Krimi

FOTOD | Jõhvi-Tartu maanteel libises kraavi bulgaarlaste veok

Toimetas Kristin Aasma, 8. veebruar 2016 14:48

14 KOMMENTAARI

k
kohtusse/ 13. veebruar 2016 17:46
Kas kuritegelik teedeminister ja peaminister ikka veel lubavad kasutada nn. vanu lepinguid, mis on nõuka ajast ja seadusevastased, mujal maailmas katkestatakse sellised valed ja vigased lepingud päevapealt, kui ohtlikud, aga eesti minister laseb rahumeeli surmalepingutel edasi toimida veel mitu aastat, ega ei kavatsegi teesid hooldama hakata, nagu eelmise avarii puhul juttu oli. Kannatanud peavad sellised lepingud andma euroopa inimõiguste kohtusse, sest eesti tegevusetud riigikogulased ei kavatsegi midagi ette võtta selliste kuritegelike lepingute tühistamiseks, ega külateede kiirusepiirangute kehtestamiseks. Tuleb kohtu kaudu nõuda neilt kahjutasu, kes on pandud rahva esindajateks riigikogus ja toimivaid seadusi vastu võtma. Kui mõni erakond püüab loogikavastaselt seaduste vastuvõtmist takistada, siis tuleb see olukord ka teadvustada euroopa kohtus ja kaevata sellised tahtlikud kurjategijad kohtusse ning neilt kogu selliste kahjude korvamist nõuda. Juba üle 20 aasta on vaadatud läbi sõrmede nendele riigikogu klounidele, kes eesti riigi edasiarengut takistavad ja sellised olukorrad ja riigikogu liikmed tuleb avalikustada kõigile, mitte teha eesti riiki puudutavad artiklid tasuliseks ega ainult fatsebukkerite ajaviiteks, arvamust avaldada peab saama kogu eesti rahvas ja oma õiguste eest seista, mitte ainult lõbustsuskonto omanikud.
m
Mind/ 9. veebruar 2016 13:03
Huvitab hoopis teema, kuhu maksavad siin meie Eesti firmades sõitvad bulgaarid maksud?? Tean, et kodumaal nad makse ei maksa, seega, mis riigi residendid nad on??? MTA peaks huvi tundma!!??
t
T/ 9. veebruar 2016 10:40
Sõitsin samal õõl Jõhvist Põltsamaale.TEE OLI IKKA VÕIMATULT LIBE.Teelt väljasõite oli veelgi.Raskem õnnetus oli Aidu kandis,Volvo oli rullunud üle katuse.Autost välja astudes olin kohe pikali maas nii libe.Antud teelõiku hooldab TREV2. Kodulehel:tahame tõsta inimeste elukvaliteeti ja turvalisust.
b
betohvin/ 8. veebruar 2016 18:04
see on ikka jube küll mis seisukorras on Eestimaa teed ja talve pole ollagi,aga mis oleks meil veel tõelise talve korral ei liiva ega soola,ja jobu valitsus ajab aga enda viina -pedede poliitikat-kahju vaadata ,et meil nii lollide riik on
r
Raffas/ 8. veebruar 2016 16:07
Willand juba hooldamata teedest, JEWroMõrwa kraawide kaewajatest ja Excelli Wiletsusest! Nõuame Erakorralisi ja JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE - wabu walimisi.....
v
Vaene autu miks niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii/ 8. veebruar 2016 15:42
Kaastunne autu sugulastele ja tuttavatele
r
rekka juht/ 8. veebruar 2016 15:37
kell 5 sõitsin sõmerult tallinna.ei ühtegi puisturit.kohati oli tunda libedust.maantee ametist peaks mõni mees vastutusele võtta ja määrata korralik karistus nii et inisema võtaks.siis jookseb ise liiva soola ämbriga mööda trassi.kui ei saa kurve ringe ja ristmikke korras hoitud.
a
8. veebruar 2016 17:46
aga meie valitsuse eesmärk - rohkem hävitatud tehnikat ja ikka piisavalt laipasid ...
n
nulli/ 8. veebruar 2016 15:36
Kohe Maanteameti kõrgepalgalistel toiduahelaseltsimeestel palgad nulli võtta, et saaks vabaneva rahaga teid liivatama hakata. Tähtsal põhimaanteel selline süüdimatu pardakk.

k
..../ 8. veebruar 2016 15:24
kas eestil ja bulgaarial samad reg.numbrid
ä
,,,/ 8. veebruar 2016 15:45
E
....!/ 8. veebruar 2016 16:26
Ei, see on eesti firmajuhi odav tööjõud. Palgaks 12 senti km. Jõudu auto remontimisel! Said odavalt.
s
Selgituseks / 8. veebruar 2016 17:35
Need on meie ahnete vedajate poolt palgatud odavtööjõud. Kahe peale saavad nad kuus vähem, kui eestlasest üks juht ja sõidavad pea ööpäevaringselt- seega ca 1,5x rohkem kui üksik juht. Elavad autos. WC-st ei tea midagi, pätsid tehakse kohe auto kõrvale kasvõi parklas ja kogu prügi visatakse aknast välja. Tühjendatakse võõraid paake ja varastatakse bensukates ja kus veel võimalik. Umbkeelsed, valdavad viipekeelt võõrkeelena.
Autosid lõhuvad massilisekt. Skandinaavia on selle läbi elanud, lasid oma juhid lahti ja võtsid ahnusest need bulgarid- poole aastaga oli 3/4 masinapargist hävitatud.
Nüüd katsetavad meie omad.
s
8. veebruar 2016 17:48
see meie valitsuse leib ja saavutus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee