Kommentaar

Toomas Alatalu | Kas Ukraina mängitakse jälle üle?

Toomas Alatalu, vaatleja, 7. veebruar 2016 18:34

15 KOMMENTAARI

j
Jaan/ 9. veebruar 2016 01:30
Ukraina mängib ise ennast üle.Verine valitsusvahetus tehti ju sellepärast, et seaduslik president keeldus astumast EL-u, kuna arvas õigusega, et Ukraina ei suuda täita EL-u astumise tingimusi. Võimule tulid rikkurid, kes ei hooli rahvast. Valgevenes seevastu on elu rahulik ja seal hoolitsetakse inimeste eest. Nende põllumajandustooteid ostab Venemaa.
r
raudmees/ 8. veebruar 2016 17:47
Ukraina projekt kõigi nende Molotovi kokteili pudelitega pidi ju viima rahva õnnele ja EL rüppe Eriti oli seda vaja ühe Balti riigi presidendile Kahjuks polnus ukraina ühiskond küps muutusteks Osa idaosa rahvast pani pahaks kui Karpaatia Bendera järeltulijatest tropid tulid oma korda kehtestama Krimm tegi referendumi ja eraldus Toomas on arukas mees aga miks ta ei mõista et relvadega ei suudeta ühtki rahvast teist armastama panna Kui meie saime iseseisvuse miks pole seda õigust kurdidel osseetidel abhaasidel Krimmi elanikel Toomas peaks ju Ukrainat vähegi tundes aru saama et tulevik saab olla vaid fõderatsioonil Euroopal on praegu nii palju paska kaelas et Ukraina upitamine isegi jänkide nõudel pole reaalne
t
tõnu/ 8. veebruar 2016 11:57
üks asi on imeda pastakst kommentaare olles kaugel ja toetudes vaid kallutatud meedia faktidele. ukrainal pole vedanud ainult ühega - oma liidritega. nii üdini korrupteerunud riiki, kui ukraina, pole euroopas ja ehk mõni aafrika riik on sama korrupteerunud. sellest algab ja lõpeb kõik.
muidugi võib vinguda et venelased pahad, tegid nord streami ja jätsid ukrainlased pika ninaga jne.
korruptsioon ukrainas on nii loomulik ja sisse juurdunud, et enamik inimesi ei oskagi elada ilma selleta. siit ka kõik probleemid.
s
8. veebruar 2016 15:10
see on tõesti nii,kõik ärimehed kurdavad ja valusalt ka tunda saanud ning korruptsioon ikkagi suurem kui Eestis.
j
Jaan/ 8. veebruar 2016 11:32
Ma ei mõista inimesi, kes kukuvad kohe sildisstama, kui neile miski ei meeldi. Olen osa võtnud Toomas Alatalu nõukogude-ajastest seminaridest. Sel ajal ei olnud peenema huumoritajuga ja sümpaatsemat õppejõudu, kui tema. Kui kommaritel see teadmata on, pangu mokk maha ja ärgu turtsugu. Kui kellelgi on tahtmist millegi kallal närida, mingu metsa ja närigu puid.
v
vaks vahet / 8. veebruar 2016 18:56
Raha teeb imet, eriti liberaalse kapitalismi tingimustes. Vanasti jah, oli kindel sissetulek, olid au sees, tunnustatud, nüüd aga on ajad muutunud: pead pidevalt jälgima sõnu ja liini, muidu võid rongist maha tõugatuks osutuda. Mäng käib elu (toimetuleku) ja surma (väljatõugatuks osutumine) peale. vanasti ju nii polnud, sissetulek + eluase oli kindlustatud isegi hüljatul.
a
Ants Rannula/ 8. veebruar 2016 09:57
Sm. alatalu!
Sa elad EESTIS! Miks sa siinsest elust ei pajata-ikka kusagil kaugel tahad demagoogiat laiendada.
t
Tolba, paned teemast mööda nagu viimane puupea/ 8. veebruar 2016 10:57
Ole vakka kui ei jaga, millest jutt
h
huvitav on see/ 8. veebruar 2016 07:02
et sakslased tunnevad kaasa separatistidele,saksa telejaamad näitavad pidevalt separatiste,sealsed lapsed käivad massiliselt saksamaal puhkelaagrites
t
T.Mets/ 7. veebruar 2016 23:08
Alatalult kohe huvitav kuulda, et edumeelne Porosenko tahab reforme, aga tagurlik Raada segab.
t
to T.Mets/ 8. veebruar 2016 00:20
Huvitav on jälgida Porošenko ja Kolomoiski omavahelist võimuvõitlust. Tundub, et USA on suutnud mõlemad pooled maha rahustada.
t
Teet/ 7. veebruar 2016 22:37
Vihakommentaarid pidid ju kadunud olema! Ärge sildistage vaid lisage infot. Miks ÕL ei modereeri?
t
Teet vaeseke./ 7. veebruar 2016 23:27

<
7. veebruar 2016 20:02
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Teema jah/ 7. veebruar 2016 22:46
Teema missugune. Kokkuvõtvalt on lõpus öeldud, et kui lääs pakub oma inimestele süüa, puhata ja sek_ida, siis venemaal on hoopis midagi imelisemat - see on vene hing. Hing hingeks, aga lõpuks on see samune hing paelaga kaelas kui süüa ei saa.
e
ei järeleandmistele/ 7. veebruar 2016 19:52
Ei saagi olla mingit järeleandmist venemaale, ei kolmeaastaseid lepinguid, ei mitte mingisuguseid lepinguid, sest venemaa lepinguid ei täida, see veel puudus, et ukraina hakkab veel mingeid pikendusi ja järeleandmisi lubama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee