Eesti uudised

Täna "Radaris" | Odini sõdurite Eesti haru asutajad: tegusid on vaja, mulina aeg on möödas! (78)

LISA KOMMENTAAR

Kahtlen asjas 9. veebruar 2016 21:18
See "juht" pole eriti arukas, lisaks on tal kas alko või narkoprobleemid.
Mitte ükski endast lugupidav inimene sellise "alluvusse" ei lähe.
Ka mina arvasin, et see liikumine on mingi arukate ettevõtmine, kuni selle hetkeni kui seda tegelast saate treileris nägin. Koheselt oli selge, et sellisega ma ei mahu koos õhele hektarilegi.
Mida veel kahtlustan? Seda, et see tegelane on meie jõu- ja repressiivstruktuuride poolt selleks "juhiks" sätitud ja just selleks, et minusarnaseid oleks palju.
Selleks, et sellesse liikumisse kuuluksidki mitte just eriti arukad inimesed. et saaks öelda, et see on kriminaalidest koostatud pätikamp.
Seda on tehtud enne (Vao särgimehed nt) ja tehakse ka edaspidi.
palju saad kirjutamise eest ""Reformikatelt RAHA? 19. veebruar 2016 03:11
Enamus eestimaa rahvast ---loodab ennast Koos kaitsta::
KAITSTA LAPSI ---Teie poliitilise surve eest ka::
soovitus 9. veebruar 2016 19:52
targem on vaikselt ja ilma selle märgita
nagu lasnakal sahistatakse olevat see põhjus miks pagulased siiaeriti ei kipu üks Rummus kõrkjates pikutanud (paar nädalat vist) eriti ülbe neeger kes rind kummis ärbelnud, et siit meie maja eest ei tohi mitte keegi kohalik mööda minna
Rummus ju nii rahumeelsed inimesed, eks ole
soovitus-le 9. veebruar 2016 20:34
Naljanumber 9. veebruar 2016 19:09
Teadagi mis tegusid taoline rämps teeb. Vähe olete veel kinni istunud väää!
bäää 9. veebruar 2016 19:22
need odini sõdalased ei saa näolegi nendele tegudele mida kavatseb lääne satanistlik rämps
nad ei salli,et valge inimene neist satanistitotakatest targem on, seepärast tuleb valge inimene mustade poolt lasta maha lüüa
uhhh! 9. veebruar 2016 20:35
No nüüd on küll lapsed pikalt arvutis näppudele valu andmas...
KÄI otse teed põrgu 19. veebruar 2016 03:13
värav on Nalja--numbrile juba avatud:
Albert, vana Koer 9. veebruar 2016 17:58
too mulle kohvi moosiga! Aga tegelikult, See Danel Puuder on alias hiljuti vallandatud narkopolitseinikule? Üldse on enamusel seotud härradel võltskontod. Miks on vajalik luua mulje, justkui endised ja praegused politseinikud rühmituses on kriminaalkurjategijad?
Murmanskis õpetati neile, et Köln asub 2500 kilometrit lõunapoole 9. veebruar 2016 17:38
http://riippumatonmedia.com/2016/02/07/venalaiset-hakkasivat-51-pakolaista-murmanskissa/
Ööklubi ees venelased peksid 51 Soome pääsemist ootavat läbi, kui need nende naisi käperdama hakkasid.
33 viidi politseisse. Ülejäänud 18 otse haiglasse.
Kristiina Allekõrs 9. veebruar 2016 16:41
Selliste promo on vale. Idakeskuses olen ise käinud ja seal oli tõesti palju muust rahvusest ja usust isikuid kuid keegi isegi ei puutunud ega vaadanud mu poole. Tegime aatriumis veel uljalt pilte üksteisest,turvadest eemal. Saatja oli õbluke malbe ja lühikest kasvu ,blond nohikutüüpi noormees. Ise olin ratastoolis.Ma sain kaamerat järelmaksuga ostes laevapiletid kahele tasuta kingiks kampaania raames. 2009või 2010a. Nägin seal olles Tõenäoliselt somaaliast koristaja toidumarketis.. Peale seda käiku mööda helsingit 3päeva sain aru,et mingit suuremat ohtu pole kuigi metroos oli üks elavam somaalia ja sudaanlaste punt aga omavahel. Idakeskuses oli ilusa pearätiga naisi. Inimesed nagu me kõik. Lärmakus pole mingi näitja. Pealegi on Odini Eesti haru juht Danel kriminaal: valdavalt küll varavastased aga ka kambrikaaslase peksmine mis võib olla enesekaitse vaid Tallinna vanglas. Lisaks varastas vanglas õelt. Retsidivist
Ma otsin kaamera järelmaksuga millega sain tasuta edastitagasi piletid kahele kingingituseks, siis läksin Soome,käisin idakeskuses ja nägin seal võõramaalasi s.h. somaaliast koristajat. Grammatika pole mu tugevaim külg just. Mul on ka vaid põhiharidus,ägedam loomus,töötus,elus tappa saanud koolis kuid ei toeta ikka...
Rudi 9. veebruar 2016 16:53
Grammatika võib nõrk olla, aga kui ei suuda isegi etteantud teksti korrektselt ümber trükkida....
" 2009või 2010a." kirjutad, kas sa üldse uudisei ei loe, telekat ei vaata? 9. veebruar 2016 17:17
Siis oli uusi tulijaid vähe, nad olid tagasihoidlikud. Suurem osa oli juba varem tulnud.
Massiline illegaalsete immigrantide invasionn algas siiski möödunud aastal ja detsembri lõpuks oli jõudnud Soome 32 478 varjupaigataotlejat (31.12.2015). Enamik uustulnukad on saabunud Iraagist (63%), Afganistanist (16%), Somaaliast (6%) ja Süürias (3%).
Ametlik teave on see!
http://pakolaisapu.fi/pakolaisuus/pakolaisuus-suomessa/
*
Ja siin kirjutatakse nende vägitegudest:
http://mvlehti.net/
Uudised alaealiste vägistamisest juba tavaks saanud 9. veebruar 2016 17:56
Tänane artikkel, Soome meedia enam ei varjagi tegijate päritolu ja nimesid.
"Yves Kimuete, 31, tuomittiin hovioikeudessa 4 vuoden ehdottomaan vankeuteen. Kenny Atoki-Embamben, 26, tuomio oli 3 vuotta 8 kuukautta ja Anzabi Jordan Mokangolle, 21, langetettiin 2 vuotta 6 kuukautta."
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1454990672789.html
9. veebruar 2016 16:37
Selliste promo on vale. Idakeskuses olen ise käinud ja seal oli tõesti palju muust rahvusest ja usust isikuid kuid keegi isegi ei puutunud ega vaadanud mu poole. Tegime aatriumis veel uljalt pilte üksteisest,turvadest eemal. Saatja oli õbluke malbe ja lühikest kasvu ,blond nohikutüüpi noormees. Ise olin ratastoolis. Peale seda sain aru,et mingit suuremat ohtu pole kuigi metroos oli üks elavam somaalia ja sudaanlaste punt aga omavahel. Idakeskuses oli ilusa pearätiga naisi. Inimesed nagu me kõik. Lärmakus pole mingi näitja. Pealegi on Danel kriminaal: valdavalt küll varavastased aga ka kambrikaaslase peksmine mis võib olla enesekaitse vaid Tallinna vanglas. Lisaks varastas vanglas õelt. Retsidivist Ma sain kaamerat järelmaksuga ostes laevapiletid kahele tasuta kingiks kampaania raames ja soomes käies nägin neid somaalasi s.h koristajat. 2009või 2010a. Tõenäoliselt somaaliast koristaja oli toidumarketis.. Peale seda sain aru,et mingit suuremat ohtu pole kuigi metroos oli üks elavam somaalia ja sudaanlaste punt aga omavahel. Idakeskuses oli pearätiga naisi. Inimesed nagu me kõik. Lärmakus pole mingi näitja. Pealegi on Indrek kriminaal: valdavalt küll varavastased aga ka kambrikaaslase peksmine mis võib olla enesekaitse vaid Tallinna vanglas. Lisaks varastas vanglas õelt. Retsidivist Danel oli see kriminaal kes 11a. istunud,kambrikaaslast tagunud jne.. Ajasin segi. Ma otsin kaamera järelmaksuga millega sain tasuta edastitagasi piletid kahele kingingituseks, siis läksin Soome,käisin idakeskuses ja nägin seal võõramaalasi s.h. somaaliast koristajat. Gramaatika pole mu tugevaim külg just.
A 9. veebruar 2016 17:42
Kirjuta lühemalt ja selgemalt -siin pole mingi Naistekas !
Huugo 9. veebruar 2016 15:57
Kui peris aus olla kama kaks selle Revali vanalinna järjekordselt segi peksavad - putlerovtsõ, putlerjugend või moslemid. See moslemite variserlikus on üllatav - ma pole kuulnud et see poolumbkeelne jeesti imaam või kesta on oleks vaevund selgitama, et moslemid ongi sellised-:) Me võidame nagunii-:) Müstika kuubis. Kui eestlased organiseerivad vabatahtlikke siis politsei/PPA/ harjutab kuda moslemeid, negrusi ja takkatipuks ISse vendi eestlaste viha eest kaitsta. Putleri FSB muigab ja tapab Süürias kobarpommidega edasi. Peaasi, et Kadõrov seljataga kui vaja koos 20 miljoni kõrilõikajaga.

A -Delfis kustutatud kommentaar 9. veebruar 2016 15:53
Ka Kaitselidu taasasutamisel (muide ,vene ajal ) imbus sinna nii kriminaale ,kui ka endisi miilitsaid ( kommudest ja muidu jotadest rääkimata ) -Sai Kaitseliit nendest jagu ja saab sellistest jagu ka Odini Sõdurid .EDU ODINI SÕDURITELE !
Delfi ei lase kommenteerida 9. veebruar 2016 17:21
... ja kui kirjutada midagi tõeset, mis nende vaadetega kokku ei lähe, on BÄNNNNN!
pipi 9. veebruar 2016 15:49
no ja mis on alternatiiv? lasemegi ennast käperdada või? 0 kvoot ei ühti ju meie "väärtustega" ja politsei ei saa, ei tohi või ei taha
Eestlastel puudub SENI VEEL kogemus 9. veebruar 2016 18:13
Igas arenenudki riigis, kus politsei tasemel, juhtub kogu aeg jubedusi
http://www.bbc.com/news/uk-england-leeds-35524340
.
haledad marionetid 9. veebruar 2016 15:27
Vene kaabakad on 60 aastat eestis ja tallinnas inimesi alandanud, röövinud, tapnud ja seda pole need o´dinid kunagi tajunud. Võitleme jälle vaid selliste probleemidega millele vastu hakates teame, et ei saa ise tappa?
Rudi 9. veebruar 2016 15:39
seppik, kallas, lauristin, raud, sutrop, lobjakas, saul, ...Ja nemad on VENE kaabakad?
kle Rudi 9. veebruar 2016 15:51
Lapsik tühikargaja, kes muud peale haukumise ei oska... sinu suguste lontruste põhiviga on see, et sa ei saa enam üldse aru millest jutt käis. Pole ime, t1blunnide mõttemaailm on jäänud neandertaalide aega pidama
9. veebruar 2016 16:01
sina 15.51 haisukott kobi ahju nurka oma kohale ja vaheta haisused püksid.
Ants 9. veebruar 2016 16:11
Rudi, kuidas täpselt on nimetatud isikud sind ahistanud, käperdanud või vägistanud? Sa oled ikka puruloll.
Ma väga tahaks teada, kuidas need "sõdalased" hakkavad eristama pagulasi (kellega meil probleemi pole ega tule) tavalistest turistidest ja tudengitest? Hakkavad profülaktika mõttes igale vähe tõmmumale või tumedate silmadega inimesele kümnesse sõitma? Kõvad kaitsjad tõesti.
Nad võiks oma Soome-ehitaja mullist välja tulla ja saada aru, et Eestis pole mitte midagi, mis neid pagulasi siia tõmbaks- ilm on s*tt, palgad on olematud, sotsiaalabi samuti. Kui nad ka kvoodiga siia tulevad, nad kasvõi ujuvad siit Soome-Rootsi. Niiet täiesti mõttetu paanika. Aga eks see, kes kardab seadusi, näebki igalpool tonti.
Rudi 9. veebruar 2016 16:29
Las sinu politruk tõlgib sulle selle lause : seppik, kallas, lauristin, sillart, raud, lobjakas, sutrop... Nendetaoliste sõnavõtte komminismi ülistamiseks lugesime 1980-ndatel igast ajalehest! Nii vene- kui ka eestikeelsetest! Nii et NEMAD ahistasid ja vägistasid minu mõttemaailma! Nagu ka sina praegu seda püüad (asjatult) eestlasi vägistada oma refi-sotsi-libero- kommunistliku kiidulauluga!
sulev 9. veebruar 2016 16:34
Ants,võta roosad prillid eest ära.
sulev 9. veebruar 2016 16:34
Ants,võta roosad prillid eest ära.
ei usu enam 9. veebruar 2016 15:05
Brüsseli mulina-aeg ei saa iial mööda...Pole pääsu,maailm muutub mustaks ja islamlikuks nagu n e n d e jumal ütles.
... 9. veebruar 2016 18:34
ei ta muutu, kui ise ei lase muutuda oma maailmal mustaks ja islamilikuks, nende jumalatega ei ole meil midagi teha, need on nende jumalad ja meie vaenlaste jumalad on meie vaenlased. Puruloll, läheb võõrast jumalat paluma ja võõrastele oma jõudu ära andma. " Anna" fraasiga saavad nad õiguse sinult kogu jõud võtta, oma kogukonna hüvanguks kasutamiseks, sina saad põske.
Soovitus 9. veebruar 2016 14:59
Siin Eestis pole praegu murjamitega probleemi, põhirõhk tuleks praegu panna putinoididele, samasugustele väärkasvajatele, kes viljelevad oma "paradiisimaa" kultuuri ning sülitavad Eesti peale!
Rudi 9. veebruar 2016 15:20
Keda sa mõtled "putinoidide" all? Neid, kellele ei meeldi pedeseadus?Majandusmigrandid? Ülimalt rahulolematu olen eesti rahandusministeeriumi avalduse : "Võrreldes 2014. a. lõpuga vähenes riigikassa hallatavate likviidsete varade maht 347,6 mlj, euro võrra ehk 23,3 %" peale!! Olen nüüd "putinoid"?? Et Sealt allikast : " Eesti riigieelarve kulud ületasid tulusid 350 000 000 euro võrra" , see on juba absurd, ja nüüd olen ma "putinist"?? Sinu EL ja usa (või nato, vahet pole ) tambib oma vanarauda siia, et saaks sõdida? Ma ei taha sõda Eestimaal, olen ma nüüd "putinist"?? (Aga kahjuks see sõda tuleb siin, ja varsti!) brüsseli mõistes MEIE siin, Eestimaal, pole Eesti Vabariik, vaid Euroopa Liidu idaalad!! Oled lugenud ajalehti? Seal on NEMAD,SEAL, seda selgesõnaliselt väljendanud! Olen nüüd "putinist"??
soovitusele 9. veebruar 2016 15:24
Kus Eestis sa elad? Mis ajastus sa elad?
Rudi 9. veebruar 2016 15:28
Sinu "paradiisimaa" pede ja islamikultuuri? Jah, ka nemad, nagu ka sinagi, sülitad oma kahe puuduva hamba vahelt Eestimaa peale!
fakt 9. veebruar 2016 15:54
ilmselgelt puuduvad sul ajud, vaadates su kommentaare siis midagi arukat sealt ei tulegi, haugu haugu, keegi nagunii sind odekolonniaju tõsiselt ei võta.
Ants 9. veebruar 2016 16:12
Soovitus2 9. veebruar 2016 15:48
Kes rääkis mingisugusest pedeseadusest ja Eesti majandusest? Meilt ei küsiks ka Venemaa, mida me tahame ja mida me ei taha! Ajalugu on näidanud selle terroristliku maa palet! Ja mina elan siin ajastus, kus pehme valitsus on kahjuks lasknud sovjetijäänukitel SIIN poegida juurde neid t1blunne, kellele Eesti elu korda ei lähe, kes näitavad üles oma lugupidamatust ning vastumeelsust Eesti, Eesti seaduste, Eesti lipu ja eestlaste suhtes, need kellel ripub kodus oma "paradiisimaa" brigadiri Mikrohitleri pilt, ehivad oma saanid terrorismi/genotsiidi lintidega (oranži-must), kes peab õigeks kõike, mida see esiterrorist ütleb ja teeb, muu seisukoht on talle kohe NATO, EL-i, juutide vms ajupesu... kuna mu kommentaar puudutas su hinge ja kiunu lahti võttis siis järelikult oled üks neist!
Rudi 9. veebruar 2016 16:07
Sinu pika seosetu sõnadejada mõte? Lugesin mitu korda läbi, aga ei saa aru, mida tahad öelda! "Esiterrorist" on siis kes? Merkel?obama? junker? Eks nad seda ongi! Aga terrorismi/genotsiidi? Mõtled Afganistanis venemaa-vastase võitluse jaoks nato poolt loodud "talibani"? Mis on sujuvalt muutunud ISIS-eks (või mis nime talle nüüd ka pannakse)? Genotsiid oli türklaste poolt armeenlaste hävitamine! Aga mida sinu arvates peakski küsima venemaa? Lugesid eilset delfit? Aha et sa ei oska lugeda...Et sulle antakse tekst oravate komsomolikomiteest ette, ja sa pead selle siin ümber trükkima.. Võimalikult veatult.. Eilses delfis : Venemaa ehitab EESTI Vabariiki kosmeetikatehase, et saaks oma tooteid eksportida euroopa liitu ja ukrainasse, kus nende tooted on keelatud!!! Et töökohti tuleb, on hea!! Aga niipalju siis "venemaa-vastastest sanktsioonidest"!! KÕIK MÜÜGIKS euroopa liidus!
9. veebruar 2016 18:42
Türgis käib praegu kurdide vastane genotsiid, kas Tälfi sellest ei kirjutagi?
EESTI INIMESTE PEALE 19. veebruar 2016 03:19
SÜLITAS JUBA SM, ANSIPI AJAL ,,,TEMA TEHTUD SIGADUS ...""MINGE AGA VÄLIS--RIIKI JA SOOME TÖÖLE,,KUI TOIME EI TULE:::
NAGU POLEKS KAHJU OLNUD --NOORTEST EESTI PEREDEST:???
LIIGA PALJU OLEME TALUNUD SIGADUST ,,RAHVA ÜLE,, ((SÕIDETAKSE KA ÜLE;;; -- JA OMA RIIGI 2004 --2014POLIITIKUTE
MÖGA PÄRAST,,,ONGI AEG
VASTU KA JUBA HAKATA...
!!! 9. veebruar 2016 14:51
Üritus ise on põhimõtteliselt õige. Kuigi ei saa eitada, et õige lipu alla võib vahel sattuda ka valesid mehi, kes üritusele au ei tee.
A 9. veebruar 2016 16:04
Mäletan ,et Maidani revolutsiooni ajal ütles ,üks ukraina rahvuslane kohe rahvahulgale otse välja ,et ka meie hulgas on kaabakaid ,kriminaale ja lurjuseid ja me peame nendest lahti saama ...ja ka meil on neid IGAS ÜHENDUSES ,selles võime kindlad olla !! -Kui me selliseid nii hirmsasti kartnud oleksime ,oleks meil ka Vabadussõda ja Laulev Revolutsioon jäänud olemata !
tubli,toetan igatahes 9. veebruar 2016 14:27
..ehk hakkab mõni nekru nüüd ka mõtlema,enne ,kui oma mänge kukub mängima..White Power
humm 9. veebruar 2016 14:15
Soomes on se probleem, mitte Eestis. Her Tan elab ju soomes. Eestis sa kaua Elus ei püsi niisama vegeteerides.
eestlasele meeldiv 9. veebruar 2016 15:06
Küll püsib,kui eesti asja ajab.

9. veebruar 2016 14:10
ODIINi sõdurid... ajaakirjanikuks saab tänapäeval iga põhihariduseta lammas.
miks mitte 9. veebruar 2016 15:39
kui ministrikski saab põhiharidusega.
Ooodin! 9. veebruar 2016 15:40
MA KA MÕTLESIN, ET TEA,KAS TULETAS SÕNA "HUNDIIN" PÕHJAL SELLE ODIINI?
Taibud 9. veebruar 2016 14:00
Kui saatana sümbol seljapeal ei ole see tõsiselt võetav.
9. veebruar 2016 14:23
9. veebruar 2016 14:32
Ära aja jama,Tallinnas pole mitte midagi häda.Kui nyyd tekivad rahutused,siis seesama odini jama,kes tekkinud perevägivallatsejatest ja politseile tuttavatest.No selliseid ei saa kindlasti tösiselt vötta.Minge appi politseile vöi kaitseväele,miks te ei taha korralikku koolitust koos öppinud inimestega.Pole meile vaja mingeid rahutusi ja vihameelseid ja ebaviisakaid öhtul tänavale
14:32-le 9. veebruar 2016 15:07
Kas peame "häda" ära ootama või ennetame?
Pole meile ka vaja 9. veebruar 2016 15:51
saksa ja rootsi eeskujusid, kus politsei tegeleb pagulaste kuritegude kinnimätsimisega.
kristlane,adventist 9. veebruar 2016 13:49
Kuritegelik jõuk on ainult vägistajate hoordid,aga mitte Odini sõdurid.
Hus 9. veebruar 2016 14:34
Las vägistavad. Immigrandid kiusavad siin naisi, siis neile tontidele ongi paras panna riist tagumikku tantsima. Ei ole siin midagi nii, et tulevad siia Euroopasse ja teevad mida tahavad.
7.päeva adventist 9. veebruar 2016 13:46
Saksamaal politsei vaikib vägistamisi maha,see on loomulikult normiks kogu massoonlikus EU-s,rahvas peab ise kaitsma ennast,teisiti ei saa.Merkel tegutseb karistamatult edasi,järelikult on kogu Euroopa ohus.
9. veebruar 2016 14:24
Saksamaa on ennemgi ajaloos käitunud juudana.
A 9. veebruar 2016 17:46
Nagu Mart Helme kunagi ühes Vaba Mõtte Klubis ütles ,on Saksamaa kõige egoistlikum ja salakavalam riik maailmas
jüri 9. veebruar 2016 13:40
Huvitav-huvitav. Kelle eest see ODIN kavatseb inimesi kaitsta ? Kui pagulaste , siis küsin kus mujal peale meedia kanalite nad neid näinud on ?
Aga kui inimene tahab tänaval jalutada , siis pole vaja end ehtida igasuguste siltide ja nimedega.
jürile 9. veebruar 2016 13:46
Kus te küll elate? Tulge Tallinnasse ja tehke silmad lahti!
jüri 9. veebruar 2016 14:27
elan tallinnas ja olen ilma silmaklappideta.
PS. Igas inimeses , peale enda , pagulase nägemine on tervisehäire.
jyrile 9. veebruar 2016 14:32
Ära aja jama,Tallinnas pole mitte midagi häda.Kui nyyd tekivad rahutused,siis seesama odini jama,kes tekkinud perevägivallatsejatest ja politseile tuttavatest.No selliseid ei saa kindlasti tösiselt vötta.Minge appi politseile vöi kaitseväele,miks te ei taha korralikku koolitust koos öppinud inimestega.Pole meile vaja mingeid rahutusi ja vihameelseid ja ebaviisakaid öhtul tänavale
9. veebruar 2016 14:34
Loll oled vöi kusagilt maalt??!!Mitte midagi pole Tallinnas ohtlikku ega rahutusi.Neid vöivad teha vaid needsamad odini hullud,kes ise kokku klopsitud ja pole mingeid öigusi meie rahvast hirmutada ega lollitada.Hullumeelsus
kuule 9. veebruar 2016 14:36
Käin hilja linnas ja pole kunagi mingit jama,peale möne joodiku.Mis loll jutt see siin on.Sellised neid ebanormaalseid jutte kirjutavadki,mis ei vasta yldse töele.Milleks????!!!
Refugee 9. veebruar 2016 13:40
Ma vaga loodan,et nad kukutavad ka praegu voimul oleva valitsuse,kes riiki maha parseldavad.
9. veebruar 2016 14:26
see valitsev klikk tuleks koheselt kõrvaldada.
kaido 9. veebruar 2016 14:56
Ma väga loodan, et nad paugutavad ka t1bl4dele ja putinoididest kesikutele, kes Eesti riigile sülitavad!
andke 9. veebruar 2016 13:26
asjalik ning eestimeelne ettevotmine 9. veebruar 2016 13:25
seega võimalik siis politsei laiali saata kui ISISE vabadusvõitlejate kaitsja ... ning pabulastest vägistajate aitaja ... lootus et nende hulgast ka kohe mõned tugevad ja asjalikud riigile ministreid saaks ja eriti vaja eestimeelset rahvale mõtlevat presidenti - mitte mõnd nätsu-ilastajat.

Brunn 9. veebruar 2016 13:21
Eks Edgari miilits-mupo on hetkel veidi segaduses. Kuid olgem rahulikud. See on tugi mis tegutseb pättide vastu. Oli ka nõuka ajal Tallinnas paksud vene mammid punased lindid varrukal ja side meremeeste partullidega. 1970 AASTATEL PATRULLIS LINNAS ARMEE .Kaks sõdurit tääkidega ja ohvitser tt püstoliga. Noored narkarid sirguvad peale ega teagi kes oli ASSO KOMMER.
sa Brunn oled kohati ikka päris segi, 9. veebruar 2016 14:38
eriti siis,kui jutt venelaste peale kisub.Sellist lolli juttu armee patrullimisest linnas,annab ikka välja mõelda.Need oli sõjaväe komendatuuri patrullid,kes linnaloa saanutel madrustel ja sõduritel dokumente kontrollisid.
Juhtusin ise, täpselt mainitud ajal, mereväest puhkuse saama ja vormis,vindise peaga restorani uksetaga sisselaskmist nõudma.Komendatuurist lasti tulema,saadi asjast aru aga sõrme vibutati,et joogisena vormi kanda ei tohtivat.Ma muidugi polnud veel isegi koju jõudnud,kuid puhkust rikkuma ei hakatud.Vabalt oleks võinud juhtuda nii,et oleksin puhkuse kartsas veetnud.
9. veebruar 2016 13:20
Vaenlane on salakaval madu ja tegutseda tuleb targalt. Alustasite juba rumalalt oma nimekirjade ülesriputamisega. Palju õnne, võtate tule enda peale ja kellele see kasuik on?
9. veebruar 2016 13:28
no jaa nüüd IRL ja Reform saadab kohe oma kärbatunud jõustruktuurid kallale igasuguste juhmide süüdistustega nagu alati.
9. veebruar 2016 14:34
nagu pasamees juba... saan aru, kui valgete suurte mütsidega isikudki ringi liikuma hakkavad, vahet pole, eesti on eestlaste maa, kes eesti keelt ei oska - merre .
mimm 9. veebruar 2016 13:20
staarüürnik lall 9. veebruar 2016 13:12
Ha haaa -tahaks neid tölle Lasnagorskis patrullimas näha! Kes kelle minema löb!
ˇˇJÜRIÖÖD OM:::VAJA 9. veebruar 2016 12:52
SIIS LÜÜA MINEMA KÕIK KES POLE ::: YANA TOOMI RAHVUSKAASLASED,,, SEST 75% EI TAHA NEIST VÕÕRAID-KÜSITLUSE TULEMUS----