Maailm

Politseil pagulasi tulistada soovitanud Saksa poliitikul keelati Augsburgi raekojas kõnepidamine

Õhtuleht.ee, 8. veebruar 2016 23:35

35 KOMMENTAARI

V
!!!/ 10. veebruar 2016 01:35
Vaat kus pühaduseteotaja selline! Või tema tahab vagade pagulaste pihta kõmmutada lasta! Kas ta siis ei tea, et pagulane on Sakamaal sama püha ning puutumatu, just nagu näiteks valge lehm Indias?
K
Jahitrofeed/ 9. veebruar 2016 13:37
Kõik metsaloomad teadsid ammu jubaet varsti tuleb inimjahi luba.Nüüd õige aeg on valmis panna lõksud,küüned, hambad ja veel teised nõksud.Trofeedevõistlus kuulutati välja,see loomadele tegi palju nalja.Kui stiimul käes, mis siis viga küttidaja inimesi maha nottida.Refr. Hammas hamba vastu, juhhei,küüne vastu küüs sul, juhhei,metsaelu lõbusaks teebkoopaseinal inimluust trofee.Ka kitsendusi seadus ette nägi:vaos tuleb hoida oma jahivägi.Sa ära küti emasid ja lapsija mehi kes on veidi võtnud napsi.Läks hooaeg lahti, metsas pidu käis,kõik loomad olid poolteist päeva täis,kui ükskord ära vajus kolkund õllevahtläks lahti inimesejaht.Refr. Hammas hamba vastu ...Nüüd põlislaanes näitus tehti lahti,kõik loomad väsind pärast pikka jahti,kuid nende silmist paistab rõõmus meelja uhkelt seinal ripuvad trofeed.Tõi põder uhked sarvekandja sarvedja hunt, kel inimsooga vanad arvedtõi hulga sääreluid, mis puhtaks näritudja vaiguga nii kaunilt lakitud.Refr. Hammas hamba vastu ...Kahejalgne loom, üllas looduse kroon-võta endal teadmiseks see.
a
Aga see oli õige soovitus/ 9. veebruar 2016 12:29
need sissetungijad parasiidid ei lõpetagi sisse rünnet, kuul kuklasse ja mats munadesse, juba üle 8000 on tulnud nende parasiitidega ISISE sõdalasi sisse saksamaale, ega need jälgid elukad head ei tõota
k
kogu tõde/ 9. veebruar 2016 11:50
Saksamaa koorekiht sai Saudi araabialt nafta rahasid. Nüüd nad peavad kogu Araabia mässumeelsed kes on mingite kuritegude organisatsiooniga seotud vastu võtma. IMFs on juba 3,6 triljonit eurot Saudi araabia ja põhja aafrika rahad. See poliitika on nii kinni makstud et kas Saksa kohalikudele meeldib või mitte. Ise asi on see kui hakkata liigutama end! Soomes peavoolu meedia ei lubata araabia või neegri vägistajal avalikustada. Ja kui ohver midagi peaks rääkima tulevad neegri sõbrad neegrid ja hakkavad teda terroriseerima. Soome politseid ei tohi sellele sekkuda sest mäletame küll kes on Valge jõud või Ku kux klan. Oiii kui hirmsad nad olid andsid neegrile labida ja kõplad ning pidid põllul töötama.
p
piirivalvur/ 9. veebruar 2016 11:26
Ma ei mõista, mis siin üldse on arutada? See on ju loomulik, et piiririkkujad, ehk kurjategijad tulebki maha lasta. Tundub, et maailm on unustanud mis funktsioon on piirivalvel...
t
tubli naine ju/ 9. veebruar 2016 11:00
Imelik, aga kui nüüd Eestist hakkaksid meie näljapalgaliste massid ründama mingi riigi piire siis ei pea olema hiromant et teada, mis meiega tehakse. KUi vaadata, kui vägivaldselt käitutalse pagulasvastaste rahumeelsete demonstrantidega ja kuidas antakse parasiitidele ja mõrtsukatele võimalus endale ja oma suguharudele hüvesid nõuda, siis on seis vaieldamatult valgete põliselanike kahjuks. Kui see pole rassism ja genotsiid, siis mis see on? Kui nad ründavad massiga kõike, mis teele jääb, kui nad kehtestavad siin oma kombeid ja korda nii, et isegi politsei kardab, siis mismoodi neid korrale kutsuda saab kui mitte kuulidega?
a
alf/ 9. veebruar 2016 09:36
Ilmselt on Merkeli propaganda ohvrid nii maha surutud , et ei julge ega saa ennast kaitsta põgenike massiinvasiooni eest. Aga leidub siiski inimesi, kes saavad asjast õigesti aru. Võiks kutsuda see naine Eesti , et kuulda ,mida on temal öelda?
m
Miks põliselanikud siis ennast kaitsta ei tohi???/ 9. veebruar 2016 09:18
Miks siis ei peaks selliseid metslasi, kes jõu ja vägivallaga võõrasse riiki tungivad, tohtima tulistada?
See mustade metsinimeste kari on ju kurjategijate kamp, kes Euroopa põlisrahvast vägistama ja tapma tulevad...ja põliselanikel polegi õigust ennast kaitsta???
Näha on, et sellele loomakarjale ju sõnad ega muu ei aita

k
Kõrgel punalipp meil lehvib/ 9. veebruar 2016 08:52
Meie, Eestimaa marksistliku noorsooühingu, MTÜ sallivusstringid, vasakpopulistliku äärmusrühmituse SDE liikmed, mõistame karmilt hukka Saksa putinimeelse-kremlimeelse-rassismimeelse-paremääremeelse-ksenofoobimeelse, parem-vasak-ees-tagameelse Frauke Petry vihase kõne ja nõuame tema kõige karmimat karistamist euroislamistlike väärtuste kohaselt, loe: kividega surnuksloopimine
e
Eesti mees/ 9. veebruar 2016 08:11
Vot sellist tahaks omale naiseks
e
Eesti mees/ 9. veebruar 2016 14:13
t
Tulistamisega on selline lugu/ 9. veebruar 2016 07:20
Kui lased mõne illegaali piiril maha, see ei ole uldsegi suur kaotus kuna see võtab teistel tulijatel tahtmise piiri rikkuda ja võtta ette riskantset Vahemere ületuse reisi. Kokkuvõtvalt see piiril tulistamine hoiab ara paljud uppumissurmad- Lisaks veel hakkavad inimesed mõtlema ja tegema elu paremaks oma kodus ega kipu enam euroopasse prii soogi ja elamise peale. Head tulistamist soovides !
m
Mitte/ 9. veebruar 2016 07:02
lihtsalt tulistama,vaid lausa küttima peaks neid pagulasi,kes ebaseaduslikult piiri ületavad!Nad peavad teadma,et sellise tembu eest lastakse maha,siis ei tule see neile üllatusena!
a
austria ujulas/ 9. veebruar 2016 06:45
vägistati 10e aastane poiss
B
Paras aeg/ 9. veebruar 2016 06:38
Breivik välja lasta. Saab kogemusi värskendada.
k
Keelasid ära ?/ 9. veebruar 2016 04:27
Hea näide sotsiaaldemokraatide sihtumisest
s
ssd/ 9. veebruar 2016 04:01
Kurt Gribl on sots.
Sotsid keelaksid saksa rahvuse üldse ära, kui võimalus antaks.

j
jube/ 9. veebruar 2016 02:07
ise veel naine ja nii suure verejanuga , ta on ohtlik sakslastele ka kindlasti. maha tuleks võtta ta üldse
t
to jube/ 9. veebruar 2016 14:15
käi v.... muud ma sulle ei ütlegi. kes siis Usa võmmid on ? minigd erilised verekoerad ?
r
rootsist/ 9. veebruar 2016 02:00
lasku aga edasi ennast peksta siis!
viimasel päeval on siin põlema pandud sündmuskohale sõitnud politseiauto ja kiirabiautol klaasid sisse visatud.
http://www.expressen.se/gt/en-polisbil-har-vandaliserats/
e
ei olda rahul norrapoliitikaga/ 9. veebruar 2016 11:45
M
???/ 9. veebruar 2016 01:49
Milleks siis üldse riigipiir, kui seda kaitsta ei tohi?
Muuseas, meie piirivalve ongi juba eesrindlikud eurotaktikad omandanud. Internetis oli katkend, kuidas meil piiri kaitstakse. Kuidas kaks piiririkkujat üle jõe Venemaalt Eesti poole kahlavad. Kuidas peale sattunud piirivalvepatrull siis riigi piiri "kaitses"? Ainult verbaalselt. Kahemeheline patrull karjus kaldalt et "Stopp!" ja "Stopp!". Algul üks, seejärel teine ning lõpuks kahekesi kooris. Aga tulu ei mingit, piiririkkujad muudki trügisid edasi. Kui kisakoor lõppes, käivitus taktika nr. 2 Piirivalvurid sirutasid käed ja aitasid peatumiskäsku ignoreerinud piiririkkujad porisest jõekaldast lahkesti üles. Vägagi teenistusvalmilt. Seejärel viidi tõmmud lõunamaa mehed kibekähku kordonisse, et nood e külmetaks ega nohu ei saaks. Seal kuivatati riided ja anti kuuma kohvi ning võileibu, enne kui nood autióle pandi ning Vaosse sõidutati. Toetuseks sealsele jalgpallimeeskonnale. Vot nii tuleb euroopalikult piiri kaitsta! Mitte aga püssi paugutada, nagu mõni rassist siin soovitab. Õppige õigeid euroopalikke piirikaitsmise taktikaid!
e
Eva/ 9. veebruar 2016 01:21
Pagulased tulevad, et pääseda tulistamise eest ja siin hakatakse neid ka ahistama, see ei kõlba. Piirikontroll oleks pidanud tõhusam olema. NATO väed peaksid minema korda looma riikidesse, kust põgenikud tulevad.
m
mis sa VEEL EI TAHA/ 9. veebruar 2016 01:54
sellistesse riikidesse saadetakse teisejärgulised lakeid,seal võib sandiks või laibaks saada
p
Poloogna prohhvessor/ 9. veebruar 2016 02:48
nato liikmesriikide väed olidki seal "korda loomas" ja kltspäid kiviaega pommitamas. Sealt see asi alguse saigi. Igale desertöörile kalass pihku ja mingu tehku seal endale selline kalihvaat nagu meeldib.
o
Ongi normaalne/ 9. veebruar 2016 08:00
et parasiite tulistatakase. Saavad vähemalt aru, et pole mõtet pikka teekonda ette võtta, kui taharrush gamea asemel saad kuulirahes joosta, pyksid täis.
t
to Eva/ 9. veebruar 2016 14:17
Oled sa tõesti nii lo..., et aru ei saa, et siia ei tule pagulased, vaid muidu sööjad ? Õiged pagulased on ainult healjuhul 10%
oled tüüpiline naine, kes käib fiktiivabielusid sõmimimas :)))
õ
õige keeld, või tema on ehtsate ja uute ,tarkade ja väga arenenud/ 9. veebruar 2016 01:20
"sakslate " vastu !!!
Muide, Frau merkel juba kisas peale nõupidamist mister Obamaga,et Putin käskis pagulastel tulla .
Ega tema ei kutsunud kohe kedagi .
Ja tema ei on lausa vapustatud sellest taharrush gameast ,röövimistest,vägistamistest ,tapmistest.
Frau on nii vapustatud, et kohalik saast pidagu lõuad ja tehku,mida pruunpeeline "sakslane " vähegi nõuab.
7
7.päeva adventist/ 9. veebruar 2016 01:18
Mingi nn parempoolsete ilukõne,tegelikult lasti ja lastakse Merkelil edasi tegutseda ja järelikult on sakslased reaalselt haiged.
n
Nii see on/ 9. veebruar 2016 01:15
Seal Saksamaal ja Austraias parempoolsed küsisid just Aserbaidzaani käest? Mida nemad teevad kui ühel heal päeval kubiseb terve õu sisse tulijad. Paari põevaga jõudis vastus. Aserbaidzaani vabariik võtaks sõjaolukorrana ja seda peetakse mingiks invasiooniks. Kui see peaks ootamatu olema et eile ei olnud ja vara hommikul avastad et on seltskond kes ei peaks siin kuuluma.Ehk siis seda et nad kuulutaksid eriolukorra ja võtaksid ikkagi relvad välja. Seoses Aserbaidzaani Karabahhi juhtumi tõttu! Kui neile teatakse 3 nädalaga ette et tulevad kuskil 100.000 siis kutsutakse Aserite üle kogu maapiirkonna juhid. Et arutada tsoonidesse ehk siis A tsoon kus peremudel nn dokumentidega ja lapsed isad emad, B tsoon on see kes on lapsega ja isaga ehk siis selgitakse, Ctsoon on need kes on mehed kellel puudub doklument või dokument aga pere pidavat seal konfliktis olema. Need Tsoonid peetakse Sotsiaal karantiin Tsooniks. Kus ei lasta massil laiali valguda seoses kuritegevuse ja muude ilmingutena. Tsoonides saaksid töötada humanitaar abi ja muud abiorganisatsioon. Küsimus oli 2015 kui see möll hakkas.
a
9. veebruar 2016 00:54
Aga täpselt nii tulebki tegutseda...esimesed read sirgeks,tagumised kaovad juba ise tuldud teed tagasi.Hiljemalt suvel kõik see nii toimubki....kõik muu ei toimi

k
Kohutav/ 9. veebruar 2016 00:23
Ma olen nõus,sellist vihakõne pidajat tuleks koheselt kohelda kui viimast rämpsu,ma loodan et ta vägistatakse ära saksamaal.
i
ise kirjutasid vihakõne/ 9. veebruar 2016 00:34
ja ise panid omale ühe ja ainukese plussi :) lol. Ole rahulik, küll varsti sinu moslemid ära vägistavad kui viimase rämpsu,
a
austus/ 9. veebruar 2016 00:14
on vast julge naine, selline asi välja öelda on ikka paras julgustükk, kui pigid maha ei tapa, teevad seda nüüd omad jäledad liberastid.
t
tubli tüdruk/ 9. veebruar 2016 00:09
Huvitav kuidas siis veel sissetungijaid vastu võtta?!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee