Krimi

Nõmmel tegutseb väidetavalt koeramürgitaja

Õhtuleht.ee, 9. veebruar 2016 12:28

8 KOMMENTAARI

K
!!!/ 9. veebruar 2016 15:02
Kui loom omapäi ringi jookseb, pole süüdi mitte loom vaid tema vastutustundetu omanik. Mõttekam oleks selline mürgitada, mitte aga süütut looma. Aga kui loom jalutab korralikult omaniku rihma otsas ning tal on ka suukorv peas, siis ei saa loom ju ei tea mida endale tänavalt sisse süüagi.
k
Klliki/ 9. veebruar 2016 21:29
Suukorv peas??? Vastik sadistiraisk!!!
t
to Klliki/ 10. veebruar 2016 01:10
Õigus! Muidugi mitte, sest koer on inimese parim ja ustavaim sõber! Minule aga lausa sugulane ning pereliige. Seejuures tähtsaim, kelle ümber peres kõik keerleb. Ja kui ta tänaval mõnda tüüpi hammustabki, siis on see tollele paras! Ärgu jäägu minu kullakallile pereliikmele ette, ärgu ärritagu teda. Kas või jultunud silmavaate või pesemata ihu haisuga.Tõmbugu parem heaga teeveerde või kraavi, ärgu tolgendagu meil ees. Sestkõnnitee on siiski meie, koerasõprade jaoks.
Tegelikult olen ma selle võõra inimese puremise vastu. Mitte et mul neist raipeist kahju oleks. Need inimeserajakad on ju nii räpased ja igasugu halbu haigusi ning parasiite täis. Vaat kui veel nakatab minu kullakallist pereliiget.
g
gyh/ 9. veebruar 2016 13:33
mürgitamised käivad juba augustist peale, kopralõksu juhtum veel lisaks, hoidke oma lemmikloomad kaitstult, muud võimalust ei ole.
t
to gyh/ 9. veebruar 2016 15:07
Teatavasti on kuri hunt tegelikult looduse sanitar. Seega väga vajalik tegelane, ilma kelleta loodus läbi ei saa. Sest vigased, nõrgad ja haiged isendid tuleb ju välja selekteerida. Vahest on ka selline salapärane mürgitaja omamoodi "vajalik isik"? Nimelt hooletute ja vastutustundetute loomapidajate distsiplineerijana? Et nood oma lemmikloomi omapäi välja ei laseks. Kõlab küll üsna küüniliselt, kuid vahest on seegi omamoodi tõsi.
s
10. veebruar 2016 17:02
Sanitaarhunt tuleb lasta mürgitajaid likvideerima.
k
..../ 9. veebruar 2016 12:54
kaamerad üles ja lukus väravale silt, et jälgitakse. Lemmikloomade liikumine piirata sellise aiaosaga, et sinna võõrad ligi ei pääse. Tean aastatetagust juhtumit, kus ühest uuest majast tööriistade jms.varguseks mürgitati naabrite koerad - andis võimaluse märkamatumalt tegutsemiseks.
1
12:54-le/ 9. veebruar 2016 15:47
Ta viskab selle söögi üle aia!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee