. Kui juba kõik asi kallineb siis ajame ka puidule, tuule tiibadesse.
o
oh,/ 9. veebruar 2016 18:00
r
reede/ 9. veebruar 2016 17:49
Otsust teha ei tohi poliitikud vaid insenerid kes natuke jagavad soojustehnikast elektrist transpordist metsatõõstusest puidukaubandusest ja paljudest muudest teguritest Kütta Narva jõge puiduga mille kütteväärtus pole võrreldav põlevkiviga on üksjagu juhmus Eestis on küllaga tootmisvõimsusi et meie olemasolevat metsatagavara kasumlikumalt kasutada Jääb vaid imestada milliseid lollusi on võimelised tegema poliitikud et oma tatist rinnaesist puhtana rahvale esitada
e
Endine töötaja/ 9. veebruar 2016 19:02
See oli vist eelmine aasta kui riik järjekordselt koondas allasutustes nimekirja järg ning kogemata koondati ära ainus isik, kes statistilist metsainventerimist korraldas ja sellest aru sai.
Seda asutust, kes selle töö eest vastutab, polnud millegipärast komisjoni nimekirjas.
Sellepärast vist ministeeriumiites ei koondata, et keegi peab ju komisjonides ka istuma. Töö tegemine lihtsalt peab kinnitama ministeeriumi välja mõeldud analüüse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee