Maailm

Soomes vägistasid kolm muulast kodunt jalga lasknud teismelise (100)

LISA KOMMENTAAR

Nestor 15. oktoober 2016 05:43
nii tore kui meie lapsi ja lapselapsi vägistatakse.Olgem sallivamad.
Tõnu 20. veebruar 2016 20:12
Las nad ikka tuleva,neid on lihtsalt valesti mõistetud. Tuleb lihtsalt olla veelgi sallivam.
Sama loogika järgi tegutsesid ka USA poliitikud sõja lõpus Stalini suhtes(loe Kissingeri)
Kummaline 10. veebruar 2016 10:56
Kummaline, et see, keda enne polnud lapse seksuaalses ärakasutamises süüdistatud sai 4 aastat, teised kaks, kellele see mitte esimene kord ei olnud, said vähem aastaid. Mis toimub?
Ando 10. veebruar 2016 08:00
Parema meelega loeks artiklit-Neiu vägistanud mehed leiti surnuna.
TROLL 15. veebruar 2016 20:43
ei meil nii palju heameelt ole oodata
tom 10. veebruar 2016 07:19
selliste koht poleühiskonnas--maha ja muud mida!
Mees 10. veebruar 2016 05:24
Ma ei saa aru miks inimesed kardavad et mõni murjan näitab tema peale ja nimetab rassistiks krt las nimetab jummala pohhui olen rassist ja mis siis.ei taha et oma rahvas seguneks mingi....!
Ruuben 10. veebruar 2016 09:08
Siseministeeriumis on väljatöötamisel seadus, mis käsib sots.töötajatel, politseil ja kodanikel märgata ja teada anda , kui märgatakse inimese radikaliseerumist. Selle alusel tulevikus oleksid Sa juba märgitud mees ja Sind ootaks kutse vestlusele vôi midagi hullemat.
Algab jälle vaid vaikiv ajastu.
??? 10. veebruar 2016 00:55
Nii et märgade kõrvatagustega plikanatt laskis kodunt jalga ja läks seiklema? Vahest läks lausa ise mustade punti? Igatses näiteks seiklusi ja romantilisi moslemimehi? Noh, sai siis seda mida otsis! 15-aastasel peaks midagi kahe kõrva vahel kah juba olema, mingi elementaarne enesealalhoiuinstinkt ning ettevaatlikkus. Kas ta siis tõesti polnud kuulnud ega lugenud, mida need elajad teha võivad? Kuid ilmselt oli tegu mingi tolerantide poolt ajupestuga kellele oli sisendatud, et kõik pagulased on head, tagasihoidlikud ja väga viisakad poisid.Täis heatahtlikkust ning galantsust.
Mida asja... 10. veebruar 2016 00:48
...karistused,krt veneajal anti vägistamise eest ikka 7-8 aastat...!!! Vägistatud tytarlaps sai eluaegse psüühilise trauma ja need mölakad naudivad muretut elu maksumaksja arvelt aastaid...???

TEADA 9. veebruar 2016 23:06
JOHVI MERLIN SOBRAD VAGISTAJA OLI
tehke vanglaid! 9. veebruar 2016 23:02
Saavad varjupaigast vanglasse elik kuurordisse! Jumal, uued kuriteod tulevad mühinal!Tehke vanglaid,küll ohvreid jätkub, kelle pärast sinna ennast registreerida...
Indrek2 9. veebruar 2016 21:23
Mnjaa, kohalik pedofiil oleks kohe 10 aastat saanud minimaalselt... aga "see oleks ju rassism" kui pigi samaks ajaks kinni panna.
marks 9. veebruar 2016 21:11
Mis te nüüd pahandatte , see osa ju lõimumise protsessist. Muuladele vaja kodakondsus anda, rahva rahaeest korter ikka kaa.
juurakas 9. veebruar 2016 21:09
Paneb imestama, et ühise kuriteo eest said kergema karistuse just need, keda on juba varemgi laste seksuaalse ärakasutamise eest karistatud. Loogika ütleb, et selliseid tuleks just rangemalt karistada, kuna korduvus viitab sellele, et kurjategija pole kunagisest kuriteost järeldusi teinud ega õppust võtnud.
alo 9. veebruar 2016 21:00
Austrias juhtus lapse vägistamine spaas...Laps jäi nutma,migrant läks ja löbutses edasi basseinis...Laps saadeti haiglasse ,politsei viis migrandi ära.Varjati seda politsei poolt,öeldes,et migrantidel niigi raske...Asi tuli ilmsiks ikkagi...JUbe ,mis toimub...!
Pole üksikjuhtum 9. veebruar 2016 21:03
Basseinides on seks.kuriteod üsna levinud. Seotud peamiselt migrantidega. Kes tahab, see otsib. Ühes Rootsi basseinis oli vist 20 ringis 2015 ning see arv kasvab,
ilge 9. veebruar 2016 20:29
Mis muulased,ehtsad lähis-ida nimed! Lumumba-emambe-mokango jne. Lausa neegrinimed sealjuures!,
Zzz 9. veebruar 2016 20:26
Huvitav.2viimast on ennegi lapse ahistamise eest vangi möistetud ja nemad saavad vähem karistatud.korduv tegu ju näha et need loomad ei öpi,sellistel tuleks riist maha nülida.vot sellist seadust oleks vaja juba korduvale teole.
nendel olid oskused suuremad 9. veebruar 2016 21:17
ja noorel tähendab mõnu nagu rohkem.

korduv, 9. veebruar 2016 20:18
nii vähe tundub soome soodustab seda muslimid on ikka pühad
Pole ainult Soomes 9. veebruar 2016 19:58
Osades riikides on olnud nn moslemite (non-western males) vägistamides tõsine probleem ka enne praegust kriisi.
Neid uudiseid tuleb ka iga päev. Nt:
http://www.express.co.uk/news/uk/642288/Asian-man-rape-abuse-jailed
Vägistamiskultuur on teatud kultuuritaustaga inimestele omane. Vaatasin mindit dokumentaali poiste vägistamiskultuurist Afganistanis. Paha hakkas. Ühe mehe usutlus: olen moslem, korralik bussijuht ning naine peab olema korralik. Tundma koraani ja puha. Poisikesed aga ise süüdi. Ise ca 15 tk last vägistanud aga lapsed ise sellised. Nt reisijad hakkasid üht poisikest vägistama. Vägistasin lõpuks ka. Poiss ju rüvetatud (niigi hukas ja ahvatlev), pidin ju vägistama. Afgan tantsupoisid jne. Pakistan ka parem pole. Milleks sellist rikastamist vaja? Suur hulk ümberpööratud mentaliteediga inimesi - kui iha, siis võtan. Rääkimata arusaamadest, kuidas tuleb kohelda uskmatuid.
Isegi vanad naised ei ole kaitstud. On olnud uudiseid ka vanade naiste vägistamistest. Siin üks proua jagab oma kogemusi: https://www.youtube.com/watch?v=va9sBElkG_s
Ei taha sellist rikastamist siia. Kui piirid ei pea, mingit kontrolli ei toimu, siis ... Afganistanis, Somaaliast, Pakistanist jne pärit inimestega on probleeme. Milleks neid euroopasse vaja?
Mis veel hullem? 9. veebruar 2016 20:09
See, et nn pagulased saavad politsei poolt erikohtlemist võrreldes kohalikega, on teada. Aga pagulasnaisi ka ei kaitsta. Mees lasi 3 kuu jooksul, iga päev (mil oldi teel) oma naist (ja laste ema) ära kasutada. Naine elab nüüd Saksamaal hirmus, et mees või sugulased hukkavad ta au kaotamise tõttu (aumõrv). Miks peab saksa maksumaksja sellist elajat ülal pidama?
http://www.breitbart.com/london/2016/01/04/migrant-rape-problem-horror-tale-woman-pimped-husband-pay...
Probleemist 9. veebruar 2016 20:35
Probleem ju süveneb veelgi. Naiste - meeste tasakaal on paigast. Kui veel neid meeste masse lisandub, siis on ju kordades hullem. Ilusti naistele läheneda ei oska, niisama ei anna, siis tuleb võtta jõuga (selline on loogika). Mingil USA uudistekanalil arutati Euroopa probleeme ning aina imestati eurooplaste naiivsuse üle. Üheks punktiks oli muidugi see, et kus olid küll feministid ja võrdõigusvolinikud, kui massidena valdavalt mehi sisse lasksid. Kas siis ei saanud ette näha? Irooniline sketch antud teemal: https://www.youtube.com/watch?v=Q405v2PpWFE
feministid kiidavad heaks vägistamisgängide tegevust 10. veebruar 2016 02:29
Õige käitumine lehe poolt. 9. veebruar 2016 19:51
Ei olegi moslemid vaid nimed vihjavad Kongo kandi päritolule. Somaalia ka pole. Avaldamine on õige sest siis ehk ei hakata lampi korralikke taguma ja teavad,et elu läheb raskeks. Alaealisega ei teeks ka erandit kui 15 või vanem.
EESKUJU on nakkav! 9. veebruar 2016 19:48
Mida rohkem te vägistamistest iga päev kirjutate, seda ROHKEM hakkavad ülesässitatud vaimselt HAIGED EESTLASED siin Eestis ka VÄGISTAMA....! Oinad hüppavad ikka lammastele selga igal võimalikul juhul!
19:48-le 9. veebruar 2016 20:31
Ära eksi. Me hakkame neid aina enam jä-les-ta-ma!
Tuleb rääkida 9. veebruar 2016 21:01
Tuleb rääkida nii kaua kuni aru saadakse, et eestlased sellist tolerantsust ei salli. Vaadates teiste riikide kohtuasju või siis Kölni sarnaseid juhtumeid, siis ei ole seadus sageli ohvri poolel (kui tegu on migrantide või pagulastega). Isegi paar põlve elanud moslemil on õigustus (et meil moslemitel, ma ei teadnud jne) kusagilt võtta. Inimõiguslased ka kohe platsis. Kui viitsid, siis uuri veidi, millised on olnud karistused nt Rootsis või Norras teatud jõhkrate juhtumite korral. Kui ei tunnista probleeme, siis ei ole ka lahendusi. See, et euroopas lokkab migrantide (ka mitmenda põlve omade) karistamatus, on tolerantsuse tulemus. Ma usun, et iga riigi kodanik soovib turvalist elukeskkonda ja õiglust. Eriti nüüd kui tuleb palju inimesi ja probleemid eskaleeruvad. Kui praegu korda ei looda, siis Euroopa naisi ja lapsi ootab õudus. See ei pea nii olema. Rääkides Euroopa sallivusest, siis see on topeltmoraaliga. Nt see, et selliste kultuuriliste eripäradega nagu aumõrvad, ei taheta tegelega (sest heidab halba valgust), on tegelikult Euroopa väärtustest loobumine. See, et kohalikud peavad olema ettevaatlikud, sest vähemusel (migrandid või pagulased) on seksiüritus plaanis, on absurd. Nt Helsingi juhtum. Õigem lahendus oleks olnud: ässitajatel käed raudu; asüülitaotluse esitamise õigusest ilma; riigist välja (või siis asjaolude selgitamiseni vangis). Usun täiesti, et mõned sellised juhtumid, võtaksid indu maha. Loomulikult need, kel pole õigust asüüli saada, riigist kiiremas korras välja. Paljud värsked kuriteod on seotud nt Marokost, Alz'eeriast, Iraagist pärit tegelastega. Milleks lasta neil vegeteerida või üldse üle piiri? Ka süürlaste puhul tuleb siiski range kontroll teostada. süürias terroriorg-ne, lisaks ISIS-le, jagub.
Lisan veel 9. veebruar 2016 21:30
Tuleb ka aru saada, et see, mida praegu toetavad reaalsema mõtlemisega inimesed, on kasulikud ka tõelistele pagulastele. EL probleem hetkel ei ole niivõrd selles, et massid tulid. Inimestel on tasuta katus ja söök; lisaks abistajad. Muideks kui toimus Saksamaa ühinemine ning saksa juurtega inimesi tagasi kutsuti, elati sarnastes tingimustes ca pool aastat enne kui oma pinna said. Kusjuures pidid rida nõudeid täitma.
Mis on äärmusluse kasvu põhjus? Esiteks: piir ei pea ehk euroopa ei ole pikemas perspektiivis võimeline antud koormat kandma (massid ju suurenevad). Teiseks: migrantide käitumine. Saksamaal ühinevad PEGIDAga tavakodanikud (pensionärid jne), kes südames on tolerantsed aga näevad, et asju aetakse valesti. Kui see jätkub, pinged kasvavad suureks konfliktiks.
Eestil on veel aega ning mõistuse hääle tekitamine on vajalik, sest kriis alles algab. Ma absoluutselt ei välista, et ka Eesti tõmmatakse mingi hetk korralikult migratsiooni keerisesse. Küsimus on, kas me oleme valmis või sama juhmid? Ma nt ei ole kuulnud, milised on seadused juhuks, kui migrant või pagulane sooritab teatud etapis kuriteo. Seni kuni ei kuule riigi kindlaid seisukohti (mis loovad mingi valmiduse negatiivsete juhtumitega tegelemiseks), võtan ka sõna.
marks 9. veebruar 2016 21:33
No peab ikka madal enesehinnang olema, kui enam muidu ei saa siis vägisi. Vahest peaks hoopis pööningut kontrollima. Või mõni muu kehaviga küljes.
ei ole 9. veebruar 2016 22:06
Erinev kasvatus ja mentaliteet. Psüholoogi arvamus. Meid õpetatakse sisemiselt end kontrollima. Neil on esiteks olemas eeskuju, kes tegi üht ja teist (vallutas, orjastas, abiellus 6 aastasega ja tegi too naiseks 9 aastaselt jne). Teiseks kahelda ei tohi. Nt mehed justkui ei peaks ihasid kontrollima (on õigustus), kui naine käitub valesti. Kusjuures naine väärib karistust. Väga paljuski on tegemist justkui peegelpildiga sellest, mida meie peame normaalseks. St ihade realiseerumine on õigustatud kellegi süül. Nt aumõrv. Naine või laps rüvetas perekonna au (nt vägistati), siis ta ei ole ohver, vaid häbi. Ainus pääsetee, kui ta abiellub vägistajaga. Või siis on aumõrv. Nt see naine on hoor (ei kanna nt rätti), siis tema vägistamine on justkui õigustatud. Igal pool ei ole nii, kuid teatud piirkondades on. Nii kaua kui isegi ülikoolide õppejõud õigustavad vägistamist ja orjastamist, ei saa me rääkida islamist kui rahulikust usust (absoluutselt kindlasti mitte, sest piirkonniti rakendatakse seda erinevalt; mida kaugemas külakolkas, seda hullem). Kui islam oleks rahumeelne, siis me sellest ei räägikski. Mida peaks tegema Euroopa koostöös modernsema suuna moslemitega? Vastus: teatud asjad ei ole Euroopas aktsepteeritavad. Nt kui sharia kohtutes viljeletakse õiguse mõistmist, mis on vastuolus nt euroopa tsiviilõigustega, siis sharia kohtud tuleks keelata. Jne jne. Massidena ka ei saa inimesi tuua. Mida ekstreemsem meie mõistes paik, seda rangem ja põhjalikum integreerimisprogramm.
http://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners%3A__The_Psychological_Differe...
Ätt 9. veebruar 2016 19:27
Nyri noaga munad maha. Ja seda ilma tuimestuseta.
Vägistajate karistus peab olema piisav 9. veebruar 2016 19:16
Miks nii väike karistus? Alaealiste tüdrukute vägistajad peavad eluaegse saama - nad on noore naise elu pöördumatult ära rikkunud enne, kui see alata sai. See psühhotrauma ei möödu. Ning mehed, kes on alaealisi korduvalt vägistanud, tuleb kindlasti kastreerida. Kummaline, miks sellise asja eest kord juba vangistatud isikuid Soomest otsekohe välja ei saadetud - isegi kui on elamisluba või kodakondsus - no võtku need vägistajatelt ära.
sinul 9. veebruar 2016 20:23
on varsti võimalus oma küsimused esitada meie pefkurile ja rõivale! Ega siin teisiti hakka olema! Seniks tundkem rõõmu Savisaare sõimamisest!
kärvaku kiiresti seal! 9. veebruar 2016 20:32
Imestanh minagi. Kàs peame jälle kaasa tundma, et "see ju nende kultuur"? Ühed on juba pedofiiliaga vahele mjäänud ja ikka ainult paar aastat?
ank 9. veebruar 2016 19:00
teeks õige venemaaga diili. igasugused vägistajad ja perverdid venemaale vangi, seal imevad need haiged omale ehk mõistuse pähe
ole isamaaline 9. veebruar 2016 20:20
ära ole rassist, kenad ja targad akadeemikud õpetavad meid õigesti elama.
maarja 9. veebruar 2016 18:52
ei tohi vaesekeste vastu nii ebaõiglane olla :( KÕIK mokangod ei ole sellised, võimalik, et lausa mitu ei ole sellised. palun jäägem korrektseteks.

nonii 9. veebruar 2016 18:40
Ja peagi Eestis samad probleemid kallite kauaoodatud pagulaste poolt, nende tausta pole ju võimalik uurida, võivad olla põgenenud kurjategijad, terroristid jne.
to: nonii, 18:40 9. veebruar 2016 19:43
Eestis vägistavad EESTLASED ise - pole vaja mingeid pagulasi!
no 9. veebruar 2016 20:45
kas ikka tõesti, paluks fakte
hs. 9. veebruar 2016 18:31
See sama teema hakkab ka Eestis pihta ja toimubki juba nende murjamite poolt,kes siin,kui valitsus vaikib ja laseb neid murjameid juurde tuua siia Eestisse,siis saab meie lastel ,naistel raske olema.Valitsus mõelgu enne,kui siia neid meelitab.
jüri 9. veebruar 2016 18:45
Ära näe tonti seal , kus teda pole. Esiteks pole ega tule meile neid "murjameid , teiseks on eestlaste seas neid vägisi tahtjaid rohkem kui moslemitel. see on fakt.
Pets 11. veebruar 2016 22:08
400 pagulast on köömes
Ah, et nüüd kolm vägistasid 9. veebruar 2016 18:12
Kui on 3 autot, siis miskipärast "põrkas"?
Huugo 9. veebruar 2016 18:09
Aga ennem ikke presidendi auraha vastuvõtma. Või tulgu eestisse saavad vastuvõtule ja Vaosse.
Brunn 9. veebruar 2016 18:00
Parim oleks vägistaja naelapüstolida põrandasse kottipidi kinni toksida. Aga abiks ikka, vaevalt et paljud kodunt jooksevad kui just ise ei taha musta junni.
seda tegi vene KUNSTNIK 9. veebruar 2016 18:12
Ülekohus ei püsi kotis 9. veebruar 2016 17:57
Antud juhtumi puhul peaksid häälekalt sõna võtma MTÜ pagulasabilistid ja sallivuse sallitajad. Koheselt tuleb korraldada tingel-tangel-jungel Soome parlamendi eest ning nõuda alusetult represseeritud vabadusvõitlejate, Mokango-Emembe ja Kimuete vabastamist ning üleandmist inimloomakaitsjate õrnadesse kätesse Maarjamaal.
hiirmus värk 9. veebruar 2016 17:55
vaadake ette eesti ehitajad soomes hakkatakse teid ka seal vägistama
JA --EESTI ON VÕIMALIK --LAEVAGA KOJU KÄHKU SAADA,, 9. veebruar 2016 18:05
KÜLL KOJU JÕUAVAD --#"""NAISTEGA OM KÜLL KAHTLANE
A 9. veebruar 2016 17:53
...ja mõned argpüksid peavad veel aru ,et kas minna koos endise kriminaaliga vägistatavale appi või mitte minna !

Kal 9. veebruar 2016 17:49
Ei no aru ei saa, miks saavad 3st mehest 2 väiksema karistuse? Mis nood tegid midagi teisiti või...? ja 3 aastat? PÄRISELT? Millised jubedused siin ilmas ikka toimuvad..ja mitte keegi ei võta selleks midagi ette, et olukorda parandada :( Kastreerige ometi need hullud ja hoidke neid normaalsetest inimestest eemal!
To Kal 9. veebruar 2016 17:58
Oli ju kirjas ,et kaks viimast on ennegi vägistanud, järelikult "spetsialistid" ja sellepärast ka karistus väiksem. Vöi siis olid vähe väiksema nokuga.
k 9. veebruar 2016 18:00
no praegusel ajal hinnad langevad naise hind ka langeb ega külalisi tahi solvata üks karistus kolme peale
jüri 9. veebruar 2016 17:47
Oleme ju meie , eestlased , kõiges eeskuju näitavad indiviidid. Oleme Soomes pagulased ning vägistame 14-aastasi (a``la Ago Tamm ). Issanda loomaaed on kirju !
noh,see kutt läks ausa business-womani pu..... 9. veebruar 2016 18:15
see tavaline äri,kutte lihtsalt loll.
selge 9. veebruar 2016 17:45
Ilmselgelt aafrika päritolu, sellised ahvi nimed a la Tembu ja Vembu.
Eestlane 9. veebruar 2016 17:42
Seal Soomes elavad krt bu--yd koos.Maha oleks pidanud lööma, nii et silm ka ei pilgu......
lugeja 9. veebruar 2016 17:42
Mina arvasin, et jälle kolm EESTLASEST muula vägistamas Soome tüdrukuid....
arvamus 9. veebruar 2016 17:40
Pagulased saavad korralikku Soome vanglasse, selle ajaga kui välja tulevad on juba kodanikeks tehtud, soomlastele jääb rõõm neid sponsoreerida.
ja mispärast plika kodunt lidus, eks ta tahtis keppi saada 9. veebruar 2016 17:39
sel korral abistasid hobuslased noort daamet tema ihuhädas ja nende türmipanek pole vast õigustatud.
Või jäi kolmest väheseks ?
Mis sa siis räägid, 9. veebruar 2016 18:36
... kui su oma tütre või õega nii tehakse?
vaata,oma õde ja tytar 9. veebruar 2016 20:23
on kasvatatud nii,et nende elu juhib aru,.mitte põhjatu auk.Lihtne ?
siin me oleme ikkagi inimesed 9. veebruar 2016 17:35
noo nüüd saab lapsi hirmutada ära mine välja neegrid vägistavad ära

Aasta ja 2016 9. veebruar 2016 17:31
Vägistamine paistab olevat uus epideemiline "trend".
Yee, tasuta vangi! 9. veebruar 2016 17:30
Rapefugee'del on maksumaksja raha eest mõnus vangis prii toidu peal olla. Isegi väljasaatmine ei ohusta... Hea idee teistelegi rapefugeede'le, küll Kalevipojad ülal peavad.
Merkel 9. veebruar 2016 17:25
Te kardate mind,sest te olete jõuetu ja arg pööbel,te ise valisite mind,aga minema lüüa ei julge,ha ha.
Feministide Maffia 9. veebruar 2016 17:33
Naised, kes ei vali naisi põlevad põrgus!
ma juba lugesin,et merkel polegio mitte kedagi kutrsunud 9. veebruar 2016 17:40
see oli hoopis Putin,merkeli seelikus ,kes kutsus.
SEE ON ÜKSIKJUHTUM JU 9. veebruar 2016 17:21
Aga äkki nad ei osanud soome keelt piisavalt hästi kui tüdruk ütles "ei".
Siin tuleb vaadata otsa Soome Vabariigile, et ei tehta piisavalt häid keelekoolitusi.
Samas ründe ala sattununa oleks pidanud kasutama käetehnikat, mida soovitab soome YLE
https://facebook.com/yleoulu/videos/10153825767184757/
9. veebruar 2016 17:38
Tõesti maagiline kätetehnika!
9. veebruar 2016 17:40
hahaha, ühes rootsi videos andis pagulane sellise liigutuse peale lastega naisele lihtsalt molli, mis te arvate, et see mõjub, tule taevas appi
ma tean aega,kus sellised naised kasutasid pisikest ja armsat sõpra 9. veebruar 2016 18:08
Ruts 9. veebruar 2016 17:21
krt, no ma ei saa aru: Kaks viimast on ka varem vangi mõistetud lapse seksuaalse ärakasutamise eest. Esimese korra eest oleks pidanud välja saatma sinna kust kohast need värdjad tulid!!! selle tolerantsuse ja sallivusega on ikka liiale mindud, nende pooldaja tulge palun maapeale tagasi ja mõelge reaalselt mis see kõik kaasa toob!!
9. veebruar 2016 17:19
milleks selliseid üldse vastu võtta? igatepidi hakka ülal pidama ja põhjustavad kahju rohkem kui kasu.
7.päeva adventist 9. veebruar 2016 17:19
Uskuge mind,et meie massoonvalitsus ja lääs kiristavad vihast hambaid,et Baltikumis ei saa Kölni korraldada ja esimest korda elus tuli meile venelaste rohkus kasuks,see rahvas ei laseks ennast ahistada ja vägistada sellel pagulasmassil.
eesti mehe loogika 9. veebruar 2016 17:15
Eks plika ise jõi koos nendega ja pärast hakkas pipardama ja raha nõudma.
Mine sa tea? 9. veebruar 2016 17:21
Osad baabad ju maksavad peale 20 euri, aga tüdruk ju noor. Selliseid mutte peaks ka karistama, rikuvad pagulased ära, nood arvavad pärast endast ei tea mida.
TROLL 9. veebruar 2016 17:43
sama mõte on minulgi selle jooksmist harjutanud vähe ilmas elanud daame suhtes

reku 9. veebruar 2016 17:15
Moslemitele pole ju 15 aastane enam mingi laps. Me peame ju nende tavasid ka hakkama austama, et mitte solvata ja saada rassisti nime külge.
9. veebruar 2016 17:39
Sellepärast siin 14 aastastega seks legaliseeritigi selline ettevalmistav etapp.
" nn vihakõne " 9. veebruar 2016 17:14
Mina laseks sellised lurjused lihtsalt maha.
SALLIV AINUÕIGE SEISUKOHT 9. veebruar 2016 17:23
sa oled ksenofoob ja rassist.
tundub, 9. veebruar 2016 17:11
soomes saavad kogemustega vägistajad väiksema karistuse.
Kodanik 9. veebruar 2016 17:39
Karistus oligi väiksema kogemuse eest, kui oled 5tk juba vägistanud siis saad kohe vabaks ja preemiareisi Kölni. Elagu sotsiaalne demokraatia ja eurooplaste pehmed väärtused.
ÜLES PUUA ! ! ! ,, (( NÄHA --- ,,ET ISE POOS )) 9. veebruar 2016 18:08
VANGLAS ----OM IGASUGU VÕIMALUSI --""VÄGISTAJAD SEAL HÄVITADA;;
Häbi häbi häbi, neeger näris püksid läbi 9. veebruar 2016 17:10
Seepsee on, kui laps sõna ei kuula ja kodunt jalga laseb. Loodetavasti püsib plika edaspidi kodus ja perussoomeonud Kimuete, Emambe ja Mokango ei pea talle meelde tuletama, kuidas korralik laps käituma peab.
Aga 9. veebruar 2016 17:36
Järsku hakkas meeldima!!!! Ole rahulik, 15 aastasel,kes kodunt jalga laseb ja 5 mehega punkrisse jooma läheb on vemmal rohkem taga käinud kui lusikas suus. loomulik ei õigusta musti. mingu ja põrutagu kodus oma lehmi ja kitsi.
9. veebruar 2016 17:42
Teismelisi ei veena miski, neil on seoses keha kiire kasvuga neuroloogiline lollus, st nad on aeglasema taibuga, kui sama laps 11 aastaselt. Neid tuleb valvata ja turvata, kui tahate, et laps vaimselt tervena täiskasvanuks saaks.
Anzappi Monkikaka? 9. veebruar 2016 17:10
Hull on muidugi see, et plikad otsivad ägedaid kutte, kellega hängida, aga mustal nahh neid vaja, to paneb lihtsalt taha.Muide Rootsis ja UK sama pull, enamsti ikka ise kampa mindud.
ö 9. veebruar 2016 17:09
nb 9. veebruar 2016 17:03
istuvad paar aastat ära, saavad välja ja vägistavad edasi.
9. veebruar 2016 17:22
juba oldud ja tehtud, ring on täis, ning nüüd saab minna järgmisele ringile, irw
Uudisest võis lugeda, et 9. veebruar 2016 17:25
mõni neist tõenäoliselt Lapimaal syndinud põlissoomlasest on seda juba teinudki. Eks need nimed on ju vanad soome nimed. "Kalevalas" kirja pandud Elias Lönnrothi poolt. Emambe ja Mokango olid ju Väinamöise vanad semud.
olid küll 9. veebruar 2016 17:45
Ilmarise enda sepasellid .