Eesti uudised

Legendaarse Kuldse Trio ainetel sünnib suvelavastus  (1)

LL, 4. veebruar 2016 17:23
Mihkel Smeljanski, üks Kuldse Trio legendidest.Foto: Arno Saar
Sel suvel elustab Endla teater Paikuse-Reiu vabaõhulaval 12 õhtul Kuldse Trio tekke ja üle liidu kuulsaks saamise uskumatu loo. „Pao-Pao. Kuldse Trio lood” lavastab Ivar Põllu Tartu Uuest teatrist.

Lavastuses astuvad üles ka bändiliikmed Mihkel Smeljanski ja Jüri Vlassov ning paroodiasaate „Su nägu kõlab tuttavalt” viimase hooaja võitja Juss Haasma. Lisaks näeb laval Endla näitlejaid Ago Andersoni, Jaan Rekkorit, Ireen Kennikut, Carmen Mikiveri, Lauri Mäeseppa, Sander Rebast ja Tambet Selingut. Et Kuldse Trio elu ja saavutused olid tihedalt seotud Endla teatri inimeste ja tegemistega, põimitakse lavastuse tegevusse ja tegelaste ringi ka palju teatriloolist Endla lavalt ja garderoobist.

Lavastaja Põllu on tulevase lavastuse kohta öelnud, et lavastus on äraspidine edulugu kahest Endla teatri lavapoisist, kes muudavad eesti popmuusikat samamoodi nagu Ed Wood või Quentin Tarantino ameerika kinokunsti.

Samal teemal

21.01.2020
ÕL ARHIIV | Mihkel Smeljanski: „Kuldse Trio kostüümide pärast olen käinud kaks korda vaibal. Et miks me laulame pidžaamades.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee