Eesti uudised

Laaneots: Balti riigid peavad rünnaku korral vähemalt nädala vastu pidama

Siim Randla, 8. veebruar 2016 06:00

106 KOMMENTAARI

k
käige/ 11. aprill 2019 12:35
p.. sse parketikindralid jm nwo saast
m
muidugi järgi jääb ümber pööratud maa, nagu uudisma künd. trump teatas et eestlastega ei saa sõdida / 21. detsember 2018 16:00
ukraina ähvardab laste aedu rünnata šmertsiga, eesti maksab kolm miljonit päevas.
t
toivo/ 26. jaanuar 2018 15:55
eesti peaks tühistama emargo venemaaga ,sest siis saab sealt toidule vastu ka sõjatehnikat, sest laskemoona jaoks on vaja ühesugust laskemoona seniks kuni Trump tuleb kaboidega röövima. vaadake millest räägib boss Davois,närrige muru makske võlad ja jne.
t
toivo/ 26. jaanuar 2018 14:28
va vastan miks tahvad venelased eestisse elama tulla sesteesti müüb maksuvabalt kinnisvarailma nõudega maksta maamaksu ja komunaal makse, elektri eest ja vee eest. riik tegi kingituse venemaalasele ja neegritele, võib võrrelda.
t
toivo/ 26. jaanuar 2018 14:22
hrkindral kas häbi pole valetada, tuleb abi miks siis sõjatööstusega riik ei suuda juba mituaastat kolme linna vabastada : donbass, jne.linnast vastast välja lüüa saab ainult linn maatasa tehes, kui tallin saab hõivatuks siis sellest linnast ei jää müürigi järgi.
t
Toivo/ 3. juuli 2017 15:28
õpperünnak ju käib läti viina ralliga abiväge pole kuskilt näha.
t
Toivo/ 3. juuli 2017 15:26
Mustamäel üks 98 +kahetseb et võitles vabaduse eest.73+vaatab kust kuulipritsisaab seni on vait põõsas.
m
miks laaneots ei rääkinudvastupidamisest enne riigikogupalgale saamist./ 3. juuli 2017 15:22
hea on hõisata kui arvel välis pangas mitu miljonit siis tulgu sõda ei hooli, sest rong käib laev seilab jasõdivad ju ainult rikkad ma ei tea ühtegi vaest ajaloost et oleks sõdinud röövli vastu ikka püüab midagi röövli tagant virutada.

t
toivo/ 3. juuli 2017 15:17
KUi raha ei ole siis sõda ei tule, sõjas võit tuleb toidu hihii rongiga
t
TOIvo/ 9. juuni 2017 10:32
ma olenka h lõpetanud leningradi sõjakooli, oskan tankiga sõdida, lennukit juhtiuda laeva ga selata raketetulistada ronge kraavi lasta buldooseriga laipu matta, igast asaendist kuuliga otse silma, piga padrun tappab, aga nädalat vastu ei pea sest pole süüa!
t
TOIVO/ 9. juuni 2017 10:28
Süüa pole nädalaks, isegi poepeal eladses , sest raha ei ole.
s
Sulev/ 9. veebruar 2016 23:18
Olen teeninud nõukogude armee sisevägedes(Afganistanis,Kabulis).Kaltsupead lasid snaiperitega pool roodu maha.IL 62-ga sai toodud 15 "orelit"(katjušad) ja peale selle ükski kaltsupea elama ei jäänud.Tean seda,et Baltikumi äravõtmiseks läheb kõigest 6 tundi,kui tuuakse "orelid "välja.
t
to/ 10. veebruar 2016 00:20
pista oma orel sinnasamusesse!
v
vast/ 9. veebruar 2016 18:37
oleks aeg mittekallaletungi leping sõlmida Venemaaga ja vaadata,kas ajalugu kordub!
a
ausaltöelda ei/ 9. veebruar 2016 13:42
ütle ned pataljonid brigaadid midagi ei mäleta mitu meest seal oli
m
milleks/ 9. veebruar 2016 13:09
nii kaua piinelda,kui ühe kindrali allkiri kapitulatsioonilepingu all võib päästa suurematest purustustest ja ohvritest.
s
Seda ei juhtu./ 9. veebruar 2016 10:06
Paugu korral pooled kaitseväelased matavad oma mundrid ja relvad metsa suure kivi juurde maha, et olukorra klaarudes kergem leida, ja jooksevad koju emme seeliku taha varjule. teine pool läheb kogu träniga vaenlase poole üle. Rikkad ja ilusad tormavad lennukitele-laevadele-kaatritele . Vaenlasele vastu lähevad ainult kaitseliidu militaarvanakesed 70+, kellel lapsepõlves luurekad mängimata jäid, sest pätipoisse pioneeriks ei võetud. Nüüd saavad metsas pauku teha ja kännu najal viina visata.

s
seto/ 9. veebruar 2016 04:04
laane ots om kavval miis,,mõist tuud maffia värkki...
EW-st om tennü tasulise parkla
k
keeruline värk/ 9. veebruar 2016 02:01
Venemaal endal käärib kodusõja värk.Targem osa rahvast vihkab Putinit ja seda Jeltsini ajal tugevnenud 5.kolonni.Vene ohvitseride kogu on väga vihane valitsuse peale.Sõjalist haridust on pandud juhtima naisterahvas,kes enne tegeles alkoholi hulgimüügiga.Sõjaväge juhatab Soigu,kes tegelikult õppis ehitusinseneriks.Iga 4.riigikaitsesse investeeritud rubla varastatakse ametnike poolt.Olen kuulanud arutelusid ohvitseride kogus.Meeleolu on seal selline,et tuleb kremli võim kukutada.Sõjalisest invasioonist ei ole keegi huvitatud,sest riigis on omalgi probleeme,mida tuleb lahendada.Vene tanke ootavad vaid Ida viru venelased,sest nemad põlgavad kõige rohkem eesti riiki ja eestlaseid.Tunnen sealseid meeleolusid,kuna olen seal sündinud.Teine Putini vaenulik blokk on kabalistid,kes soovivad tülika Putini võimult eemaldada ja haarata võim oma kätesse.Nad propageerivad uut vene revolutsiooni 5.noembril 2017a.Praegu käib juba massiline ajuloputus.Kabalistid soovivad vene rahvaarvu vähendada 60miljonini.Kabalistid on rahvusvaheline võim ja sellepärast käib sõjaõhutamine.Venelastele räägivad nad ameeriklaste ohust ja eurooplastele räägivad nad vene ohust.Kabalistide,infernaalsete illuminaatide,kes on deemonite poolt juhitud zombid eesmärgiks on hävitada valge rass ja selle idee elluviimiseks viiakse inimesed looma tasemele.Lugege märke.Isegi rooma paavst ei häbene enam saatana tervitust.Nii tervitavad juba kõik tuntud ühiskonnategelased.Ma loodan,et euroopa ja vene rahval on piisavalt mõistust,et nad üksteist tapma ei hakkaks illuminaatide kiusteks.Kui rakendatakse islamistevalgete sõtta astumiseks,on olukord keerulisem.Mustade invasiooni eest meid nato ei kaitse,seega euroopa rahvaste poliitilised juhtkonnad on neid reetnud.Ainus väljapääs oleks üleeuroopaline sõjaline riigipööre ja fasistliku korra kehtestamine.Vastasel korral korral hävitab ja viib põhjatusse kaosesse maailma valitsev infernaalne must aristokraatia.Praegusel ajal on olematust vene ohust palju hirmsam islamiinvasioon.Nemad on tulevikus põhiline jõud,kes euroopa verre uputab.
s
sa keeruline värk./ 9. veebruar 2016 10:41
Ära aja mula kui midagi ei tea. Nagu meil siin kodutud vannuvad Eesti riiki nii seal sellised vannuvad Putinit. Venemaal kes on ikka riigi tööl nendel on väga hea elu. Antakse linna korterid ja mis paneb imestama uued majad küsitakse soovi kas mööbliga või ilma. Minul tuttavad ootasid mitu aastat korterit nüüd elavad linnas. Vaadake milliste autodega sõidavad venelased,ise ei saa lubada endale kallimat paremat autot kui 20 aastane 1000 eurone AUD i 80. Sina endine ohvitserikogu noorem veeblikene ära pläkuta midagi kui Venemaast ei tea. Osta viisa ma võtan su Venemaale kaasa siis näete kuidas Venemaal elatakse. Jah ei vaidle vastu nagu sinutaolisi rotte kes ei viitsi taha tööd on siin ja on seal selliseid. Vaadake üksasi juba kui hästi kallilt Vene naised riides käivad võrreldes Eesti naistega. Ilmaasjata Anu Saagim ei öelnud Eesti naine ei oska riidesse panna ja on kaltsakad mis on täielikult tõsi. Meil Eestis inimesed käivad kaltsupoode mööda ja viib uuesti oma kaltsud kaltsukasse. Venelane viib mittevajalikud korralikult prügikasti kõrvale vaesematele või turu bazari lettide kõrvale kellele tarvis. Venelane on lahke kohe pakub sulle süüa tsaid jne. Eestlane on kade kitsi ja parem kui saab teise eestlase ära süüa.
h
hästi paned/ 9. veebruar 2016 14:28
nagu Petseri laadal.Ma ikkagi ei usu,et vene rahvas unistab igapäevaselt haarata relvad ja nato liikmesriikidele kallale minna.Venemaa moslemitest usun seda küll,sest sest nemad ei soovigi peale sõdimise midagi teha.Hääst vene elust.( https://www.youtube.com/watch?v=9wLO7IFANBM)
e
esiteks/ 9. veebruar 2016 15:14
Kõik algab vundamendist.( https://www.youtube.com/watch?v=h9KHqEJK2nQ)Ja siit veidi 5.kolonnist venemaal.Ka eestis on sama.Kes võimu juurde saab pannakse siioni tissi otsa rippuma ning rahvas enam ei huvita.
k
Keegi ei oota mingeid tanke!/ 10. veebruar 2016 02:41
"Vene tanke ootavad vaid Ida viru venelased,sest nemad põlgavad kõige rohkem eesti riiki ja eestlaseid.Tunnen sealseid meeleolusid,kuna olen seal sündinud."
Millal sa viimati seal käisid? Nii rumalat juttu pole ka mõtet rääkida.
Venelastel on alati võimalus minna Venemaale elama. Miks nad Venemaad oma koju Eestisse peaksid tahtma ... ja veel tankidega?
t
Topol-M/ 9. veebruar 2016 01:20
Milleks osta mingeid vanu soomukeid. Tark oleks osta venemaalt mõned Topol-M-id
m
marks/ 8. veebruar 2016 20:46
Hea artikkel . kaitsevõime. Jah , meil 100 astapäev, Võrus Kuperjaanovi pataljon riigi algusest saati ilma talve jalanõudetta, päevad läbi võsas. Ei saa osta raha pole ja keegi ei anneta, nagu kasutatud relvi. Aga aastapäeva puhul lööb valitsus 24 milli pralle all surnuks. Pole probleem. Keda sa riiki kaitsma veenad. Varsti tuleb relv ka kodunt kaasa võtta kui ajateenistuse aeg käes. Peaminister tahab ju eralennukiga sõita. Sorri kui solvasin , aga tõele tuleb näkku vaadata.
a
ab/ 8. veebruar 2016 18:39
venemaal endal ka käärib see wärk juba, kubanimaa, ida-siber, jekaburgi ümbrus vihane moskva peale, a la 80 % tulust läheb moskva ülalpidamisele. Sanktsioonid on oma töö teinud! Meedia muidugi süüdistab kõiges USA-d.
t
tom/ 8. veebruar 2016 18:10
kas mitte sina-laaneots.-polnud okupatsiooni vägede eesotsas tankidega ,,,poola mässu...ajal? kommunist ja okupantide käsilane?
x
xxxx/ 8. veebruar 2016 18:51
Ega siis reformierakondlane ei mäleta seda mis 10 aastat tagasi on toimunud.
Ta ei mäleta isegi seda kus ta oma punaordeneid hoiab.
t
Thor/ 8. veebruar 2016 15:40
Kaasaegses ühiskonnas saadakse naabriga ülihästi läbi ega me kiviajal ela, kus ei osata läbi- rääkida.Ja see, et meil nii jamad suhted on venamaaga on puhtalt poliitikute süü.Aitab sellest hirmude külvamisest rahvale aeg oleks venemaaga suhted korda saada.Enamus rahvast on poolt läbisaamisest venemaaga.
d
djaval/ 8. veebruar 2016 15:14
Mida närida siin pisiasjade kallal, kes, kui kaua ja kuidas. Parem hakata mõtlema kuidas sõda üle elada. Seda, et sõda tuleb pressitakse igast august. Inimesed, hakake valmistuma, et pärast poleks virisemist, miks keegi seda ette ei näinud.

e
elanik/ 8. veebruar 2016 13:57
Eestlased närivad üksteisel kõri ja seega mingit sisuga kokkuhoidvat valmisolekut ei saa ka kunagi olema.
m
marks/ 8. veebruar 2016 14:51
Räägid kokkuhoidvat, tore , mida pläusti venemaa ründab. Vaata meie omad poliitikud suudavad rohkem kahju teha kui venemaa. Mida see venelane selle vaese maalapiga pihta hakkab. Venelane istutas metsa - kapitalist pügas maha, pole tuttigi asemele istutanud. Isegi president pole oma rahvahulgast võtta selle toovad ka sisse . Kapitalism? Kaitseme? Mida ja kelle eest?
a
Arvo./ 8. veebruar 2016 13:53
Venemaa ei tule kunagi eestile kallale.Venemaa on muidugi huvitatud kas või transiit tee läbi eest Läti Leedu Kaliningradi. Kui eesti ei ole huvitatud siis tuleks ainult loobuda Sumilkinast tulles Luhamaal Misso vald. Läti Leeduga ei ole meie probleem. Missa rahvas soovivad olla ennem Venemaa alliuvuses endise Petserimaaga koos nagu kõik Setu rahvas. Võtame Lõuna Eesti rahvas soovivad kõik Venemaa koosseisu euro liidust lahkuda. Võtame näiteks Värska,Räpina ,Saatse,Vastseöliina,Meremäe ja Misso rahvas. Võtame Otsa ,Orava,Piusa jne kandi rahvas kõik igatsevat Petserit mis on lähemal kui Võru. Misso rahvas samuti Petserit Starõi Izborskit ja Pihkvat. Võru ja eesti peale viskavad käega. Võtame Misso Haanja ,Varstu ,Võru rahvas on kõik sisseoste tegemas Lätimaal Apes Valkas ine. eesti riik on varsti kaput vsjo. Laaneotsal on teised põhimõted,Kõuts ka algul näugus nüüd on vait nagu Kert. Pojad õppige poliitikat ja kuulake mida räägivad ka kolmandad riigid mitte ainult aktuaalsest kaamerast euroopa nato paska kes kõik värisevad nagu neegri sõdurid Tapal miinus nelja kraadiga.
l
Lõuna Eestlane/ 8. veebruar 2016 15:47
See Arvo om täitsa tark miis,ei tea kuis ta mi Võromaa kanti nii häste tiid. Ta Kohvriga mõni vana vene spiioon niikunii. Täitsa nõuss Arvoga,ku venemaa alla tagasi läämi sis Arvo sul tule hakata ENSV presidendis.
a
Arvole,/ 8. veebruar 2016 17:02
Mida nüüdse eesti aja inimesed teavad poliitikast,nad oskavad ainult neegrite keelt ja kõik. Mida nad kuulavad,peale neegri keele nad ei tea ju vene keelest tuhkagi. Kõige suuremad idioodid ongi selle eesti ajal sündinud kes ei tea venelasest midagi.Nad pole õiget venelast näinudki,räägivad lolli valet ajalugu mida nendele teised idioodid on õpetanud. Siin kommenteerimas kõvad tatninad kuked kirema,venelast näeb on püksid täis. Vaata need noored kuked kes kinni satuvad istuvad enamus venelaste londi otsas. Siin mängivad kõva venda kinni kukub ei julge kukk välja tulla tunniajalisele jalutuskäigule tulla. Sellised pasad lüüakse venemaal või vene vanglas maha kohe. Ma olen näinud neid venemaale kaasa tulnud vagased homod aga siin kõvad lällutama.Tõesti üks homo rahvas pole midagi muud öelda ja neid homosid kasvab peale.Kes on veel Nõuka aegsed on veel mõistusega ja inimesed. Venelane tuleb see pasakari kaob kõik üle lombi. Nendel pole midagi ette ka näidata nagu endal,et venelane neid ellu jätaks.Natukene kahju ka nendest idiootidest,lihtsalt kirege vähem noored kuked.
v
VLADIMIR/ 8. veebruar 2016 13:33
ei aita peksa saate nii või teisiti,koos ameeriklastega........
m
marks/ 8. veebruar 2016 13:30
Nädala vastu pidama? Valitsus paneb ühe õhtuga läbule 24 milli, ja mina lähen sõtta et nädal vastu pidada, maksan makse . Mille nimel? Keda ma kaitsen? Austus tuleb välja teenida.
v
VOLLI/ 8. veebruar 2016 13:30
Alguses mõtlesin et see ahv mängib lolli, aga ei ta on täiega dibla!"
a
antsust/ 8. veebruar 2016 14:55
on saanud üks täielik debiilik! ref-i ballikindral.
x
xxxx/ 8. veebruar 2016 18:53
N:Liidus läksid sõjakooli ainult ajupuudega tegelased või elukutselised
stalinistid.
i
Indrek2/ 8. veebruar 2016 13:07
Venemaa ees ja Venemaa taga - samal ajal mudakoonud vallutavad euroopat ilma ühegi pauguta. Parem venkud kui tahmaninad, esimestega õnnestub veel kuidagi inimesemoodi koos eksisteerida, viimastega vaevalt.
l
Lugege kommentaare/ 8. veebruar 2016 12:45
Jah oleme teadlikud et peale vene ohu(õige suurem) ,ja islami ohu on meie oma putinistide armee mis seda vene ohtu võimendab ja meie lollide armee.
p
Parim kaitse on rünnak/ 8. veebruar 2016 12:29
Kuniks Venemaa jändab Süüria, Ukraina ja muu tühja-tähjaga võiks meie vaprad väed alustada operatsioone piiri-taguste alade tagasi võtmisega :)

l
leo/ 8. veebruar 2016 12:11
Tundub, et lugupeetud kindral on oma arvamustes liiga optimistlik. Peale Nõukogude Liidu lagunemist avaldati Rootsis seni salastatud dokumendid, mille kohaselt Rootsi oleks oma sõjaliste ringkondade arvamust mööda võimaliku Nõukogude Liidu rünnaku korral suutnud organiseeritud vastupanu osutada kõige paremal juhul 72 tundi. Seejuures, kui võrrelda Rootsit ühelt poolt ja kolme Balti riiki tervikuna teiselt poolt, siis Rootsi on rahvaarvult suurem umbes poolteist korda, pindalalt aga kaks ja pool korda. Relvastuse poolest on Rootsi üleolek aga eri relvaliikide poolest alates mitmekordsest kuni absoluutseni. Muide - peale II maailmasõja lõppu asus näiteks Rakveres nõukogude 15. kaardiväe õhudessantkorpus, Narvas aga 104. kaardiväe õhudessantdiviis. Arvake ära, missuguste riikide vallutamiseks need väeosad olid määratud
M
???/ 8. veebruar 2016 12:10
Ma ei ole sõjaväelane. Pigem lihtsalt ajahuviline. Seega ei pretendeeri ka absoluutsele tõele.
Terve nädal vastu pidada? Mõne jalaväepataljoniga ja mõne tuhande spontaanselt tegutseva kergelt relvastatud kaitseliitlase toel? Ma kahtlustan et kui madinaks läheb, siis osa kaitseliitlaseid välja ei astugi ja sama palju mobiliseerituid otsib võimalust, kuidas saaks üle mere varjule putkata. Kas nende loetud tundide jooksul, mis meile jääb neist vähestest mobiliseeritutest üldse suudetaksegi võitlusvõimelisi väeosasid moodustada ning rindele paisata? Olemas olev jalavägi? Kardan, et ründe korral annab Venemaa nende pihta ennetava löögi. Elementaarne loogika! Olgu siis lennukitelt, tiibrakettidega või õhudessandiga. Nii et pataljonid kannaksid kohe algul suuri kaotusi ja nende edasine tegevus on suuresti paralüseeritud. Millega oleks meil Venemaa massilsele rünnakule vastu pidadagi? Mõnikümmend soomukit,? Kergelt soomustatud. Mõnel peal väikesekaliibriline suurtükk, mõnel vaid raskekuulipilduja. Tankipataljonide vastu. On vähesed jalaväe suurtükid ja miinipildujad ning tankitõrjeraketid. Mõned kerged miinitraalerid? Meil pole ei tanke, sõjalennukeid, lahingkoptereid, õhutõrje ega rannakaitse patareisid. Ei arvestatavait raskesuurtükiväge. Ega ole miinivälju. Eesti territooriumil on meile toeks vaid 5 ameeriklaste tanki ja vist 4 hävituslennukit. Sama palju lennukeid on ka Leedus. Kas seda pole Putini lennuarmaada ning tankilaviinide tõrjumiseks siiski pisut väevõitu? Spetsialistide arvates peaks elementaarse vastupanu jaoks asuma igas Balti riigis üks brigaad (umbes 5000 meest) kaasaegse relvastusega NATO vägesid ning Poolas 3-4 brigaadi. Siis oleks lootust korralik toimiv kaitseliin luua, kuni läänest abiväed kohale jõuavad. Aga praegu, üks kompanii, s.o. et mõnisada meest ühe vabariigi kohta? See on rohkem nagu sümboolne abivägi.
k
kole mastaapsed/ 9. veebruar 2016 13:52
arutelud donbassis on näha reaalne sündmuste käik
d
DIEversity/ 8. veebruar 2016 11:58
Ma ei saa aru mida me üldse kaitsema peaks ? Eesti Vabariiki mis ei kuulu enam eestlastele ? Eestimaad ? Eestimaal on savi kes seal toompeal istuvad. Kes peaks seda üldse kaitsema ? Rassistideks,natsideks jne sõimatud patrioodid ? Selgrootud liberastid ?
i
Indrek2/ 8. veebruar 2016 13:08
Ilmselt sotsid juhivadki vikerkaarelippude lehvides ühe korraliku pedeparaadi venkudele vastu - siis põgenevad teised jälkusest ilma paukugi laskmata. Kas see ongi lillakasroosa koalitsiooni "kaitseplaan" ve?
h
8. veebruar 2016 11:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
h
huvitav/ 8. veebruar 2016 12:22
Ja nädala pärast tuleb NATO ja hakkab venelasi linnadest välja tõrjuma pommitades Eesti kiviaega, võib ju Süüria ja Donbassi näitel vaadata mis riigist saanud.
h
huvitav/ 8. veebruar 2016 15:38
Huvitav kas jänkid siinse majanduse kokkukukutamise oma relvadega täristamise tõttu kinni ka maksavad, ei tule ju ükski investor ega ettevõte piirkonda kus on võimalik potentsiaalne sõjaline konflikt. Meie kohalikele pistrikele tuleks aga liigse eesti vastase vihakõne eest korralikult soolata, kohalik turg on alati olnud venemaal, venevastaste sanktsioonide tõttu turu sulgemine lastakse aga kohalikel kinni maksta, kunagi oli nii et kes muusika tellis see ka maksis, täna tellib BNATO muusika ja kohalik mats maksab. Shitt äri ütleks.
l
lollidemaa bussijuht/ 8. veebruar 2016 18:40
sama mõte oli siin, et kisame üle maailma kuidas venemaa kohe-kohe ründama meid hakkab ja vastupidiselt kuidas kohe kokku kukub,,, huvitav küll miks eesti keegi investeerida ei taha ning majandus lonkab kõigi jalgadega,,,
p
parketikindral/ 8. veebruar 2016 11:49
lällab jälle etteantud viisi... pime Eesti rahvas hakkab varsti taipama, kes sõja tegelikult õue peale toob...ja see ei ole Venemaa
m
Mis , ainult nädal!/ 8. veebruar 2016 11:34
Treenitud pede tagumik peab vastu aastaid.
f
fox/ 8. veebruar 2016 11:26
kas hommikul saab pangast kohe rublasi
j
Jsjz/ 8. veebruar 2016 11:21
Korjake rahvalt relvad käest tarkpead

i
Ilma naljata/ 8. veebruar 2016 11:19
Kui suur on meie tankitõrjevõimekus? Kõige levinum naabrite tank suudab heal teel peatumata sõita 500 km kiirusega 70 km/h. edasine on puhas matemaatika...
k
klient/ 8. veebruar 2016 18:07
Kui Pärnu alla jõuavad on veel üle poolepaagi odavat kütust, mida kannatab maha ärida.
m
mõttetu militarist/ 8. veebruar 2016 11:18
Kes meid ründab? US, kelle väed on juba Eestit okupeerimas? Või Venemaa?
Laaneots on ikka paadunud militarist - Eesti äravõtmiseks kuluks Venemaal täpselt niikaua, kui tankikolonn Narvast Tallinnani jõuab! Enne Narvast elekter kinni ja internetile segajad peale - lihtne... 2-3 tundi.
Laaneots on selleks ajaks muidugi oma jänkidest sõprade juure peidus.
a
ab/ 8. veebruar 2016 11:18
seni kuni pole õhus ühtegi lahingukopterit, pole õhus ka korda! lindudest rääkimata
a
Aaa/ 8. veebruar 2016 11:17
selline viisade hulk ärataks tähelepanu ja pealegi, sõjaväelastele ei peaks viisat andmagi, kuidas nad üle piiri saavad!
p
Paidesse aatomi pomm/ 8. veebruar 2016 11:05
ja laseme kõik koos venelastega kjebenimaateri!
s
Sinule kjebenimaateri/ 8. veebruar 2016 12:21
said ühe rohelise plussi,kuidagi ei saanud kümmet panna aga naerda sai selle kjebenimaateri eest nii,et kõht on valus. Ole meheks.
k
kunn/ 8. veebruar 2016 11:00
Vot kui vene väed juba üle piiri on, siis läheb tõesti kiireks, et neid täissöönuid vargaid ja rahva vere imejaid kinni püüda ja mitte põgenema lasta. Hakkavad nad nagu rotid uppuvalt laevalt põgenema. Enamusel neist välismaal kinnisvara olemas ja sinna nad põgenevad. Kellel eralennukid, need lendavad kiiremini minema. Kes mööda merd, neid tuleb sadamates kinni püüda.
k
kui/ 8. veebruar 2016 15:00
läheb mölluks, siis kõigepealt tuleb siin üks paras kõride lõikamine.
h
hm/ 8. veebruar 2016 10:54
Kaua see sonimine ja paanika külvamine mingist ründamisest juba käib? Nõuka ajal heietati USA ründamisest, nüüd Venemaa. Kõik see on selleks, et sõjardite taskusse raha voolaks, nn "riigi kaitsmise" eesmärgil.
k
kehvad olete,/ 8. veebruar 2016 10:15
põgenemiseks peaks ühest päevast küll piisama, äärmisel juhul kaks. Nädal aega kohmitsemiseks? Hakake harjutama, tehke varakult nimekiri valmis, keda-mida kaasa võtate....

s
sass/ 8. veebruar 2016 10:15
kohati tundub, et need mehed kes siin pidevalt sõjaga hirmutavad, on nagu müügimehed kes aitavad meile müüa igasugu sõjatehnikat. Vaja natuke hirmutada ja meie kohe tormame ostma, ka igasugu vana kraami hullumeelsete summade eest, kas seda kõike vaja on? Kui "keegi" ikka väga tahab Eesti endale "vallutada", no ei saa neile vastu, olgu meil kas või sada tanki. Parem tuleks proovida oma naabritega hästi läbi saada mitte kogu aeg väikese koerana klähvida ja püksisäärest näksata. Lõpuks võib keegi vihastada ja jalaga äsada.
A
Lugeja kysib:/ 8. veebruar 2016 09:59
A millal nad ükskord siis ründavad? Ei jõua enam oodata! Kuidagi kaua läheb aega neil siia jõudmisega, kuigi elavad siin samas "üle aia" ning iga jumala päev ilmuvad artiklid a'la: "Eestimaad rünnatakse!".
v
veteran/ 8. veebruar 2016 09:50
Kui nädal pärast venemaa aqppitõttamist meie rahvale kusagilt raiumata metsatukast veel üksik püssipauk kostab, on see iseenesest meie tublide liitlaste unustamatu kangelastegu. Kahe päevaga on meie juudiriik maatasa- see on kindel.
m
Mikä Ruumis/ 8. veebruar 2016 09:47
kas nende 22 pataljoniga kerge ummik ei tekiks? Ja kuidas ikkagi sai hoitud sinimägesid? Ning miks töötab meie valitsus ja riigikogu vaenlaste heaks?
M
A/ 8. veebruar 2016 10:16
Mis sääl ruumis on kõikseaeg siis?
i
ilma valgekaartlaste abita,/ 8. veebruar 2016 10:17
poleks midagi võidetud, nüüd abilisi kirutakse, nagu Eestile ikka kombeks on.
r
Riho/ 8. veebruar 2016 09:45
Kõige suurem oht Eestile on moslemid aga mitte Venemaa.Kuradi haige on see Laaneots ikka küll.
a
Andres/ 8. veebruar 2016 10:12
Ants alati on tubli mees, naljata. Põhjamaad vajavad ÜHIST PIIRIKAITSET! Mis aga toimub täna? Kreeka ja Itaalia sisuliselt ründavad euroopa riike ja seda putini juhtimisel. Soome ründamine/piiriületus on juba puhtalt putini juhtida, nagu Ukrainagi. Aga see on ainult virvendus. Putinil on aga tagataskus trumpäss, ja need on kodõrovi moslemid. Unine merchel ja tema nõustajad aga ei valda teemat.
a
Andres/ 8. veebruar 2016 10:12
Ants alati on tubli mees, naljata. Põhjamaad vajavad ÜHIST PIIRIKAITSET! Mis aga toimub täna? Kreeka ja Itaalia sisuliselt ründavad euroopa riike ja seda putini juhtimisel. Soome ründamine/piiriületus on juba puhtalt putini juhtida, nagu Ukrainagi. Aga see on ainult virvendus. Putinil on aga tagataskus trumpäss, ja need on kodõrovi moslemid. Unine merchel ja tema nõustajad aga ei valda teemat.
p
paparatso/ 8. veebruar 2016 09:40
sulle jobule 2tunnist aitab,et korjata oma kodinad kokku
p
paparatso/ 8. veebruar 2016 09:40
sulle jobule 2tunnist aitab,et korjata oma kodinad kokku
K
./ 8. veebruar 2016 09:32
Ka neljast tunnist piisab.
Selle ajaga jõuaks meie rahva eliit laevade ja lennukitega siit jalga lasta.
Ja arvestades tänapäeva pangandust ja teades poliitilist olukorda ette, oleks enamud vara juba aegsasti kuhugi kaugemale ümber kanditud.
Ja see käputäis relvastatud lihtsameelseid "patrioote" jääks siia nagu seemneks, Et sigida, ja keelt säilitada.

l
8. veebruar 2016 09:17
Laaneotsa plaani järgi saavad nädalaga Eesti riigijuhtidest sõjaga hirmutajad ja võõrvägesid toitvad tegelased jalga lasta, jättes maha enamiku süütuid eestlasi laipadena.
v
Vene sõjakool./ 8. veebruar 2016 08:46
Olen lõpetanud Leningradi kõrgeima sõjakooli ning tundes mõlema poole tehnikat,võimekust saab vaid väita et see vastupanu nii pikaks ei osutu. Korralik rünne tehakse kolme-nelja tunniga ja riismed metsadest-linnadest nopitakse päeva-paariga. 80 TUHAT MEEST asuvad välismaal tööl ja tagasi koju saab kas lennuki või paadiga. Meri läheb kiiremini lukku kui Viiking Tallinna uimerdab. Selles sõjas rinnet ei tekki , Rünnak tehakse ära õhust ja Pihkvast lajatab tankibrigaad. Kui keegi kavatseb jalga lasta siis on seegi võimatu.
j
Ja osadest kohalikest meestest / 8. veebruar 2016 08:58
pole mingit kasu - jorsid, ossid, hipsterid, lödipyksid, "salliva Eesti" esindajad - mis kasu neist frondil on?
o
ok/ 8. veebruar 2016 09:39
Näha jah, et vene kololkond!
K
A misseeonsee/ 8. veebruar 2016 10:12
j
Ja mis vene koolkonnal viga on?/ 8. veebruar 2016 12:30
Gruusiale tehti yks null ära, hoolimata sellest, et tegu peaks olema tuliste ja julgete mägedepoegadega ning Gruusias on maastiku tõttu logistiliselt raskem sõdida. Ja nyyd võrdleme Eesti olusid Gruusia omadega. Esimene Eesti on kohe sadamas ja lennuväljal ja suur osa kaitseväest peab turvama nende pagemist.
t
tu124/ 8. veebruar 2016 09:40
aga meie pääministril ju lennuk igapäevases kasutuses,kyll tema jöub ää lenntata ja puuksu ka veel lasta..
p
paparatso/ 8. veebruar 2016 09:44
teenisn 70 a,vene tankiväes,praeguse tehnika juures aitab paarist kogupaugust ja toompes oleks laiali,minu soovitus,saage hästi läbi...........
a
ads/ 8. veebruar 2016 10:34
Kuule, fantaasiates elamine on ravitav.
k
Kle venemeelne koolipoiss/ 8. veebruar 2016 12:23
kle venemeelne koolipoiss,Venemaa ei ründa Baltikumi õhust,ega kavatse meid ka purustada,kui ta tuleb siis nagu Krimmiski ,aga vähemalt proovib ta seda.Võta teadmiseks et Baltikumis on liiga palju kaasmaalasi venemaal
j
Juku./ 8. veebruar 2016 08:33
See vana jutt juba Laidoneer rääkis seda.
k
Kas on oht õhus, et Venemaa ründab?/ 8. veebruar 2016 08:31
Mitu aastat juba see Vene oht on meedias, aga kas keegi võiks mõne põhjuse ka nimetada, miks Venemaa peaks Eestile kallale tungima?
Ja mida peab tavaline inimene tegema, kui äkki raadiost kuulutatakse, et SÕDA ALGAS?
Kuhu minema, ka pööningule või keldrisse?
s
Sina, miinusepanija/ 8. veebruar 2016 09:15
Vasta siis, mida sa teed. Kui olen naine ja lastega kodus. Kuhu minna, mida teha?
Kunagi oli mingi TSIVIILKAITSE asutustes, olid evakuatsionniplaanid, õpetati gaasimaske pähe panema jm.
m
Mx/ 8. veebruar 2016 08:30
Tõepoolest, viimasel ajal jookseb ajakirjandusest üsna sageli läbi sõjahüsteeria ning tundub, et kellegi kohe käed sügelevad selle järele...Ärgem unustagem, et konflikti korral sõja tallermaaks ehk eesliiniks jääme ikkagi meie.
e
ei natole/ 8. veebruar 2016 08:17
olerexi solkkütus paneb isegi usa fašistliku armee seisma, ainus võimalus sellest jamast pääsemiseks on Vene väed kohe sisse tuua ja üheskoos Venemaal poliitilist kaitset paluda
7
7.päeva adventist/ 8. veebruar 2016 08:16
Kedagi ei huvita mingid stsenaariumid,keegi ei pea surema EU massoonvalitsuste eest,tuleb okupatsioon siis tuleb,pole see islamiusulistest vägistajatest hullem miskit.
m
miks/ 8. veebruar 2016 08:07
te pidevalt õhutate sõda,peale eesti pole vist teist riiki kes nii pingsalt ainult sõjaks valmistud,küll veetakse kokku tanke ja muud laskemoona,veetakse sisse võõrriigi sõjamasinaid,jutt käib ainult sõjast.Laske inimestel elada ja rääkigem majanduse edendamisest ,kaubavahetuse võimalustest,lõpetage piirangud ,kuhu tavaline eesti talupidaja võiks kaupa turustada.Kas sõja jutt selleks ongi,et põhiprobleemidelt mõtteid kõrvale juhtida?
v
8. veebruar 2016 08:24
vaata, sulle lihtsurelikule ei räägita enamus asjadest, millega ladvikujõuk on tegelenud ja tegeleb. tavakodanikule piisab kallutatud päevauudistest küll. Ega keegi niisama heast peast taha teisele riigile kallale minna, peab olema ikka raske põhjus. Kui poliitikud naabri suhtes suuri sigadusi korda saadavad ja kokkuleppele jõuda ei taha, ongi tulemuseks konflikt. Kahju ainult et enamus selle poliitikaga kaasajooksjatest saab alles siis aru kui "mats" on ära käinud.

s
snaiper/ 8. veebruar 2016 08:03
See mees üritab vist oma palga auga välja teenida.
x
xxxxx/ 8. veebruar 2016 19:03
a
8. veebruar 2016 08:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
8. veebruar 2016 08:26
ta pole ainus, see terve toomepää tuleb siia juurde arvata.
v
vkgdk/ 8. veebruar 2016 07:41
Laaneots elab pidevalt mingis rünnakute luulus. Ainuke oht tuuakse euroopasse ja baltikumi sisse täna vaba tahtlikult. Miks ta sellest sõnagi ei räägi?
n
Noor mees/ 8. veebruar 2016 07:41
Kauem, sest teatavasti NATO peab enne meile appi tulemiseks saama ükshaaval loa kõikidelt liikmesriikidelt ja see nii libedalt ei lähe, eriti kui mõni riik esimese hooga oma veto käiku laseb.
v
viljandlane/ 8. veebruar 2016 07:36
Vahet ei ole,kas nädal või rohkem.Sõjategevus jääb siia pikemaks ajaks kestma,sest kasvõi mina kasutan juhust,et segaste aegade tuules kohalikku varjatud viiendat kolonni hävitada!
ö
Öige tegu mina ka/ 8. veebruar 2016 07:46
Lööme reformipunarotid maha
e
8. veebruar 2016 08:02
ei, ei: ärge tehke, meie oleme ju omad, meie ju tegime selle, vaata kui hästi meil sellepärast läheb.
v
Viljandist Viljandlasele/ 8. veebruar 2016 21:49
Ja mina pean sellise idioodiga ühes linnas elama. Ei tea kas Jämejala haigla on täis palatid või hull ongi sealt.
h
hj/ 8. veebruar 2016 07:32
taavil on õnneks eralennuk juba olemas, laaneots tahab ka ühte ja kui see olemas siis on plaan koos
a
AH ÄRA SONI/ 8. veebruar 2016 07:30
Mitte 1 eestlane ka ei hakka sinu Rehvirotte kaitsma kellegi eest vaid liituvad hoopis meile appi tulnud päästjatega
m
Mida sa plamad/ 8. veebruar 2016 07:25
Ise arvan et nädalat on vaja selleks et suured saksad jõuaksid pagulasteks hakata

j
Jass/ 8. veebruar 2016 07:17
e
expert/ 8. veebruar 2016 07:16
kuna teema on terav,siis parim variant on teha ära õpperünnak kahe riigi vahel...
ja harjutada,,harjutada,,harjutada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee