Kogu see Ukraina nn demokt´raatia ongi üks suur ämbrikolin. Kuidas saab tõsiselt võtta ukraIna RAHVUSRIIKI mille eesotsas on juudid ja juutidest oligarhhid. Ning eriti jabur on see, et USAS-st lähetatud p___ekukkunud ja täiega oma maal läbipõlenud grusiin Šakasvili on suur eestkõneleja ja "revolutsionäär". No tule taevas appi, on ka veel kergelt öeldud!!! No aga kutsuge Šaakal Eestisse, siin ka rasked ajad!
Vaadake,kes valitsuses on.Kõik juudid,nõunikud usast,üks rikkur teise otsa.Ukraina röövitakse euroopa ja usa poolt samamoodi paljaks,kui Eesti.Nii palju,kui siit röövisa on.
Ongi haige teha katet oma autoriteediga neile, kelle eesmärk on riigi röövimine. Ukrainat ei võeta kunagi EL liikmeks ja kui võetaksegi siis ainult selle paljaksröövimiseks kõigist ressurssidest, ilma sotsiaalsete tagatiste võimaldamiseta, nagu on Eesti. Ukrainlased on sellest poliitikast väga teadlikud ja see neile ei sobi kuidagi. Ukraina kuulub ukrainlastele, kui käpikud kiunuvad siis nii peabki olema!
tal endal on kätel veri ja ise on korrupeerunud ega asjata tal ei võetud kodakondsust ja kodumaal ootab teda vangla.Ukrainas näitas ta separatistidele palju salajasi tulipunkte,mille tõttu tegi korvamatud kahju Ukrainale,sihuke tunne,et on venkude poolt sinna saadetud.