Eesti uudised

Põhiseaduskomisjon: riigikogu liikmetel peaks olema õigus kuuluda ka volikokku

Õhtuleht.ee, 8. veebruar 2016 15:06

6 KOMMENTAARI

m
Maxumaxja/ 8. veebruar 2016 21:50
Kõrgem võim meie põhiseaduse järgi peaks ju rahvas olema.Tuleb Toompeale minna,kui massi on 10korda rohkem kui neid muidusööjatest nn rahvaasemikke siis peaks ju rahva tahe ülim olema.Või otsustavad ikka paar tegelast reformi tagatoast.
K
!/ 8. veebruar 2016 18:23
Kahtlemata. Ja lisaks veel ka olla haldusnõukogute liige. Töötada erafirmades. Olla ehk koguni välisriikidele palgal, näiteks nõunikeks-konsultantideks j.n.e. Peaasi, et hästi palju pappi kokku saaks, sest riigikogu liikmed on ju puruvaesed näljarotid ja näljasurma ääre peal. Palk neil nii imepisikene. 90-ndatel keegi neist halises, et ei suuda oma lastele apelsinegi osta. Ja mõned head aastad tagasi oli üks keskerakondlik härra sunnitud kuluhüvitise eest majoneesi ostma et hinges püsida. Sest ilma selleta oleks ta vahest veel nälgagi surnud.
h
8. veebruar 2016 20:21
Huvitav, millal nad Põhiseaduse kehtetuks tunnistavad, seda ei täida isegi riigikogu ise?
m
mida veel/ 8. veebruar 2016 16:57
igal pool samad inimesed, las kohalike probleemidega tegelevad omad inimesed või on varsti nii, et sama erakond terves riigis võimul.
v
Vale/ 8. veebruar 2016 16:12
Las volikogu liilkmed teevad oma tööd ja riigikogu ma!
p
poliitkorrektne võimu ülevõtmine jätkub/ 8. veebruar 2016 20:19
Ei ole piisav, kuna rk ja ja kov agendad muutuvad järjest vastuolulisemaks, st võim on vaja haarata kõikjal samade isikute kätte, sellega allutatakse kov tegevus räigelt EL võimu alla. Vaadake seda näiteks pagulaste teema kontekstis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee