Eesti uudised

Jüri Luik: Venemaa järgmine sõjaline seiklus ei ulatu Baltikumi

Õhtuleht.ee, 4. veebruar 2016, 20:55

47 KOMMENTAARI

v
viisnurk/ 6. veebruar 2016, 12:37
Venemaa ei ole veel ikka lahti saanud hitlerlikust mõtteviisist, saada kogu maailma valitsejaks. Ajaloos on ennegi olnud selliseid eneseimetlejaid, kuid maailm näitab, et see ei ole võimalik, ega saa ka kunagi võimalikuks, hukkuvad ainult süütud inimeased oligarhide suure rahahimu pärast, ei midagi muud. Miks siis on venemaa sümbol ikka veel viisnurk, mille teravad tipud on lennukina suunatud vallutama kõiki viit maailmajagu, mida selle olemus üldse tähendab, las putja kommenteerib seda euroopale ja kõigi viie maailmajao rahvastele.
h
Hooliw./ 7. veebruar 2016, 11:01
Nõukogude kooli ajalootundidega sinu teadmised piirduvadki. Uuri ja õpi veel, enne kui lollusi kirjutama hakkad.
V
!!!/ 5. veebruar 2016, 15:19
Venelased on muistsete mongolite sõjakunsti pärijad. Ja mongolite oluliseim relv oligi ootamatus. Samuti kuulus nende sõjakavaluste hulka petmine, reetlikkus, lepingute ning lubaduste murdmine, väljakujunenud ülduste reeglite rikkumine jn.e.
l
Lugeja/ 5. veebruar 2016, 13:19
Ega aus olla siis Arvol on tõepõhi taga.
a
Arvo./ 5. veebruar 2016, 12:43
Olge rahulikud,see on rahva maha rahustamine. Brüsselis on koos kõik vanad KGB lased peale Tarandi ja üks on KGB laste pooldaja.Tulevad E valimised Kallas saab presidendiks 8 aastaks,peale Kallast Ansip. Ansipi valitsus astub euroopa liidust välja ja edasi mõelge ise. Kodustatud hunt vaatab alati metsa poole. Tänan.
a
Anton/ 5. veebruar 2016, 15:20
Presidenti ei valita e-valimistega ja presidendi üks ametiaeg kestab 5 aastat ja president ei juhi valitsust. Tunne oma riigi seadusi, kui see Eesti Vabariik on ikka Sinu riik!
a
Anton ile, ei ole arvo./ 5. veebruar 2016, 20:01
Mis asja tibla tee selgeks mis on E valimised mille vastu võitlevad kesikud ja uued erakonnad kuradi lammas.
k
Kindel väärikas mees/ 5. veebruar 2016, 11:27
Jüri Luik on muidugi välispoliitilika suur asjatundja ja oskab seda valdkonda väga hästi siduda ka sisepoliitiliste probleemidega. Kindel mees. Ega ei pea ajakirjanduslikus vestluskeskkonnas jmt. võtma mingit kõikteadja positsiooni nagu teeb mõni targutaja, kes esineb kolumnistina ja katsub tihedat kohtumisgraafikut järgides ärimehi jt. enda poolele võita "ladna" käitumisega ja katteta lubadustega. Jüri Luik on asjalik ja tegutseja, kes tühja juttu ei aja ja asjata ei lobise. Just sellist meest oleks vaja presidendiks praegustes keerulistes välispoliitilistes oludes. Aga ei ole märgata, et ta teeks endale kampaaniat?
e
ehehee/ 5. veebruar 2016, 12:23
sellist juttu võib ainult idi,oot või müüdav inimene rääkida, reaalsusel pole sellega mingit pistmist,,
a
aga/ 5. veebruar 2016, 12:46
Jüri Luik on juut ja tema õige nimi oli Juri Gavrilov, tuntud arstide poeg.
e
Elu teeb kummalisi pöördeid./ 5. veebruar 2016, 10:28
Nõukogude ajal ähvardati mind tegude tõttu, mida klassifitseeriti poliitiliseks, vanglaga. Eesti Vabariigi taasiseseisvuse võtsin vastu rõõmuga. Nüüd aga olukorras, mida meie "liitlased" Euroopale on põhjustanud, näen Venemaas vaat et võimalikku päästjat kõige hullemast.
n
NN ärimehed/ 5. veebruar 2016, 10:48
Kes varastasid vene aja lõpus---Eestis kõike mis võimalik---- väidavad ,et tegid seda Venemaa õõnestamise nimel! Ja nüüd suured ärimehed ja rikkurid!
Aga mis siis praegu???
Varastatakse ja kanditakse veel suurema innuga!
Ju siis kokku lepitult -- Eestimaa hoonestamiseks---- ,sest ainsad karistused on seni olematud!
a
AB/ 5. veebruar 2016, 10:18
Venemaa muudkui aga ründab?Tegelik sissetung tuleb lõunast ja seal ei suvatse keegi piiri kaitsta,
a
ab/ 5. veebruar 2016, 09:59
vene meedia on nii ok, et lihtsad vene inimesed lausa suure häälega naeravad meie kartuste jms üle!

a
Ants Rannula/ 5. veebruar 2016, 09:38
No on ikka lasteaed!
Tahate hirmsasti sõdida venelastega. Mõõgaga vehklemine kuulub meie suurte "väepealikkude" unistustesse. Sõja korral kaob Eesti maamunalt paari nupulevajutamisega. Ka koos " liitlastega!"
g
G/ 5. veebruar 2016, 09:31
Ma ei suuda ära oodata millal Venemaa meid päästma tuleb sellest haigest pedeühiskonnast kus pole mingit kaitset ega abi Riigi poolt vaid ainult rahvavaenulik suhtumine ja irvitades ühiskonna hävitamine.
t
tõdemus/ 5. veebruar 2016, 09:18
Meie valitsejad kuulaku asjatundliku poliitiku seisukohta ja nii ei maksaks igapäevaselt sõjahüsteeriat üles puhuda. Ilmselt on selle põhjuseks eestimaalaste elujärje halvenemisest tähelepanu kõrvalejuhtimine ja Kaitseministeeriumi eelarve suurendamise vajadus, kus relvastuse ostmise suhtes on korruptiivseid kahtlusi.
a
Anton/ 5. veebruar 2016, 08:43
Meil on igasugu kaitsesüsteeme ja seletatakse kogu aeg heidutusest. Heidutudeks tuleks muretseda mõningad keskmaa raketid, mille lennu-ulatusse jääks revolutsiooni häll, koos oma mõnemiljonilise elanikonnaga ja olekski kogu vajalik heidutus olemas. Ma ei arva muidugi, et seda Kremli kamariljat huvitaks need mõned miljonid Piiteri elanikud aga sümbolitest hoolivad nad väga!
a
alf/ 5. veebruar 2016, 07:17
Lugeda tuleb ridade vahelt : järgmine venemaa sõjaline seiklus ei ulatu Baltikumi? Aga sellest järgmine võib juba ulatuda. Tähendab ,meil on veel aega valmistuda vaenlast väärikalt vastu võtma,õigemini on antud veel aega. Eksivad need ,kes arvavad ,et Baltikumis kardetakse venemaad. Ei karda neid keegi , võib-olla mõnede müüdavate poliitikute poolt, aga oht on varem või hiljem alati
idast tulnud.
v
viljandlane/ 5. veebruar 2016, 06:59
Venemaa on meie põlisvaenlane ja see ei muutu ilmselt ka sajanditega.Loota,et venemaa oma agressiivsest poliitikast naabrite suhtes loobub-oleks ülimalt naiivne,samuti ka venemaa lootus,et see sõjakäik talle siia jalutuskäiguks kujuneks.Segaste aegade saabudes tuleb enda ümber vaadata ja kui leidub mõni rossiija toetaja,kes meie tagalat ohustab-kohe kasti lüüa!
r
Raffas/ 4. veebruar 2016, 23:52
Roostes Kentmani plaat lükati taas plaadimängijasse.....
s
Sa Raffas/ 5. veebruar 2016, 13:25
Tibla õpi eesti keel selgeks.Meie pole raffas kuradi harimatu tsuks. Idioodile pannakse veel plusse ka, samad idioodid. No jessake küll,ei saa aru kuidas küll rahvas idioodistub,raffas,koff,aff jne?
e
est/ 4. veebruar 2016, 23:03
Venemaa soov meid mobiliseerida on tõenäoline.Aga meil baltikumis on liiga palju kaasmaalasi tal,seega proovib ta Krimmi stsenaariumit meil,Aga meie oma kaitsevägigi on vastupanu koheselt osutamas ja kindlasti ka nato sekkumine.See paneb venemaa olukorda,kus ta kasutab taktikalist tuumarelva,et liigne abi meile ei jõuaks,Tuuma tabamuse võib saada Rootsi,Soome,Varssav...

h
huvitav, kas on jälle Eestis midagi paha juhtumas/ 4. veebruar 2016, 23:01
et Venemaa-hüsteeriat külvatakse?
r
Refugee/ 5. veebruar 2016, 02:20
Kas Sa siis ei tea,mis juhtuma hakkab?Nad ju hakkavad seda homo sedust vastu votma ja seeparast on vaja rahvas hirmule ajada.Sellega tommatakse tahelepanu pededelt ara ja vaikselt votavad seduse vastu.Praegu tuleks neile vastata,et me kok ootamegi,et venemaa sojaga tuleb ja REF I kommud volla tombab.Eks siis vast jatavad venemaaga hirmutamise ara.Kuradi lollakad need REFi peded.
a
4. veebruar 2016, 22:35
ainult samaväärne jõud on heidutus, vähem on ahvatlus
v
Vast aitab/ 4. veebruar 2016, 22:07
sellest Vene hirmu ja sõjahüsteeria pasuna puhumisest. Kahe ja poole tunniga võivad nad Tallinnas olla ja keegi ei jõua ärgatagi. Aga Narova jõe silla peab kohe õhku laskma. Usun, et sillasammastes ikka lõhkelaengud on ja keegi valvab tõrvikuga süütenööride juures. Ah jaa, nüüd pannakse laengud elektriga plahvatama. Aga süsteemid peavad akude pealt dubleeritud olema, sest venelased võivad Narvas elektri välja lülitada.
s
siil udus/ 4. veebruar 2016, 22:31
Sa midagi dessandist oled kuulnud? Ka tanke eetakse lennukitega ja kõike muud ka. nah... neile seda silda vaja.
t
to: Vast aitab, 22:07/ 4. veebruar 2016, 22:35
Kuule. Kremli pasandaja! Nad võivad ju kahe ja poole tunniga Tallinnas olla aga MIS NEIST EDASI SAAB....? Ega see pole sõja LÕPP - see on sõja ALGUS NATO vastu! Venemaa lüüakse NATO poolt Baltikumist minema ja SÕDA saab tunda ka Venemaa territoorium! Käib süda Venemaa ja NATO vahel!
e
ehh/ 4. veebruar 2016, 22:41
Ülelend Tallinnasse või Ämarisse kestab palju vähem kui 2 tundi, kui veel siseneda Eesti õhuruumi mere poolt ei jõua keegi reageerida. Relvad, mille laskekaugus vabalt Tallinasse ulatub on ka täiesti olemas, küsimus on motiivis, milleks seda vaja peaks olema? Ärge lugege seda saasta, mida teile ajudesse süstida püütakse, järgmised 2 kuud on eriti kriitilised, kui rahvas hakkab mängima sõja mõttega siis surutakse sellega sõja alustamine läbi! Kontrollige oma mõtlemise suunda, et mitte kaasa aidata! Eriti puudutab see perede eest vastutavaid naisi! Sõja vastane raev on praegu täiesti kohane, parem oleks kui poliitikud suud lahti tehagi ei söandaks sõja kohalt. . Venemaa on aastaid valmistunud Baltikumi suunalt tuleva pealetungi vastu, Venemaa vallutamise käsk Londonist on juba mitu aastat vana, jutt on venemaa Euroopa osast kuni Uuraliteni. Ettevalimistused on lõpusirgel, ongi vaja ainult rahvas sõtta ässitada, sest ässitajad ise rindele ei lähe!
k
kremlile/ 4. veebruar 2016, 22:03
lähedalseisev isik vä, need moskva aastad ei möödunud asjata
a
Aga ikka peab/ 4. veebruar 2016, 22:00
seda Vene hirmu ja sõjahüsteeria pasunat puhuma. Peab kohe Narova jõe silla õhku laskma, muidu on nad kahe tunniga Tallinnas ja keegi ei jõua unest ärgatagi. Usun, et sillasammastes ikka lõhkelaengud on ja keegi valvab süütenööride juures tõrvikuga. Ah jaa, nüüd käib küll süütamine elektriga aga süsteem peab dubleeritud olema. Venelased võivad ju enne elektrivoolu Narvas välja lülitada
t
to: 22:00/ 4. veebruar 2016, 22:37
LAKU oma Putini S**ST PE****T!
n
no/ 4. veebruar 2016, 22:00
Jura, sina ei tee Venemaast halligi. Isegi armee on sinu jaoks tundmatu maa...
k
KÜSIMUSI ON PALJU::/ 4. veebruar 2016, 21:48
JÜRKA LUIK:::: AGA KUI TULEB SUUREM VENE ARMEE ---MASSIGA PEALE ---- NO ÜTLEME ----ET TÄNA ÖÖSEL KALLALE -- JA
HOMMIKUL OM JUBA TARTUMAAL,,-- ÕHTUKS VABASTAB JÄLLE TALLINNA::
MIS SINA OMA RAHVALE --SIIS ÜTLEKS ?
t
to: 21:48/ 4. veebruar 2016, 22:39
KAUA SA, KESIKUST IDIOOT, RISUSTAD KOMMENTAARIUMI SUURTE TÄHTEDEGA...? MARSS HULLUMAJA PALATISSE!
t
to: 21:48/ 4. veebruar 2016, 22:39
KAUA SA, KESIKUST IDIOOT, RISUSTAD KOMMENTAARIUMI SUURTE TÄHTEDEGA...? MARSS HULLUMAJA PALATISSE!
s
SA POISIKE "% SAAD LÕUGA MUL ON!!!MUST---;;; )) VÖÖÖ!/ 5. veebruar 2016, 02:44
MA OLEN,,,PIKA ---MAA AUTO %%&&& JUHT JA OLEN TEINUD GARANTEED MUSTA 11!!! VÖÖ PEALE..---õ
n
no pole hull./ 5. veebruar 2016, 03:25
pole see mees mingi kesik ,pole ka idioot .pole hull.
mees teenis vene armees 1973.--1976 aastal , tunneb väga hästi
vene karu jõudu. ja venelase rünnakut
mis aga võib juhtuda eestiga .
m
4. veebruar 2016, 21:46
mitte ainult baltikumi vaid ka soome ja rootsi sest sanktsioonidega nurka aetud rott ei karda enam kedagi ega midagi
h
Huvitav, et kremli trollid Putinit rotiks sõimavad/ 4. veebruar 2016, 22:56
Nurgas rotil enamuses lõhkeb ülekoormusest süda ja see pole rünnak, vaid meeleheitlik põgenemine, mida teha püüab.

a
alahindame vene välispoliitikat/ 4. veebruar 2016, 21:46
Jüri muidu tark välispoliitik, aga selline avaldus talle küll au ei tee. Kuidagi nudi on meie välispoliitiline käsitlus. Oodatakse Putini venemaad sõjamasinatega üle eesti piiri tulemas. Jäämegi ootama. Venemaa ei käitu teiste soovide järgi - ta suudab üllatada. Piisab sõjategevuse laiendamisest nt Süürias, kui seiklus hakkabki ulatuma Baltikumi. Ja nii irooniline kui see ka pole Suure Saksamaa abiga (sundpagulaslus)
s
4. veebruar 2016, 21:45
Süürias on Venemaa juba praegu NATOga vatakuti Türgi piiril.
a
A/ 4. veebruar 2016, 22:26
Venemaa uudiste väitel koondab Türgi praegu vägesid sisstungiks Süüriasse .
t
to: 22:26/ 4. veebruar 2016, 22:41
TÜRGI peakski Süürias andma VENE vägedele korraliku veresauna! Lööks venelaste lõuad kinni!
o
4. veebruar 2016, 22:50
Oma piiriposte tõstavad öösel Süüriasse, youtubes olid mõne päev eest videodki üleval, aga ära keelati.
a
A/ 5. veebruar 2016, 12:12
Türklasi on koos venelastega ka meie mehed peksnud ja peksavad edasi ,kui vaja !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee