Maailm

Uudist täiendatakse!

FOTOD JA VIDEO | Baierimaal põrkas kokku kaks reisirongi (22)

Toimetas Kristin Aasma, 9. veebruar 2016, 10:01
Kopterid ja päästeteenistus Bad Aiblingi lähedal 9. veebruaril. Kokku põrkas kaks reisirongi.Foto: Reuters / Scanpix
Saksamaal Baieri liidumaal põrkasid kokku kaks reisirongi. Üle saja inimese sai vigastada, neist 40 raskelt. Hukkunute arv kasvab.

Rongiõnnetus juhtus Münchenist 60 kilomeetri kaugusel kagus asuvas Bad Aiblingis. Üks rongidest jooksis rööbastelt maha ning mitu vagunit paiskus ümber, vahendas The Local Saksa politseid. 

Rongide laupkokkupõrge toimus hommikul kella seitsme ajal kohaliku aja järgi. Rongis reisis palju koolilapsi, kel on karneval puhuks koolivaheaeg. 

Politsei pressiesindaja Stefan Sonntag ütles uudisteagentuurile Associated Press, et kaks kohalikku rongi põrkasid kokku ühe rööpapaariga raudteel Rosenheimi ja Holzkircheni vahel hommikul veidi enne kella seitset. Hukkunuid oli esialgsete teadete järgi neli, pärastlõunal teatati üheksast ohvrist. Tõenäoliselt hukkunute arv kasvab.

Vigastatuid on üle saja. Kohaliku politsei teatel on viis vigastatut kriitilises seisundis ning veel 50 inimest raskete vigastustega.

Raadiojaama Bayerische Rundfunk teatel oli ühe rongi juht hukkunud, teist ei olnud veel leitud. Rongikatastroofi juhtumise põhjused pole teada, vahendas The Local.

Õnnetuspaigas käivad päästeoperatsioonid.

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee